Хаджи Димитър (Сливен)

BGSupporters форум

Хаджи Димитър (Сливен)

Южна "Б" Републиканска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.08.1963 09:30 1 кръг Г Академик (София) 0:3
25.08.1963 17:30 2 кръг Д Металург (Перник) 2:3
01.09.1963 17:00 3 кръг Г Левски (Кюстендил) 0:3
08.09.1963 17:00 4 кръг Д Горубсо (Мадан) 2:0
15.09.1963 17:00 5 кръг Г Ботев (Бургас) 1:2
22.09.1963 16:30 6 кръг Д Арда (Кърджали) 2:0
29.09.1963 16:30 7 кръг Г Чепинец (Велинград) 1:2
06.10.1963 16:00 8 кръг Д Орлин (Пирдоп) 4:1
20.10.1963 16:00 9 кръг Г Миньор (Димитровград) 1:3
27.10.1963 15:00 10 кръг Д Ботев (Пазарджик) 3:1
03.11.1963 15:00 11 кръг Г Миньор (Перник) 0:2
10.11.1963 15:00 12 кръг Д Николай Лъсков (Ямбол) 0:0
17.11.1963 15:00 13 кръг Г Розова долина (Казанлък) 2:1
24.11.1963 15:00 14 кръг Г Левски (Карлово) 2:1
30.11.1963 14:30 15 кръг Д Ботев (Благоевград) 0:0
08.12.1963 14:30 16 кръг Г Димитър Канев (Хасково) 1:3
14.12.1963 14:30 17 кръг Д Химик (Димитровград) 0:2
07.03.1964 16:30 18 кръг Д Академик (София) 1:1
15.03.1964 16:30 19 кръг Г Металург (Перник) 0:2
21.03.1964 16:30 20 кръг Д Левски (Кюстендил) 1:1
29.03.1964 17:00 21 кръг Г Горубсо (Мадан) 1:1
04.04.1964 17:00 22 кръг Д Ботев (Бургас) 2:2
12.04.1964 17:00 23 кръг Г Арда (Кърджали) 0:3
18.04.1964 17:30 24 кръг Д Чепинец (Велинград) 2:1
24.04.1964 17:30 25 кръг Г Орлин (Пирдоп) 1:1
02.05.1964 17:30 26 кръг Д Миньор (Димитровград) 0:0
10.05.1964 18:00 27 кръг Г Ботев (Пазарджик) 0:2
16.05.1964 18:00 28 кръг Д Миньор (Перник) 1:2
24.05.1964 18:00 29 кръг Г Николай Лъсков (Ямбол) 0:1
31.05.1964 18:00 30 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:0
06.06.1964 18:00 31 кръг Д Левски (Карлово) 2:1
14.06.1964 18:00 32 кръг Г Ботев (Благоевград) 2:0
21.06.1964 18:00 33 кръг Д Димитър Канев (Хасково) 3:0
28.06.1964 18:15 34 кръг Г Химик (Димитровград) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Горубсо (Мадан) 34 13 6 15 47:51 32
12 Ботев (Благоевград) 34 14 4 16 33:54 32
13 Хаджи Димитър (Сливен) 34 11 9 14 39:45 31
14 Розова долина (Казанлък) 34 12 5 17 26:35 29
15 Чепинец (Велинград) 34 10 8 16 29:47 28
Купа на Съветската армия
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
21.12.1963 14:00 - Г Стефан Караджа (Елхово) 1:0
1/16 финали
25.03.1964 16:30 1-ви мач Д Берое (Стара Загора) 5:2
26.02.1964 15:30 реванш Г Берое (Стара Загора) 0:2
1/8 финали
03.06.1964 18:00 1-ви мач Г Спартак (Пловдив) 1:5
17.06.1964 18:00 реванш Д Спартак (Пловдив) 2:1

Хаджи Димитър (Сливен)

Бургаска юношеска зонова група
Дата Фаза Противник Рез.
- - - -
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Николай Лъсков (Ямбол) 18 12 2 4 45:20 26
4 Ботев (Бургас) 18 11 3 4 50:17 25
5 Хаджи Димитър (Сливен) 18 5 5 8 36:36 15
6 Ганчо Хардалов (Карнобат) 18 3 7 8 25:36 13
7 Стефан Караджа (Елхово) 18 5 2 11 27:69 12

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници