Янтра (Полски Тръмбеш)

BGSupporters форум

Янтра (Полски Тръмбеш)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
09.08.2020 18:00 1 кръг Д Левски 2020 (Лом) 0:0
16.08.2020 18:00 2 кръг Г Академик (Свищов) 0:3
23.08.2020 18:00 3 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 1:1
30.08.2020 18:00 4 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:0
06.09.2020 17:00 5 кръг Д Трявна (Трявна) 1:0
13.09.2020 17:00 6 кръг Г Спартак (Плевен) 2:3
20.09.2020 17:00 7 кръг Д Севлиево (Севлиево) 2:1
27.09.2020 17:00 8 кръг Г Етър ВТ II (Велико Търново) 2:0
04.10.2020 16:00 9 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 3:1
11.10.2020 16:00 10 кръг Г Вихър (Славяново) 0:2
18.10.2020 16:00 11 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 7:2
25.10.2020 14:30 12 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 2:1
01.11.2020 14:30 13 кръг Г Пещера (Галата) 2:0
08.11.2020 14:30 14 кръг Д Дреновец (Дреновец) 4:0
15.11.2020 14:00 15 кръг Г Ботев II (Враца) 2:1
22.11.2020 14:30 16 кръг Д Партизан (Червен бряг) 0:2
29.11.2020 14:30 17 кръг Г Павликени (Павликени) 1:0
21.02.2021 14:00 18 кръг Г Левски 2020 (Лом) -:-
- 19 кръг Д Академик (Свищов) -:-
- 20 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 21 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
- 22 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
- 23 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 24 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
- 25 кръг Д Етър ВТ II (Велико Търново) -:-
- 26 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 27 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
- 28 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
- 29 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
- 30 кръг Д Пещера (Галата) -:-
- 31 кръг Г Дреновец (Дреновец) -:-
- 32 кръг Д Ботев II (Враца) -:-
- 33 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
- 34 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски 2020 (Лом) 17 12 5 0 37:5 41
2 Севлиево (Севлиево) 17 10 4 3 34:14 34
3 Янтра (Полски Тръмбеш) 17 10 3 4 29:17 33
4 Ботев II (Враца) 16 10 3 3 35:14 33
5 Партизан (Червен бряг) 17 10 2 5 29:20 32
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Велико Търново / Финал
30.09.2020 17:00 - Д Павликени (Павликени) 6:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
04.07.2020 18:00 - Г Локомотив 1927 (Дряново) 7:2
08.07.2020 18:00 - Д Етър ВТ II (Велико Търново) 2:1
10.07.2020 18:00 - Г Трявна (Трявна) 3:2
15.07.2020 18:00 - Г Павликени (Павликени) 1:0
22.07.2020 - Г Левски 2007 (Левски) -:-
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
20.01.2021 14:00 - Г Етър ВТ II (Велико Търново) 3:0
23.01.2021 14:00 - Д Трявна (Трявна) 5:1
30.01.2021 - Д Вихър (Славяново) -:-
03.02.2021 - Г Етър ВТ /юн.мл./ (В.Търново) -:-
13.02.2021 - Д Севлиево (Севлиево) -:-

Янтра (Полски Тръмбеш)

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 10:30 1 кръг Г Спартак (Плевен) 2:8
20.09.2020 10:30 2 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 0:3
27.09.2020 10:30 3 кръг Г Севлиево (Севлиево) 3:7
04.10.2020 10:30 4 кръг Д Павликени (Павликени) 2:3
11.10.2020 10:30 5 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:10
18.10.2020 10:30 6 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:2
25.10.2020 10:30 7 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 1:2
- 8 кръг
почива
08.11.2020 10:30 9 кръг Д Академик (Свищов) 3:4
- 10 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 11 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
- 12 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
- 13 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
- 14 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
- 15 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 16 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Академик (Свищов) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Етър ВТ (Велико Търново) 8 4 0 4 18:17 12
6 Павликени (Павликени) 8 3 0 5 13:26 9
7 Академик (Свищов) 8 3 0 5 18:19 9
8 Севлиево (Севлиево) 8 1 0 7 10:32 3
9 Янтра (Полски Тръмбеш) 8 0 0 8 11:39 0

Янтра (Полски Тръмбеш)

Деца: Велико Търново - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2020 10:30 1 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 1:11
17.09.2020 16:00 2 кръг Г Трявна (Трявна) 2:6
19.09.2020 10:30 3 кръг Д Ботев (Златарица) 6:0
24.09.2020 16:00 4 кръг Г Академик (Свищов) 2:13
26.09.2020 10:30 5 кръг Д Спартак (Плевен) 1:5
03.10.2020 10:30 6 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:10
08.10.2020 15:00 7 кръг Г Левски 2007 (Левски) 4:5
10.10.2020 10:30 8 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) 2:7
17.10.2020 10:30 9 кръг Г Чумерна (Елена) 0:5
22.10.2020 15:00 10 кръг Д ФК Спартак 1919 (Плевен) 2:5
24.10.2020 10:30 11 кръг Г Литекс (Ловеч) 1:4
31.10.2020 10:30 12 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:7
07.11.2020 10:30 13 кръг Г Павликени (Павликени) 0:5
14.11.2020 10:30 14 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 4:2
21.11.2020 10:30 15 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:3
- 16 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
- 17 кръг Д Трявна (Трявна) -:-
- 18 кръг Г Ботев (Златарица) -:-
- 19 кръг Д Академик (Свищов) -:-
- 20 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 21 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 22 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
- 23 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) -:-
- 24 кръг Д Чумерна (Елена) -:-
- 25 кръг Г ФК Спартак 1919 (Плевен) -:-
- 26 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
- 27 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 28 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
- 29 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 30 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Локомотив 1927 (Дряново) 15 3 1 11 14:57 10
13 Севлиево (Севлиево) 15 3 0 12 19:102 9
14 Трявна (Трявна) 14 2 2 10 25:53 8
15 Янтра (Полски Тръмбеш) 15 2 0 13 25:88 6
16 Ботев (Златарица) 14 1 0 13 7:92 3

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ ВТ 4 място
2018/2019 Трета лига 16 място
2017/2018 Трета лига 14 място
2016/2017 А ОФГ ВТ 1 място
2015/2016 А ОФГ ВТ 2 място
2014/2015 А ОФГ ВТ 7 място
2013/2014 А ОФГ ВТ 5 място
2012/2013 А ОФГ ВТ 2 място
1963/1964 ЗФГ 11 място
1962/1963 ЗФГ 9 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 12.298 49
април 2019 1.636 95
март 2019 5.391 83
ноември 2018 5.255 88
октомври 2018 10.448 59
септември 2018 2.859 91
май 2018 6.206 78
април 2018 5.352 81
март 2018 10.558 55
ноември 2017 1.320 93
октомври 2017 3.247 86
септември 2017 8.300 67
август 2017 3.680 86
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници