Софияспорт 2020 (София)

BGSupporters форум

Софияспорт 2020 (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
04.09.2021 09:00 2 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 3:8
11.09.2021 09:00 3 кръг Г Развитие МФ (София) 5:5
14.09.2021 09:00 4 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 0:6
18.09.2021 09:00 5 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 7:3
25.09.2021 09:00 6 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:3
02.10.2021 09:00 7 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 4:1
09.10.2021 09:00 8 кръг Д Надежда (Доброславци) 0:1
17.10.2021 11:00 9 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 5:3
03.11.2021 13:00 10 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:3
30.10.2021 15:00 11 кръг Г Сердика (София) 0:1
06.11.2021 15:00 12 кръг Д Барокко (София) 4:3
09.11.2021 09:00 13 кръг Г ОФК София (София) 0:7
20.11.2021 09:00 14 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) анл.
27.11.2021 09:00 15 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 1:2
- 16 кръг
почива
05.03.2022 09:00 17 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 3:0
29.03.2022 17:00 18 кръг Д Развитие МФ (София) 2:0
12.03.2022 15:00 19 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 0:2
19.03.2022 10:00 20 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 4:1
26.03.2022 09:00 21 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:4
02.04.2022 09:00 22 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 3:0
09.04.2022 09:00 23 кръг Г Надежда (Доброславци) 3:3
16.04.2022 09:00 24 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 4:2
27.04.2022 13:00 25 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) 4:2
30.04.2022 17:00 26 кръг Д Сердика (София) 1:3
07.05.2022 09:00 27 кръг Г Барокко (София) 3:2
14.05.2022 09:00 28 кръг Д ОФК София (София) 2:2
- 29 кръг
почива
28.05.2022 09:00 30 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Обеля сити (кв.Обеля, София) 23 12 1 10 67:47 37
6 Надежда (Доброславци) 25 11 4 10 53:45 37
7 Софияспорт 2020 (София) 25 11 3 11 59:67 36
8 Развитие на млади футболисти (София) 23 10 4 9 49:53 34
9 Сердика (София) 24 11 0 13 59:54 33

Софияспорт 2020 (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
25.09.2021 13:00 1 кръг Д Н спорт (София) 0:12
02.10.2021 11:50 2 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 10:2
09.10.2021 10:40 3 кръг Д Металург 1957 (Перник) 2:4
- 4 кръг
почива
23.10.2021 10:40 5 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1
30.10.2021 10:40 6 кръг Г ОФК София (София) 4:1
06.11.2021 11:50 7 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:11
27.11.2021 13:00 8 кръг Г Левски Раковски (София) 1:5
04.12.2021 09:30 9 кръг Д Атлетико Артен (София) 1:8
14.05.2022 11:50 10 кръг Г Н спорт (София) 2:2
19.03.2022 09:30 11 кръг Г ОФК София (София) 8:3
26.03.2022 11:50 12 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 14:1
02.04.2022 10:40 13 кръг Г Металург 1957 (Перник) 0:2
09.04.2022 09:30 14 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:0
16.04.2022 11:50 15 кръг Г Левски Раковски (София) 1:2
- 16 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Атлетико Артен (София) 8 7 1 0 37:10 22
5 Металург 1957 (Перник) 14 6 2 6 39:31 20
6 Софияспорт 2020 (София) 14 5 1 8 46:54 16
7 Царско село 2015 (София) 8 4 0 4 53:25 12
8 ОФК София (София) 14 3 0 11 33:87 9

Софияспорт 2020 (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
26.09.2021 10:10 1 кръг Г Атлетико Артен (София) 1:2
03.10.2021 11:20 2 кръг Д Септември II (София) 4:1
- 3 кръг
почива
17.10.2021 11:20 4 кръг Д Национал II (София) 1:6
24.10.2021 11:20 5 кръг Г ЦСКА II (София) 0:4
31.10.2021 13:40 6 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:4
07.11.2021 11:20 7 кръг Г Левски Раковски (София) 1:0
15.11.2021 10:10 8 кръг Д Железница (Железница) 2:1
20.11.2021 14:30 9 кръг Г Лъвчетата (София) 2:0
28.11.2021 09:00 10 кръг Г Талант (София) 1:1
05.12.2021 12:30 11 кръг Д Левски II (София) 1:2
22.05.2022 09:00 12 кръг Г Левски II (София) -:-
20.03.2022 12:30 13 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:3
27.03.2022 10:10 14 кръг Г Атлетико Артен (София) 0:4
03.04.2022 13:40 15 кръг Д Национал II (София) 1:17
10.04.2022 11:20 16 кръг Г Септември II (София) 1:1
17.04.2022 09:00 17 кръг Д Левски Раковски (София) 1:0
01.05.2022 13:40 18 кръг Г Н спорт (София) 1:9
08.05.2022 12:30 19 кръг Д Лъвчетата (София) 1:3
15.05.2022 09:00 20 кръг Г ЦСКА II (София) 0:9
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Левски Раковски (София) 18 7 2 9 47:43 23
7 Лъвчетата (София) 18 7 2 9 27:48 23
8 Софияспорт 2020 (София) 18 5 2 11 18:67 17
9 Н спорт (София) 7 5 0 2 34:12 15
10 Септември II (София) 18 3 1 14 17:98 10

Софияспорт 2020 (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
25.09.2021 12:00 1 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 1:4
02.10.2021 10:05 2 кръг Г Атлетико Артен (София) 0:9
09.10.2021 11:05 3 кръг Д Арес (София) 2:2
16.10.2021 12:00 4 кръг Г Развитие МФ (София) 2:3
23.10.2021 09:10 5 кръг Д Витоша 13 (София) 1:7
30.10.2021 13:00 6 кръг Д Урвич (Панчарево) 0:9
06.11.2021 09:10 7 кръг Г Спортист 13 (София) 3:2
27.11.2021 12:00 8 кръг Д ЦСКА (София) 3:9
04.12.2021 13:00 9 кръг Г Барокко (София) 0:6
28.05.2022 12:00 10 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) -:-
19.03.2022 10:05 11 кръг Д Атлетико Артен (София) 1:15
26.03.2022 11:05 12 кръг Г Арес (София) 0:6
02.04.2022 13:00 13 кръг Д Развитие МФ (София) 3:3
09.04.2022 10:05 14 кръг Г Възраждане 2020 (София) 2:3
16.04.2022 13:00 15 кръг Г Урвич (Панчарево) 1:11
30.04.2022 09:10 16 кръг Д Спортист 13 (София) 4:3
07.05.2022 12:00 17 кръг Г ЦСКА (София) 2:16
21.05.2022 13:00 18 кръг Д Спорт за всички (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Развитие на млади футболисти (София) 14 4 1 9 18:62 13
9 Люлин (кв.Люлин, София) 15 3 1 11 19:63 10
10 Софияспорт 2020 (София) 16 2 2 12 25:108 8
11 Възраждане 2020 (София) 7 2 0 5 14:50 6
12 Спортист 13 (София) 14 1 0 13 14:84 3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници