ОФК Локомотив (Мездра)

BGSupporters форум

ОФК Локомотив (Мездра)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
09.08.2020 18:00 1 кръг Д Павликени (Павликени) 0:1
04.11.2020 14:30 2 кръг Г Левски 2020 (Лом) 0:2
23.08.2020 18:00 3 кръг Д Академик (Свищов) 2:1
30.08.2020 18:00 4 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 0:2
06.09.2020 17:00 5 кръг Д Левски 2007 (Левски) 1:1
13.09.2020 17:00 6 кръг Г Трявна (Трявна) 0:0
20.09.2020 17:00 7 кръг Д Спартак (Плевен) 1:2
27.09.2020 17:00 8 кръг Г Севлиево (Севлиево) 1:2
03.10.2020 16:00 9 кръг Д Етър ВТ II (Велико Търново) 1:0
11.10.2020 16:00 10 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 4:0
18.10.2020 16:00 11 кръг Д Вихър (Славяново) 3:1
25.10.2020 14:30 12 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 1:2
01.11.2020 14:30 13 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 6:1
08.11.2020 14:30 14 кръг Д Пещера (Галата) 3:1
15.11.2020 14:30 15 кръг Г Дреновец (Дреновец) 0:4
21.11.2020 14:30 16 кръг Д Ботев II (Враца) 1:0
29.11.2020 14:30 17 кръг Г Партизан (Червен бряг) 0:1
21.02.2021 14:00 18 кръг Г Павликени (Павликени) 0:0
28.02.2021 14:00 19 кръг Д Левски 2020 (Лом) 0:2
07.03.2021 14:30 20 кръг Г Академик (Свищов) 0:0
14.03.2021 14:30 21 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 5:0
21.03.2021 14:30 22 кръг Г Левски 2007 (Левски) 1:0
28.03.2021 14:30 23 кръг Д Трявна (Трявна) 3:1
31.03.2021 16:00 24 кръг Г Спартак (Плевен) 0:2
07.04.2021 17:00 25 кръг Д Севлиево (Севлиево) 4:0
11.04.2021 17:00 26 кръг Г Етър ВТ II (Велико Търново) -:-
18.04.2021 17:00 27 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
25.04.2021 17:00 28 кръг Г Вихър (Славяново) -:-
30.04.2021 17:00 29 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
09.05.2021 18:00 30 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
16.05.2021 18:00 31 кръг Г Пещера (Галата) -:-
19.05.2021 18:00 32 кръг Д Дреновец (Дреновец) -:-
23.05.2021 18:00 33 кръг Г Ботев II (Враца) -:-
30.05.2021 18:00 34 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Партизан (Червен бряг) 25 11 6 8 36:33 39
8 Павликени (Павликени) 25 10 8 7 29:19 38
9 ОФК Локомотив (Мездра) 25 11 4 10 37:26 37
10 Локомотив 1927 (Дряново) 25 10 3 12 43:48 33
11 Дреновец (Дреновец) 25 8 8 9 39:47 32
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Враца / Финал
08.10.2020 17:00 - Д Първа атомна (Козлодуй) 5:4
Северозападна България / Първи кръг
03.03.2021 15:00 - Д Спартак (Плевен) 2:1
Северозападна България / 1/2 финали
17.03.2021 14:30 - Д Пещера (Галата) 2:1
Северозападна България / Финал
отложен - Г Левски 2020 (Лом) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
02.07.2020 18:30 - Г Пещера (Галата) 3:3
04.07.2020 10:30 - Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:3
08.07.2020 19:00 - Д Пещера (Галата) 4:1
11.07.2020 18:30 - Д Ботев II (Враца) 3:1
15.07.2020 18:30 - Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:6
19.07.2020 18:00 - Г Ботев II (Враца) 2:1
22.07.2020 18:30 - Г Славия 1913 /юн.ст./ (София) 0:0
25.07.2020 18:00 - Д Първа атомна (Козлодуй) 2:5
29.07.2020 - Д Локомотив Сф 1929 /юн.ст./ (София) -:-
01.08.2020 10:30 - Д Чавдар (Етрополе) анл.
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
20.01.2021 14:30 - Д Искър 1923 (Роман) 4:2
23.01.2021 14:00 - Д Витоша /юн.ст./ (Бистрица) 1:0
28.01.2021 14:00 - Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:1
31.01.2021 14:00 - Д Пещера (Галата) 5:0
03.02.2021 15:00 - Г Чавдар (Етрополе) 1:3
06.02.2021 14:00 - Д Ботев II (Враца) 4:2
10.02.2021 15:00 - Д Локомотив Сф 1929 /юн.ст./ (София) 3:1

ОФК Локомотив (Мездра)

ЮСВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2020 17:00 1 кръг Г Ботев 2013 (Криводол) 10:1
02.10.2020 16:00 2 кръг Д Ботев (Враца) 3:1
09.10.2020 16:00 3 кръг Г Монолит (Бяла Слатина) 4:1
16.10.2020 16:00 4 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 2:2
23.10.2020 16:00 5 кръг Г Кариана (Ерден) 12:0
30.10.2020 16:00 6 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 3:2
06.11.2020 15:00 7 кръг Г Левски 2020 (Лом) анл.
13.11.2020 15:00 8 кръг Д Ботев 2013 (Криводол) 9:1
20.11.2020 15:00 9 кръг Г Ботев (Враца) 2:1
26.02.2021 15:00 10 кръг Д Монолит (Бяла Слатина) 6:2
03.03.2021 15:00 11 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:2
12.03.2021 15:00 12 кръг Д Кариана (Ерден) 3:0
19.03.2021 15:00 13 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 1:2
- 14 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Бдин 1923 (Видин) 11 9 1 1 56:12 28
2 ОФК Локомотив (Мездра) 12 9 1 2 55:15 28
3 Ботев (Враца) 12 9 0 3 74:21 27
4 Монолит (Бяла Слатина) 12 5 0 7 27:33 15
5 Първа атомна (Козлодуй) 11 4 0 7 24:37 12

ОФК Локомотив (Мездра)

ЮМВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
28.09.2020 17:00 1 кръг Д Левски 2020 (Лом) 9:1
30.09.2020 17:00 2 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 3:2
07.10.2020 16:00 3 кръг Д Ботев (Враца) 0:7
14.10.2020 16:00 4 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 2:3
21.10.2020 16:00 5 кръг Д Кариана (Ерден) 5:1
28.10.2020 16:00 6 кръг Г Левски 2020 (Лом) 4:2
04.11.2020 15:00 7 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 6:3
10.03.2021 15:00 8 кръг Г Ботев (Враца) -:-
17.03.2021 15:00 9 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
24.03.2021 15:00 10 кръг Г Кариана (Ерден) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Враца) 7 7 0 0 38:5 21
2 Бдин 1923 (Видин) 8 6 0 2 23:18 18
3 ОФК Локомотив (Мездра) 8 6 0 2 32:19 18
4 Левски 2020 (Лом) 7 2 0 5 15:32 6
5 Първа атомна (Козлодуй) 8 2 0 6 15:20 6

ОФК Локомотив (Мездра)

Деца: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
26.09.2020 10:30 1 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 0:8
03.10.2020 10:30 2 кръг Д Любимец (Търнава) 1:5
10.10.2020 10:30 3 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) 1:0
17.10.2020 10:30 4 кръг Д Ком (Берковица) 1:0
24.10.2020 10:30 5 кръг Г Ботев (Враца) 2:6
31.10.2020 10:30 6 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 2:4
07.11.2020 10:30 7 кръг Г Прециз (Монтана) 0:11
14.11.2020 10:30 8 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) 3:0
21.11.2020 10:30 9 кръг Г Левски 2020 (Лом) 2:1
28.11.2020 10:30 10 кръг Д Кариана (Ерден) 3:0
27.02.2021 10:30 11 кръг Г Монолит (Бяла Слатина) 1:3
отложен 12 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
13.03.2021 10:30 13 кръг Г Любимец (Търнава) 1:5
20.03.2021 10:30 14 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) 3:0
отложен 15 кръг Г Ком (Берковица) -:-
10.04.2021 10:30 16 кръг Д Ботев (Враца) -:-
17.04.2021 10:30 17 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
24.04.2021 10:30 18 кръг Д Прециз (Монтана) -:-
08.05.2021 10:30 19 кръг Г Торпедо 2004 (Борован) -:-
15.05.2021 10:30 20 кръг Д Левски 2020 (Лом) -:-
22.05.2021 10:30 21 кръг Г Кариана (Ерден) -:-
29.05.2021 10:30 22 кръг Д Монолит (Бяла Слатина) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Ком (Берковица) 14 7 0 7 21:35 21
6 Любимец (Търнава) 15 7 0 8 29:22 21
7 ОФК Локомотив (Мездра) 13 6 0 7 20:43 18
8 Левски 2020 (Лом) 13 5 1 7 19:42 16
9 Монолит (Бяла Слатина) 14 3 1 10 14:65 10

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
октомври 2019 2.823 87
септември 2019 8.490 67
август 2019 10.230 54
май 2019 6.037 73
април 2019 2.636 92
март 2019 9.546 64
ноември 2018 6.723 80
октомври 2018 9.757 60
септември 2018 9.153 66
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници