Янтра (Полски Тръмбеш)

BGSupporters форум

Янтра (Полски Тръмбеш)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
06.08.2022 18:00 1 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 2:3
13.08.2022 18:00 2 кръг Д Севлиево (Севлиево) 1:0
20.08.2022 18:00 3 кръг Г Вихър (Славяново) 0:2
27.08.2022 18:00 4 кръг Д Партизан (Червен бряг) 1:2
03.09.2022 17:00 5 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) 3:2
10.09.2022 17:00 6 кръг Д Боруна (Царева ливада) 3:0
17.09.2022 17:00 7 кръг Г Павликени (Павликени) 3:3
25.09.2022 17:00 8 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 0:3
30.09.2022 17:00 9 кръг Д Дреновец (Дреновец) 5:1
08.10.2022 16:00 10 кръг Г Академик (Свищов) 4:1
15.10.2022 16:00 11 кръг Д Ботев II (Враца) 4:0
22.10.2022 16:00 12 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:1
29.10.2022 16:00 13 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 6:1
05.11.2022 14:30 14 кръг Г Локомотив (Г.Оряховица) 2:4
12.11.2022 14:30 15 кръг Д Етър ВТ II (Велико Търново) 4:0
- 16 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
- 17 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
- 18 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
- 19 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
- 20 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) -:-
- 21 кръг Г Боруна (Царева ливада) -:-
- 22 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
- 23 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
- 24 кръг Г Дреновец (Дреновец) -:-
- 25 кръг Д Академик (Свищов) -:-
- 26 кръг Г Ботев II (Враца) -:-
- 27 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
- 28 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 29 кръг Д Локомотив (Г.Оряховица) -:-
- 30 кръг Г Етър ВТ II (Велико Търново) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Вихър (Славяново) 15 10 2 3 32:14 32
5 Павликени (Павликени) 15 9 2 4 30:24 29
6 Янтра (Полски Тръмбеш) 15 8 1 6 38:23 25
7 Севлиево (Севлиево) 15 7 1 7 36:16 22
8 Партизан (Червен бряг) 15 7 1 7 19:22 22
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Велико Търново / Първи кръг
18.10.2022 16:00 - Д Павликени (Павликени) 2:4
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
09.07.2022 10:30 - Д Академик (Свищов) 2:3
13.07.2022 18:00 - Д Локомотив 1927 (Дряново) 4:2
16.07.2022 18:00 - Д Лудогорец 1945 III (Разград) 0:2
19.07.2022 18:00 - Г Павликени (Павликени) 0:3
21.07.2022 19:00 - Г Локомотив (Г.Оряховица) 1:4
27.07.2022 18:00 - Г Етър ВТ II (Велико Търново) 2:3

Янтра (Полски Тръмбеш)

ЮСВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2022 16:00 1 кръг Г Трявна 1922 (Трявна) 4:0
21.09.2022 16:00 2 кръг Д Академик (Свищов) 1:3
28.09.2022 16:00 3 кръг Г Павликени (Павликени) 2:1
- 4 кръг
почива
12.10.2022 15:00 5 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 0:1
19.10.2022 15:00 6 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 0:3
26.10.2022 15:00 7 кръг Д Спартак (Плевен) 0:3
02.11.2022 14:30 8 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:7
09.11.2022 14:30 9 кръг Д Литекс (Ловеч) 0:5
16.11.2022 14:30 10 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 1:3
23.11.2022 14:30 11 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 0:2
- 12 кръг Д Трявна 1922 (Трявна) -:-
- 13 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 14 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 17 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
- 18 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 19 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 20 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
- 21 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 22 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Спартак (Плевен) 10 5 0 5 20:29 15
8 Локомотив 1927 (Дряново) 10 2 1 7 11:33 7
9 Янтра (Полски Тръмбеш) 10 2 0 8 8:28 6
10 Павликени (Павликени) 10 2 0 8 9:55 6
11 Трявна 1922 (Трявна) 10 0 0 10 6:54 0

Янтра (Полски Тръмбеш)

Деца: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 12:00 1 кръг Д ДЮФК Янтра 2022 (Габрово) 3:5
17.09.2022 12:00 2 кръг Г Лато (Алеково) 0:4
15.11.2022 14:00 3 кръг Д Чавдар (Троян) 2:0
24.09.2022 12:00 4 кръг Г Локомотив (Г.Оряховица) 0:14
08.10.2022 12:00 5 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:4
18.10.2022 17:00 6 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 0:6
22.10.2022 12:00 7 кръг Д Литекс (Ловеч) 2:3
29.10.2022 12:00 8 кръг Г Академик (Свищов) 1:0
05.11.2022 12:00 9 кръг Д Прециз (Монтана) 0:6
12.11.2022 12:00 10 кръг Г Павликени (Павликени) 1:4
19.11.2022 12:00 11 кръг Д Ботев (Дебелец) 1:4
- 12 кръг Г ДЮФК Янтра 2022 (Габрово) -:-
- 13 кръг Д Лато (Алеково) -:-
- 14 кръг Г Чавдар (Троян) -:-
- 15 кръг Д Локомотив (Г.Оряховица) -:-
- 16 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 17 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
- 18 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
- 19 кръг Д Академик (Свищов) -:-
- 20 кръг Г Прециз (Монтана) -:-
- 21 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
- 22 кръг Г Ботев (Дебелец) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Чавдар (Троян) 10 4 0 6 12:30 12
9 Павликени (Павликени) 11 4 0 7 38:26 12
10 ДЮФК Янтра 2022 (Габрово) 11 3 1 7 23:43 10
11 Янтра (Полски Тръмбеш) 11 2 0 9 10:50 6
12 Академик (Свищов) 10 0 0 10 4:74 0

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2021/2022 Трета лига 6 място
2020/2021 Трета лига 3 място
2019/2020 А ОФГ ВТ 4 място
2018/2019 Трета лига 16 място
2017/2018 Трета лига 14 място
2016/2017 А ОФГ ВТ 1 място
2015/2016 А ОФГ ВТ 2 място
2014/2015 А ОФГ ВТ 7 място
2013/2014 А ОФГ ВТ 5 място
2012/2013 А ОФГ ВТ 2 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 12.298 49
април 2019 1.636 95
март 2019 5.391 83
ноември 2018 5.255 88
октомври 2018 10.448 59
септември 2018 2.859 91
май 2018 6.206 78
април 2018 5.352 81
март 2018 10.558 55
ноември 2017 1.320 93
октомври 2017 3.247 86
септември 2017 8.300 67
август 2017 3.680 86
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници