Ком 98 (Годеч)

BGSupporters форум

Ком 98 (Годеч)

"А" ОГ София - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2020 11:00 1 кръг Д Зенит (Церово) 4:1
20.09.2020 17:00 2 кръг Г Искър 2005 (гара Лакатник) анл.
26.09.2020 17:00 3 кръг Д Петърч (Петърч) 1:0
04.10.2020 11:00 4 кръг Г Драгоман (Драгоман) 1:1
11.10.2020 16:00 5 кръг Д Скравена (Скравена) 3:2
18.10.2020 16:00 6 кръг Д Правец (Правец) 1:0
24.10.2020 16:00 7 кръг Г Торнадо 2019 (Безден) 1:1
31.10.2020 15:00 8 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:0
08.11.2020 11:00 9 кръг Г Спортист 2006 (Драговищица) 2:2
14.03.2021 11:00 10 кръг Г Зенит (Церово) 4:3
- 11 кръг
почива
27.03.2021 15:00 12 кръг Г Петърч (Петърч) 5:1
11.04.2021 16:00 13 кръг Д Драгоман (Драгоман) 1:0
18.04.2021 16:00 14 кръг Г Скравена (Скравена) 1:0
25.04.2021 16:00 15 кръг Г Правец (Правец) -:-
09.05.2021 17:00 16 кръг Д Торнадо 2019 (Безден) -:-
16.05.2021 17:00 17 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
23.05.2021 11:00 18 кръг Д Спортист 2006 (Драговищица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 12 9 3 0 33:6 30
2 Ком 98 (Годеч) 12 8 4 0 24:11 28
3 Зенит (Церово) 13 6 4 3 41:29 22
4 Драгоман (Драгоман) 11 5 4 2 18:8 19
5 Петърч (Петърч) 12 3 3 6 19:22 12
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / 1/4 финали
30.09.2020 16:00 - Д Чавдар (Етрополе) 1:3

Ком 98 (Годеч)

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2020 16:00 1 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:6
05.09.2020 17:00 2 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 4:5
13.09.2020 14:30 3 кръг Г Левски (Чепинци) 5:0
19.09.2020 17:00 4 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 1:1
27.09.2020 15:00 5 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:1
03.10.2020 16:00 6 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 0:1
10.10.2020 16:00 7 кръг Г Барокко (София) 1:0
17.10.2020 16:00 8 кръг Д Конкордия (София) 7:2
23.10.2020 15:00 9 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:12
01.11.2020 15:00 10 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:4
07.11.2020 15:00 11 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:8
15.11.2020 14:00 12 кръг Д Левски (Чепинци) 3:1
21.11.2020 14:00 13 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 3:1
27.11.2020 14:00 14 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:5
27.02.2021 16:00 15 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 0:3
06.03.2021 16:00 16 кръг Д Барокко (София) 2:1
13.03.2021 16:00 17 кръг Г Конкордия (София) 6:1
20.03.2021 16:00 18 кръг Д Царско село 2015 (София) 3:0
28.03.2021 16:00 19 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 2:5
06.04.2021 17:00 20 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:3
11.04.2021 11:00 21 кръг Г Левски (Чепинци) 3:2
17.04.2021 17:00 22 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 2:5
21.04.2021 17:00 23 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:3
24.04.2021 17:00 24 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
04.05.2021 18:00 25 кръг Г Барокко (София) -:-
08.05.2021 18:00 26 кръг Д Конкордия (София) -:-
15.05.2021 18:00 27 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Ботев 57 СУ (София) 22 13 1 8 70:42 40
4 Рилски спортист 2011 (Самоков) 22 12 4 6 80:45 40
5 Ком 98 (Годеч) 23 9 2 12 52:70 29
6 Барокко (София) 22 8 2 12 40:53 26
7 Спортист 2009 (Своге) 22 5 3 14 31:76 18

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ СФ 3 място
2018/2019 А ОФГ СФ 6 място
2017/2018 А ОФГ СФ 6 място
2016/2017 - -
2015/2016 - -
2014/2015 - -
2012/2013 А ОФГ СФ 10 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 А ОФГ СФ 6 място
2009/2010 А ОФГ СФ 3 място

Интернет страници