Вихър (Славяново)

BGSupporters форум

Вихър (Славяново)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
09.08.2020 18:00 1 кръг Д Академик (Свищов) 4:1
16.08.2020 18:00 2 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 1:0
23.08.2020 18:00 3 кръг Д Левски 2007 (Левски) 4:0
30.08.2020 18:00 4 кръг Г Трявна (Трявна) 4:1
06.09.2020 17:00 5 кръг Д Спартак (Плевен) 1:0
13.09.2020 17:00 6 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:3
19.09.2020 17:00 7 кръг Д Етър ВТ II (Велико Търново) 2:0
27.09.2020 17:00 8 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 0:2
04.10.2020 16:00 9 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 6:0
11.10.2020 16:00 10 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 2:0
18.10.2020 16:00 11 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 1:3
25.10.2020 14:30 12 кръг Д Пещера (Галата) 4:1
01.11.2020 14:30 13 кръг Г Дреновец (Дреновец) 0:0
отложен 14 кръг Д Ботев II (Враца) -:-
15.11.2020 14:30 15 кръг Г Партизан (Червен бряг) 0:2
22.11.2020 14:30 16 кръг Д Павликени (Павликени) 1:1
29.11.2020 14:30 17 кръг Г Левски 2020 (Лом) 0:0
21.02.2021 14:00 18 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 19 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 20 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
- 21 кръг Д Трявна (Трявна) -:-
- 22 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 23 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
- 24 кръг Г Етър ВТ II (Велико Търново) -:-
- 25 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 26 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
- 27 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 28 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
- 29 кръг Г Пещера (Галата) -:-
- 30 кръг Д Дреновец (Дреновец) -:-
- 31 кръг Г Ботев II (Враца) -:-
- 32 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
- 33 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
- 34 кръг Д Левски 2020 (Лом) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Партизан (Червен бряг) 17 10 2 5 29:20 32
6 Спартак (Плевен) 17 10 1 6 39:18 31
7 Вихър (Славяново) 16 9 3 4 30:14 30
8 Павликени (Павликени) 17 8 4 5 21:13 28
9 Локомотив 1927 (Дряново) 17 8 0 9 36:40 24
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
04.07.2020 18:00 - Д Ботев II (Враца) 2:2
15.07.2020 18:00 - Г Спартак (Плевен) 0:1
18.07.2020 18:00 - Г Павликени (Павликени) 0:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
23.01.2021 - Д Академия Ботев (Враца) -:-
30.01.2021 - Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
13.02.2021 - Г Павликени (Павликени) -:-

Вихър (Славяново)

ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2020 16:00 1 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
25.09.2020 16:00 2 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
02.10.2020 15:00 3 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) -:-
09.10.2020 15:00 4 кръг Г Вихър (Гулянци) -:-
16.10.2020 15:00 5 кръг Д Пещера (Галата) -:-
23.10.2020 15:00 6 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
30.10.2020 15:00 7 кръг Д Чавдар (Троян) 0:3
06.11.2020 14:30 8 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
13.11.2020 14:30 9 кръг Д Вежен (Тетевен) -:-
- 10 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
- 11 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
- 12 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) -:-
- 13 кръг Д Вихър (Гулянци) -:-
- 14 кръг Г Пещера (Галата) -:-
- 15 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
- 16 кръг Г Чавдар (Троян) -:-
- 17 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 18 кръг Г Вежен (Тетевен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Спартак (Плевен) - 0 0 0 0:0 0
2 Ювентус 95 (Малчика) - 0 0 0 0:0 0
8 Вихър (Гулянци) 1 0 0 1 1:2 0
9 Пещера (Галата) 1 0 0 1 2:4 0
10 Вихър (Славяново) 1 0 0 1 0:3 0

Вихър (Славяново)

Деца: Плевен - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
група "А"
03.10.2020 10:00 1 кръг Д Партизан (Червен бряг) 1:2
11.10.2020 10:00 2 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) 3:0
17.10.2020 10:00 3 кръг Д Спартак (Плевен) 1:5
25.10.2020 10:00 4 кръг Г Гигант 1947 (Белене) 0:5
31.10.2020 10:00 5 кръг Д Ботев (Луковит) 2:0
- 6 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
- 7 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) -:-
- 8 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 9 кръг Д Гигант 1947 (Белене) -:-
- 10 кръг Г Ботев (Луковит) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Партизан (Червен бряг) 5 3 0 2 9:5 9
3 Гигант 1947 (Белене) 4 2 0 2 12:7 6
4 Вихър (Славяново) 5 2 0 3 7:12 6
5 Ботев (Луковит) 4 2 0 2 9:9 6
6 Ювентус 95 (Малчика) 5 0 0 5 4:33 0

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници