Калабак (Самуилово)

BGSupporters форум

Калабак (Самуилово)

"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма"
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 17:00 1 кръг Г Спортист 2022 (Струма) 3:0
09.09.2023 17:00 2 кръг Д Яворница (Яворница) 7:0
16.09.2023 17:00 3 кръг Г Граничар 2022 (Логодаж) 1:1
17.02.2024 14:00 4 кръг Д ФК Спортист 1959 (Падеш) 1:6
30.09.2023 17:00 5 кръг Г Подгорец (Коларово) 3:0
07.10.2023 16:00 6 кръг Д Градешница (Долна Градешница) 4:2
14.10.2023 16:00 7 кръг Г Ураган (Михнево) 1:0
21.10.2023 16:00 8 кръг Д Стрела (Петрич) 5:2
25.11.2023 15:00 9 кръг Г Огражден 1955 (Първомай) 0:3
11.11.2023 15:00 10 кръг Д Струма 1948 (Марикостиново) 5:1
18.11.2023 15:00 11 кръг Г Изстребител 2020 (Ново Делчево) 0:1
02.03.2024 15:00 12 кръг Д Спортист 2022 (Струма) -:-
09.03.2024 15:00 13 кръг Г Яворница (Яворница) -:-
16.03.2024 15:00 14 кръг Д Граничар 2022 (Логодаж) -:-
23.03.2024 15:00 15 кръг Г ФК Спортист 1959 (Падеш) -:-
30.03.2024 15:00 16 кръг Д Подгорец (Коларово) -:-
06.04.2024 16:00 17 кръг Г Градешница (Долна Градешница) -:-
13.04.2024 16:00 18 кръг Д Ураган (Михнево) -:-
20.04.2024 16:00 19 кръг Г Стрела (Петрич) -:-
27.04.2024 16:00 20 кръг Д Огражден 1955 (Първомай) -:-
11.05.2024 17:00 21 кръг Г Струма 1948 (Марикостиново) -:-
18.05.2024 17:00 22 кръг Д Изстребител 2020 (Ново Делчево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Огражден 1955 (Първомай) 11 8 0 3 41:16 24
3 ФК Спортист 1959 (Падеш) 11 7 2 2 44:15 23
4 Калабак (Самуилово) 11 7 1 3 30:16 22
5 Яворница (Яворница) 10 6 1 3 28:21 19
6 Струма 1948 (Марикостиново) 11 6 0 5 27:24 18

Калабак (Самуилово)

ДПГ13: Благоевград - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
24.09.2023 11:00 2 кръг Г Неврокоп 1 (Гоце Делчев) 6:2
01.10.2023 11:00 3 кръг Д Беласица (Петрич) 2:3
07.10.2023 11:00 4 кръг Г Орлетата (Благоевград) 1:8
отложен 5 кръг Д Малеш (Микрево) -:-
22.10.2023 11:00 6 кръг Г Вихрен (Сандански) 4:2
25.11.2023 11:00 7 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:2
12.11.2023 11:00 8 кръг Г Септември (Симитли) 1:1
отложен 9 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 10 кръг
почива
24.03.2024 11:00 11 кръг Д Неврокоп 1 (Гоце Делчев) -:-
31.03.2024 11:00 12 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
06.04.2024 11:00 13 кръг Д Орлетата (Благоевград) -:-
14.04.2024 11:00 14 кръг Г Малеш (Микрево) -:-
21.04.2024 11:00 15 кръг Д Вихрен (Сандански) -:-
28.04.2024 10:30 16 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
12.05.2024 11:00 17 кръг Д Септември (Симитли) -:-
18.05.2024 11:00 18 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Беласица (Петрич) 8 3 2 3 14:16 11
5 Септември (Симитли) 8 2 2 4 9:25 8
6 Калабак (Самуилово) 6 2 1 3 15:18 7
7 Неврокоп 1 (Гоце Делчев) 8 2 1 5 15:24 7
8 Вихрен (Сандански) 7 0 3 4 8:36 3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 Б ОФГ БЛ 8 място
2021/2022 Б ОФГ БЛ 4 място
2020/2021 Б ОФГ БЛ 5 място
2019/2020 Б ОФГ БЛ 3 място
2018/2019 Б ОФГ БЛ 4 място
2017/2018 Б ОФГ БЛ 7 място
2016/2017 Б ОФГ БЛ 7 място
2015/2016 А ОФГ БЛ 1 място
2014/2015 А ОФГ БЛ 6 място
2012/2013 А ОФГ БЛ 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници