Софияспорт 2020 (София)

BGSupporters форум

Софияспорт 2020 (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
04.09.2021 09:00 2 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 3:8
11.09.2021 09:00 3 кръг Г Развитие МФ (София) 5:5
14.09.2021 09:00 4 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 0:6
18.09.2021 09:00 5 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 7:3
25.09.2021 09:00 6 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:3
02.10.2021 09:00 7 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 4:1
09.10.2021 09:00 8 кръг Д Надежда (Доброславци) 0:1
17.10.2021 11:00 9 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 5:3
отложен 10 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
30.10.2021 09:00 11 кръг Г Сердика (София) -:-
06.11.2021 09:00 12 кръг Д Барокко (София) -:-
13.11.2021 09:00 13 кръг Г ОФК София (София) -:-
20.11.2021 09:00 14 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) анл.
27.11.2021 09:00 15 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
- 18 кръг Д Развитие МФ (София) -:-
- 19 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) -:-
- 20 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) -:-
- 21 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 22 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) -:-
- 23 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
- 24 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 25 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
- 26 кръг Д Сердика (София) -:-
- 27 кръг Г Барокко (София) -:-
- 28 кръг Д ОФК София (София) -:-
- 29 кръг
почива
- 30 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Сердика (София) 7 4 0 3 20:16 12
7 ОФК София (София) 8 4 0 4 16:16 12
8 Софияспорт 2020 (София) 8 3 1 4 25:30 10
9 Развитие на млади футболисти (София) 8 3 1 4 18:34 10
10 Обеля сити (кв.Обеля, София) 6 3 1 2 22:11 10

Софияспорт 2020 (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
25.09.2021 13:00 1 кръг Д Н спорт (София) 0:12
02.10.2021 11:50 2 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 10:2
09.10.2021 10:40 3 кръг Д Металург 1957 (Перник) 2:4
- 4 кръг
почива
23.10.2021 10:40 5 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1
- 6 кръг Г ОФК София (София) -:-
- 7 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 8 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 9 кръг Д Атлетико Артен (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Левски Раковски (София) 3 2 1 0 32:2 7
6 Царско село 2015 (София) 4 2 0 2 11:11 6
7 Софияспорт 2020 (София) 4 1 0 3 12:19 3
8 ОФК София (София) 4 0 0 4 4:35 0
9 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 5 0 0 5 2:66 0

Софияспорт 2020 (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
26.09.2021 10:10 1 кръг Г Атлетико Артен (София) 1:2
03.10.2021 11:20 2 кръг Д Септември II (София) 4:1
- 3 кръг
почива
17.10.2021 11:20 4 кръг Д Национал II (София) 1:6
24.10.2021 11:20 5 кръг Г ЦСКА II (София) 0:4
- 6 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 7 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 8 кръг Д Железница (Железница) -:-
- 9 кръг Г Лъвчетата (София) -:-
- 10 кръг Г Талант (София) -:-
- 11 кръг Д Левски II (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Левски Раковски (София) 5 3 0 2 15:7 9
6 Атлетико Артен (София) 4 3 0 1 15:5 9
7 Софияспорт 2020 (София) 4 1 0 3 6:13 3
8 Лъвчетата (София) 4 1 0 3 6:15 3
9 Талант (София) 5 1 0 4 8:23 3

Софияспорт 2020 (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
25.09.2021 12:00 1 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 1:4
02.10.2021 10:05 2 кръг Г Атлетико Артен (София) 0:9
09.10.2021 11:05 3 кръг Д Арес (София) 2:2
16.10.2021 12:00 4 кръг Г Развитие МФ (София) 2:3
23.10.2021 09:10 5 кръг Д Витоша 13 (София) 1:7
- 6 кръг Д Урвич (Панчарево) -:-
- 7 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
- 8 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 9 кръг Г Барокко (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Арес (София) 4 1 1 2 8:9 4
7 Люлин (кв.Люлин, София) 4 1 0 3 6:14 3
8 Развитие на млади футболисти (София) 3 1 0 2 4:18 3
9 Софияспорт 2020 (София) 5 0 1 4 6:25 1
10 Спортист 13 (София) 4 0 0 4 3:33 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници