Калабак (Самуилово)

BGSupporters форум

Калабак (Самуилово)

"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма"
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 17:00 1 кръг Г Спортист 2022 (Струма) 3:0
09.09.2023 17:00 2 кръг Д Яворница (Яворница) 7:0
16.09.2023 17:00 3 кръг Г Граничар 2022 (Логодаж) 1:1
17.02.2024 14:00 4 кръг Д ФК Спортист 1959 (Падеш) 1:6
30.09.2023 17:00 5 кръг Г Подгорец (Коларово) 3:0
07.10.2023 16:00 6 кръг Д Градешница (Долна Градешница) 4:2
14.10.2023 16:00 7 кръг Г Ураган (Михнево) 1:0
21.10.2023 16:00 8 кръг Д Стрела (Петрич) 5:2
25.11.2023 15:00 9 кръг Г Огражден 1955 (Първомай) 0:3
11.11.2023 15:00 10 кръг Д Струма 1948 (Марикостиново) 5:1
18.11.2023 15:00 11 кръг Г Изстребител 2020 (Ново Делчево) 0:1
02.03.2024 15:00 12 кръг Д Спортист 2022 (Струма) 3:2
09.03.2024 15:00 13 кръг Г Яворница (Яворница) 3:4
16.03.2024 15:00 14 кръг Д Граничар 2022 (Логодаж) 2:3
23.03.2024 15:00 15 кръг Г ФК Спортист 1959 (Падеш) 0:3
30.03.2024 15:00 16 кръг Д Подгорец (Коларово) 2:3
06.04.2024 16:00 17 кръг Г Градешница (Долна Градешница) 4:1
13.04.2024 16:00 18 кръг Д Ураган (Михнево) 3:1
20.04.2024 16:00 19 кръг Г Стрела (Петрич) 3:0
27.04.2024 16:00 20 кръг Д Огражден 1955 (Първомай) 1:2
11.05.2024 17:00 21 кръг Г Струма 1948 (Марикостиново) 0:7
18.05.2024 17:00 22 кръг Д Изстребител 2020 (Ново Делчево) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Подгорец (Коларово) 22 12 3 7 67:36 39
5 Изстребител 2020 (Ново Делчево) 22 12 2 8 45:36 38
6 Калабак (Самуилово) 22 12 1 9 54:42 37
7 Яворница (Яворница) 22 11 1 10 51:54 34
8 Граничар 2022 (Логодаж) 22 9 4 9 49:40 31

Калабак (Самуилово)

ДПГ13: Благоевград - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
24.09.2023 11:00 2 кръг Г Неврокоп 1 (Гоце Делчев) 6:2
01.10.2023 11:00 3 кръг Д Беласица (Петрич) 2:3
07.10.2023 11:00 4 кръг Г Орлетата (Благоевград) 1:8
04.05.2024 11:00 5 кръг Д Малеш (Микрево) 5:3
22.10.2023 11:00 6 кръг Г Вихрен (Сандански) 4:2
25.11.2023 11:00 7 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:2
12.11.2023 11:00 8 кръг Г Септември (Симитли) 1:1
06.05.2024 11:00 9 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 1:1
- 10 кръг
почива
24.03.2024 11:00 11 кръг Д Неврокоп 1 (Гоце Делчев) 7:3
31.03.2024 11:00 12 кръг Г Беласица (Петрич) 0:1
06.04.2024 11:00 13 кръг Д Орлетата (Благоевград) 4:5
14.04.2024 11:00 14 кръг Г Малеш (Микрево) 3:2
21.04.2024 11:00 15 кръг Д Вихрен (Сандански) 3:2
28.04.2024 10:30 16 кръг Г Пирин (Благоевград) 3:3
12.05.2024 11:00 17 кръг Д Септември (Симитли) 2:2
18.05.2024 11:00 18 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Малеш (Микрево) 16 8 2 6 42:31 26
4 Беласица (Петрич) 16 7 5 4 30:26 26
5 Калабак (Самуилово) 16 6 4 6 43:43 22
6 Неврокоп 1 (Гоце Делчев) 16 5 1 10 33:53 16
7 Септември (Симитли) 16 3 5 8 16:43 14

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 Б ОФГ БЛ 8 място
2021/2022 Б ОФГ БЛ 4 място
2020/2021 Б ОФГ БЛ 5 място
2019/2020 Б ОФГ БЛ 3 място
2018/2019 Б ОФГ БЛ 4 място
2017/2018 Б ОФГ БЛ 7 място
2016/2017 Б ОФГ БЛ 7 място
2015/2016 А ОФГ БЛ 1 място
2014/2015 А ОФГ БЛ 6 място
2012/2013 А ОФГ БЛ 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници