Барокко (София)

BGSupporters форум

Барокко (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2020 11:30 1 кръг Д Беласица (Петрич) 0:5
06.09.2020 14:00 2 кръг Г Вихрен (Сандански) 1:1
13.09.2020 14:00 3 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:0
19.09.2020 15:00 4 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 0:5
27.09.2020 14:00 5 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:2
03.10.2020 13:30 6 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:4
09.10.2020 16:00 7 кръг Г Левски Раковски (София) 2:1
17.10.2020 14:00 8 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:4
05.11.2020 14:00 9 кръг Г Миньор (Перник) 0:4
01.11.2020 14:00 10 кръг Д Струмска слава 1927 (Рад) 1:3
08.11.2020 14:00 11 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:6
15.11.2020 14:00 12 кръг Д Септември (Симитли) 0:4
22.11.2020 15:00 13 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:6
07.03.2021 14:00 14 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
14.03.2021 14:00 15 кръг Д Вихрен (Сандански) -:-
21.03.2021 14:00 16 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
28.03.2021 14:00 17 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
01.04.2021 15:00 18 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
08.04.2021 15:00 19 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
11.04.2021 14:00 20 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
18.04.2021 10:00 21 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
25.04.2021 14:00 22 кръг Д Миньор (Перник) -:-
29.04.2021 16:00 23 кръг Г Струмска слава 1927 (Рад) -:-
09.05.2021 14:00 24 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
13.05.2021 14:00 25 кръг Г Септември (Симитли) -:-
16.05.2021 13:00 26 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Вихрен (Сандански) 13 4 2 7 24:31 14
11 Струмска слава 1927 (Радомир) 13 4 1 8 16:37 13
12 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 13 4 1 8 27:32 13
13 Барокко (София) 13 2 2 9 9:45 8
14 Левски Раковски (София) 12 0 1 11 19:53 1

Барокко (София)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
30.09.2020 16:00 - Д Локомотив София 1929 (София) 0:6
ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2020 16:00 1 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 1:1
30.10.2020 15:00 2 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 2:0
12.09.2020 17:00 3 кръг Д Конкордия (София) 2:1
20.09.2020 16:00 4 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:5
27.09.2020 11:00 5 кръг Д Левски (Чепинци) 7:1
04.10.2020 15:00 6 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:2
10.10.2020 16:00 7 кръг Д Ком 98 (Годеч) 0:1
17.10.2020 16:00 8 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:6
24.10.2020 16:00 9 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:6
31.10.2020 15:00 10 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 2:0
07.11.2020 15:00 11 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 1:4
14.11.2020 14:00 12 кръг Г Конкордия (София) 3:4
22.11.2020 14:00 13 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 0:6
27.11.2020 14:00 14 кръг Г Левски (Чепинци) 4:1
28.02.2021 13:30 15 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:3
06.03.2021 16:00 16 кръг Г Ком 98 (Годеч) -:-
13.03.2021 16:00 17 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
20.03.2021 11:30 18 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
27.03.2021 16:00 19 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
06.04.2021 17:00 20 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
10.04.2021 17:00 21 кръг Д Конкордия (София) -:-
18.04.2021 17:00 22 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
21.04.2021 17:00 23 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
24.04.2021 17:00 24 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
04.05.2021 18:00 25 кръг Д Ком 98 (Годеч) -:-
08.05.2021 18:00 26 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
15.05.2021 11:30 27 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Рилски спортист 2011 (Самоков) 15 8 2 5 62:33 26
5 Ком 98 (Годеч) 15 5 2 8 32:50 17
6 Барокко (София) 15 5 2 8 28:41 17
7 Конкордия (София) 15 4 0 11 35:98 12
8 Левски (Чепинци) 15 2 1 12 24:91 7

Барокко (София)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2020 11:30 1 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 16:0
05.09.2020 11:30 2 кръг Д Развитие МФ (София) 0:2
12.09.2020 11:30 3 кръг Г Ферион (София) 0:4
19.09.2020 11:30 4 кръг Д Септември (София) 0:0
26.09.2020 11:30 5 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:1
03.10.2020 11:30 6 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:2
10.10.2020 11:30 7 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:2
17.10.2020 11:30 8 кръг Д Царско село 2015 (София) 4:2
24.10.2020 11:30 9 кръг Г София спорт (София) 1:3
31.10.2020 11:30 10 кръг Д Победа 2013 (София) 2:0
07.11.2020 11:30 11 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 4:0
14.11.2020 11:30 12 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) 5:1
21.11.2020 11:30 13 кръг Г Левски Раковски (София) 1:2
27.02.2021 11:00 14 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 3:0
06.03.2021 11:00 15 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
14.03.2021 11:00 16 кръг Д Ферион (София) -:-
20.03.2021 09:00 17 кръг Г Септември (София) -:-
27.03.2021 11:00 18 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
06.04.2021 11:00 19 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
10.04.2021 11:00 20 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
17.04.2021 11:00 21 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
24.04.2021 11:00 22 кръг Д София спорт (София) -:-
05.05.2021 11:00 23 кръг Г Победа 2013 (София) -:-
08.05.2021 11:00 24 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) -:-
16.05.2021 11:00 25 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) -:-
22.05.2021 11:00 26 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 14 8 3 3 52:20 27
6 Развитие на млади футболисти (София) 13 8 2 3 76:20 26
7 Барокко (София) 14 6 2 6 37:19 20
8 Победа 2013 (София) 14 6 0 8 52:48 18
9 Царско село 2015 (София) 14 5 2 7 43:31 17

Барокко (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
26.09.2020 12:00 1 кръг Г Металург 1957 (Перник) 1:3
03.10.2020 13:30 2 кръг Д София спорт (София) 1:6
10.10.2020 12:00 3 кръг Г Септември II (София) 0:7
17.10.2020 09:00 4 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 1:5
24.10.2020 12:00 5 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 2:0
31.10.2020 12:00 6 кръг Г Сердика (София) 0:2
07.11.2020 12:00 7 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ботев 57 СУ (София) 7 3 1 3 16:17 10
5 Сердика (София) 7 3 1 3 17:19 10
6 Орловец 2015 (Кокаляне) 7 1 0 6 10:32 3
7 Барокко (София) 7 1 0 6 6:27 3
8 Интер Джесика 2010 (София) 7 1 0 6 6:48 3

Барокко (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
26.09.2020 12:30 1 кръг Г Спартак София (София) 0:8
- 2 кръг
почива
отложен 3 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) -:-
17.10.2020 09:00 4 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 1:6
24.10.2020 13:40 5 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 1:3
31.10.2020 09:00 6 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:4
07.11.2020 11:20 7 кръг Д Спортион (София) 1:4
14.11.2020 10:10 8 кръг Г Славия 1913 (София) 0:10
21.11.2020 12:30 9 кръг Д Олимпия ФК (София) 1:7
отложен 10 кръг Г ЦСКА (София) -:-
отложен 11 кръг Д Миньор (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Интер Джесика 2010 (София) 8 3 1 4 10:20 10
8 Миньор (Перник) 8 3 0 5 13:21 9
9 Царско село 2015 (София) 8 2 0 6 9:33 6
10 Левски Спартак 1962 (София) 5 0 0 5 4:19 0
11 Барокко (София) 7 0 0 7 5:42 0

Барокко (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
27.09.2020 12:30 1 кръг Г Вива (София) 0:6
04.10.2020 09:00 2 кръг Г ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 0:6
11.10.2020 10:10 3 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 1:2
18.10.2020 10:10 4 кръг Г Шампион (София) 0:8
25.10.2020 10:10 5 кръг Д Надежда (Доброславци) 1:4
01.11.2020 11:20 6 кръг Г Витоша 13 (София) 0:5
08.11.2020 10:10 7 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Витоша 13 (София) 7 5 0 2 35:7 15
5 Шампион (София) 7 3 0 4 20:23 9
6 Ботев 57 СУ (София) 7 2 1 4 9:21 7
7 Надежда (Доброславци) 7 1 0 6 5:38 3
8 Барокко (София) 7 0 0 7 4:35 0

Барокко (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
26.09.2020 13:00 1 кръг Г Н спорт (София) 1:1
отложен 2 кръг Г ЦСКА (София) -:-
10.10.2020 13:00 3 кръг Д ОФК София (София) 11:2
17.10.2020 10:00 4 кръг Г Лъвчетата (София) 6:2
24.10.2020 11:00 5 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 7:0
31.10.2020 11:00 6 кръг Г Славия 1913 (София) 3:5
07.11.2020 10:00 7 кръг Д Младост 2015 (София) анл.
14.11.2020 13:00 8 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 4:2
21.11.2020 11:00 9 кръг Д София спорт (София) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 София спорт (София) 8 6 0 2 30:11 18
3 ЦСКА (София) 7 6 0 1 41:9 18
4 Барокко (София) 7 4 1 2 34:15 13
5 Н спорт (София) 8 4 1 3 30:26 13
6 Ботев 57 СУ (София) 8 4 0 4 28:25 12

Барокко (София)

Държавно първенство за жени
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2020 10:30 1 кръг Г ЖФК Варна (Варна) 0:1
13.09.2020 17:30 2 кръг Г Левски (Чепинци) 3:0
26.09.2020 16:00 3 кръг Д Пирин лейдис (Благоевград) 0:3
04.10.2020 11:00 4 кръг Г Янтра 2013 (Габрово) 1:1 Нова спорт
10.10.2020 15:00 5 кръг Д НСА (София) 0:5
17.10.2020 14:30 6 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
24.10.2020 14:00 7 кръг Д ЛП Супер спорт (София) 0:2
31.10.2020 15:00 8 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 0:0
07.11.2020 13:00 9 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 2:1
14.11.2020 13:00 10 кръг Г Риал (Ковачевци) 2:2
21.11.2020 13:00 11 кръг Д Енко (Пловдив) 6:0
29.11.2020 13:00 12 кръг Г Пълдин (Пловдив) 6:0
отложен 13 кръг Д Севлиево лейдис (Севлиево) -:-
- 14 кръг Д ЖФК Варна (Варна) -:-
- 15 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
- 16 кръг Г Пирин лейдис (Благоевград) -:-
- 17 кръг Д Янтра 2013 (Габрово) -:-
- 18 кръг Г НСА (София) -:-
- 19 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г ЛП Супер спорт (София) -:-
- 21 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
- 22 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 23 кръг Д Риал (Ковачевци) -:-
- 24 кръг Г Енко (Пловдив) -:-
- 25 кръг Д Пълдин (Пловдив) -:-
- 26 кръг Г Севлиево лейдис (Севлиево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Севлиево лейдис (Севлиево) 12 4 3 5 13:23 15
8 ЖФК Варна (Варна) 12 5 0 7 15:29 15
9 Барокко (София) 12 4 3 5 20:18 15
10 Риал (Ковачевци) 12 4 2 6 38:24 14
11 Енко (Пловдив) 12 2 1 9 6:35 7
Приятелски срещи на женски отбори
Дата Фаза Противник Рез.
06.02.2021 14:00 - Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници