Химик (Димитровград)

BGSupporters форум

Химик (Димитровград)

Южна "Б" Републиканска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.08.1963 17:30 1 кръг Д Ботев (Благоевград) 3:1
25.08.1963 17:30 2 кръг Г Димитър Канев (Хасково) 2:0
01.09.1963 17:00 3 кръг Д Левски (Карлово) 4:2
08.09.1963 17:00 4 кръг Д Академик (София) 2:2
15.09.1963 17:00 5 кръг Г Металург (Перник) 0:2
22.09.1963 16:30 6 кръг Д Левски (Кюстендил) 1:1
29.09.1963 16:30 7 кръг Г Горубсо (Мадан) 1:0
06.10.1963 16:00 8 кръг Д Ботев (Бургас) 2:0
20.10.1963 16:00 9 кръг Г Арда (Кърджали) 0:1
27.10.1963 15:00 10 кръг Д Чепинец (Велинград) 2:1
03.11.1963 15:00 11 кръг Г Орлин (Пирдоп) 1:1
10.11.1963 15:00 12 кръг Д Миньор (Димитровград) 4:0
17.11.1963 15:00 13 кръг Г Ботев (Пазарджик) 2:5
24.11.1963 15:00 14 кръг Д Миньор (Перник) 0:0
01.12.1963 14:30 15 кръг Г Николай Лъсков (Ямбол) 0:2
08.12.1963 14:30 16 кръг Д Розова долина (Казанлък) 3:0
14.12.1963 14:30 17 кръг Г Хаджи Димитър (Сливен) 2:0
06.03.1964 16:30 18 кръг Г Ботев (Благоевград) 1:2
15.03.1964 16:30 19 кръг Д Димитър Канев (Хасково) 1:0
22.03.1964 16:30 20 кръг Г Левски (Карлово) 0:0
29.03.1964 10:00 21 кръг Г Академик (София) 0:1
05.04.1964 17:00 22 кръг Д Металург (Перник) 1:0
10.04.1964 17:00 23 кръг Г Левски (Кюстендил) 2:1
19.04.1964 17:30 24 кръг Д Горубсо (Мадан) 2:0
26.04.1964 17:30 25 кръг Г Ботев (Бургас) 2:2
03.05.1964 17:30 26 кръг Д Арда (Кърджали) 1:0
10.05.1964 18:00 27 кръг Г Чепинец (Велинград) 0:2
17.05.1964 18:00 28 кръг Д Орлин (Пирдоп) 1:2
24.05.1964 18:00 29 кръг Г Миньор (Димитровград) 0:2
31.05.1964 18:00 30 кръг Д Ботев (Пазарджик) 4:0
07.06.1964 18:00 31 кръг Г Миньор (Перник) 0:0
14.06.1964 18:00 32 кръг Д Николай Лъсков (Ямбол) 1:1
21.06.1964 18:00 33 кръг Г Розова долина (Казанлък) 2:3
28.06.1964 18:15 34 кръг Д Хаджи Димитър (Сливен) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Миньор (Перник) 34 16 10 8 51:32 42
4 Левски (Кюстендил) 34 15 9 10 59:39 39
5 Химик (Димитровград) 34 15 9 10 47:34 39
6 Ботев (Бургас) 34 13 13 8 53:42 39
7 Арда (Кърджали) 34 13 8 13 41:32 34

Химик (Димитровград)

Старозагорска юношеска зонова група
Дата Фаза Противник Рез.
- - - -
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Миньор (Димитровград) 18 7 4 7 40:38 18
7 Загорец (Нова Загора) 18 5 4 9 23:55 14
8 Розова долина (Казанлък) 18 3 5 10 23:48 11
9 Левски (Харманли) 18 2 4 12 10:48 8
10 Химик (Димитровград) 18 2 3 13 15:52 7

Химик (Димитровград)

ЮМВ: Републиканско първенство
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
12.07.1964 09:00 - Г Спартак (София) 1:4

Химик (Димитровград)

Деца: Републиканско първенство
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
12.07.1964 18:00 - Д Чавдар (Ковачите) З

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници