Арда 1924 (Кърджали)

BGSupporters форум

Информация

Адрес: Кърджали 6600, бул. Беломорски 71
Телефон: (+359) 893 414 032
E-mail: office@fcarda.bg; press@fcarda.bg

В
24.04.2001 (22 г.)
В
14.01.1992 (32 г.)
В
21.03.1994 (29 г.)
В
04.02.1999 (25 г.)
Зд
26.10.1993 (30 г.)
Зц
11.01.1989 (35 г.)
Зц
19.09.1999 (24 г.)
Зц
15.02.2005 (19 г.)
Зц
02.01.2003 (21 г.)
Зл
28.02.2001 (22 г.)
Зл
23.04.1997 (26 г.)
Хо
05.01.1998 (26 г.)
Хо
23.08.2003 (20 г.)
Хо
22.09.1999 (24 г.)
Хо
06.04.2006 (17 г.)
Ха
29.04.1995 (28 г.)
Ха
15.11.1994 (29 г.)
Кд
16.04.1999 (24 г.)
Кд
12.11.2001 (22 г.)
Кд
15.06.2006 (17 г.)
Кл
05.01.1999 (25 г.)
Кл
17.08.1991 (32 г.)
Кл
28.10.1997 (26 г.)
Н
27.11.1998 (25 г.)
Н
08.05.2006 (17 г.)
треньори:
Т
10.07.1981 (42 г.)
напуснали:
Зц
04.05.1996 (27 г.)
Зд
17.10.2003 (20 г.)
Н
23.04.2000 (23 г.)
Хц
29.04.1995 (28 г.)
Кд
14.03.1998 (25 г.)

Арда (Кърджали)

Южна "Б" Републиканска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.08.1963 17:30 1 кръг Д Миньор (Димитровград) 2:0
25.08.1963 17:30 2 кръг Г Ботев (Пазарджик) 0:2
01.09.1963 17:00 3 кръг Д Миньор (Перник) 1:0
08.09.1963 17:00 4 кръг Г Николай Лъсков (Ямбол) 0:0
15.09.1963 17:00 5 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:0
22.09.1963 16:30 6 кръг Г Хаджи Димитър (Сливен) 0:2
29.09.1963 16:30 7 кръг Д Ботев (Благоевград) 4:0
06.10.1963 16:00 8 кръг Г Димитър Канев (Хасково) 0:2
20.10.1963 16:00 9 кръг Д Химик (Димитровград) 1:0
27.10.1963 10:00 10 кръг Г Академик (София) 0:1
03.11.1963 15:00 11 кръг Д Металург (Перник) 3:2
10.11.1963 15:00 12 кръг Г Левски (Кюстендил) 1:4
17.11.1963 15:00 13 кръг Д Горубсо (Мадан) 1:1
24.11.1963 15:00 14 кръг Г Ботев (Бургас) 1:0
01.12.1963 14:30 15 кръг Д Левски (Карлово) 2:2
08.12.1963 14:30 16 кръг Д Чепинец (Велинград) 4:0
15.12.1963 14:30 17 кръг Г Орлин (Пирдоп) 0:3
08.03.1964 16:30 18 кръг Г Миньор (Димитровград) 1:2
15.03.1964 16:30 19 кръг Д Ботев (Пазарджик) 1:1
22.03.1964 16:30 20 кръг Г Миньор (Перник) 1:3
29.03.1964 17:00 21 кръг Д Николай Лъсков (Ямбол) 0:0
04.04.1964 17:00 22 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:1
12.04.1964 17:00 23 кръг Д Хаджи Димитър (Сливен) 3:0
17.04.1964 17:30 24 кръг Г Ботев (Благоевград) 0:0
26.04.1964 17:30 25 кръг Д Димитър Канев (Хасково) 1:0
03.05.1964 17:30 26 кръг Г Химик (Димитровград) 0:1
10.05.1964 18:00 27 кръг Д Академик (София) 0:0
17.05.1964 18:00 28 кръг Г Металург (Перник) 0:1
24.05.1964 18:00 29 кръг Д Левски (Кюстендил) 1:0
31.05.1964 18:00 30 кръг Г Горубсо (Мадан) 3:2
07.06.1964 18:00 31 кръг Д Ботев (Бургас) 0:0
14.06.1964 18:00 32 кръг Г Левски (Карлово) 0:1
21.06.1964 18:00 33 кръг Г Чепинец (Велинград) 0:1
27.06.1964 18:15 34 кръг Д Орлин (Пирдоп) 8:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Химик (Димитровград) 34 15 9 10 47:34 39
6 Ботев (Бургас) 34 13 13 8 53:42 39
7 Арда (Кърджали) 34 13 8 13 41:32 34
8 Металург (Перник) 34 14 6 14 54:53 34
9 Миньор (Димитровград) 34 13 8 13 43:43 34
Купа на Съветската армия
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
22.12.1963 14:00 - Г Родопа (Смолян) 2:2

Арда (Кърджали)

ЮСВ: Републиканско първенство
Дата Фаза Противник Рез.
Групова фаза / Група Сливен
15.07.1964 - Г Млада гвардия (Сливен) 3:0
17.07.1964 - Г Черно море (Варна) 0:1
19.07.1964 - Д Орловец (Габрово) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Черно море (Варна) 3 3 0 0 8:1 6
2 Арда (Кърджали) 3 2 0 1 5:2 4
3 Орловец (Габрово) 3 1 0 2 5:6 2
4 Млада гвардия (Сливен) 3 0 0 3 0:9 0
Старозагорска юношеска зонова група
Дата Фаза Противник Рез.
- - - -
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Берое (Стара Загора) 18 14 2 2 49:13 30
2 Арда (Кърджали) 18 10 7 1 41:9 27
3 Димитър Канев (Хасково) 18 10 6 2 51:17 26
4 Партизанин (Първомай) 18 9 3 6 33:18 21
5 Яворов (Чирпан) 18 7 4 7 39:26 18

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Арда 1924 (Кърджали)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:04 сезона
"Б" група:31 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници