Ювентус 95 (Малчика)

BGSupporters форум

Ювентус 95 (Малчика)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
19.08.2023 18:00 2 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:5
26.08.2023 18:00 3 кръг Г Павликени (Павликени) 2:8
02.09.2023 17:00 4 кръг Д Боруна (Царева ливада) 1:1
09.09.2023 17:15 5 кръг Г Ботев II (Враца) 0:3
16.09.2023 17:00 6 кръг Д Етър ВТ II (Велико Търново) 0:1
23.09.2023 17:00 7 кръг Г Локомотив (Г.Оряховица) 0:10
30.09.2023 17:00 8 кръг Д Дунав (Лом) 1:2
07.10.2023 16:00 9 кръг Г Левски 2007 (Левски) 2:4
14.10.2023 16:00 10 кръг Г Академик (Свищов) 0:3
21.10.2023 16:00 11 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 0:3
27.10.2023 16:00 12 кръг Д Вихър (Славяново) 3:2
03.11.2023 14:30 13 кръг Г Партизан (Червен бряг) 2:0
11.11.2023 14:30 14 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 1:3
18.11.2023 14:30 15 кръг Г Дреновец (Дреновец) 2:5
- 16 кръг
почива
02.03.2024 14:30 17 кръг Г Севлиево (Севлиево) 2:1
09.03.2024 14:30 18 кръг Д Павликени (Павликени) 4:2
16.03.2024 14:30 19 кръг Г Боруна (Царева ливада) 2:5
23.03.2024 14:30 20 кръг Д Ботев II (Враца) 4:0
30.03.2024 16:00 21 кръг Г Етър ВТ II (Велико Търново) 0:3
06.04.2024 17:00 22 кръг Д Локомотив (Г.Оряховица) 1:2
13.04.2024 17:00 23 кръг Г Дунав (Лом) 3:0
21.04.2024 17:00 24 кръг Д Левски 2007 (Левски) 4:1
27.04.2024 17:00 25 кръг Д Академик (Свищов) 0:1
03.05.2024 18:00 26 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 3:5
11.05.2024 18:00 27 кръг Г Вихър (Славяново) 1:2
18.05.2024 18:00 28 кръг Д Партизан (Червен бряг) 5:0
25.05.2024 18:00 29 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 1:2
01.06.2024 18:00 30 кръг Д Дреновец (Дреновец) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Павликени (Павликени) 27 8 4 15 40:70 28
10 Дреновец (Дреновец) 27 8 4 15 34:62 28
11 Ювентус 95 (Малчика) 27 8 1 18 44:74 25
12 Левски 2007 (Левски) 26 6 5 15 29:47 23
13 Ботев II (Враца) 26 6 4 16 35:48 22
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Плевен / 1/2 финали
11.10.2023 17:00 - Г Левски 2007 (Левски) 2:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
19.01.2024 19:00 - Д Партизан (Червен бряг) 6:1
03.02.2024 13:00 - Г ОФК Локомотив (Мездра) 0:3
10.02.2024 13:00 - Г Партизан (Червен бряг) 0:1
17.02.2024 13:00 - Г Етър ВТ /юн.мл./ (В.Търново) 3:2
24.02.2024 13:30 - Г Етър ВТ III (Велико Търново) 2:1

Ювентус 95 (Малчика)

ЮСВ: Плевен - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
12.10.2023 15:00 2 кръг Д Спартак (Плевен) 2:4
20.10.2023 15:00 3 кръг Г Гигант 1947 (Белене) 0:6
27.10.2023 15:00 4 кръг Д Левски 2007 (Левски) 0:2
03.11.2023 15:00 5 кръг Г Вихър (Славяново) 1:1
10.11.2023 15:00 6 кръг Д Венци 2022 (Искър) 0:5
17.11.2023 15:00 7 кръг Г Партизан (Червен бряг) 2:4
- 8 кръг
почива
29.03.2024 16:00 9 кръг Г Спартак (Плевен) 6:1
04.04.2024 16:00 10 кръг Д Гигант 1947 (Белене) 2:1
12.04.2024 16:00 11 кръг Г Левски 2007 (Левски) 3:2
23.04.2024 16:00 12 кръг Д Вихър (Славяново) 3:1
02.05.2024 16:00 13 кръг Г Венци 2022 (Искър) 1:3
09.05.2024 17:00 14 кръг Д Партизан (Червен бряг) 9:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Венци 2022 (Искър) 12 8 1 3 36:17 25
3 Гигант 1947 (Белене) 12 7 0 5 31:17 21
4 Ювентус 95 (Малчика) 12 5 1 6 29:33 16
5 Партизан (Червен бряг) 12 4 0 8 23:49 12
6 Спартак (Плевен) 12 3 2 7 24:30 11

Ювентус 95 (Малчика)

Деца: Плевен - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
07.10.2023 11:00 1 кръг Д Тръстеник (Тръстеник) 1:14
04.11.2023 11:00 2 кръг Г Спартак II (Плевен) 1:5
21.10.2023 11:00 3 кръг Д Вихър (Славяново) 4:3
28.10.2023 11:00 4 кръг Г Спартак (Плевен) 1:4
- 5 кръг
почива
11.11.2023 11:00 6 кръг Д Гигант 1947 (Белене) 0:7
18.11.2023 11:00 7 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:4
13.04.2024 11:00 8 кръг Г Тръстеник (Тръстеник) 0:15
04.05.2024 11:00 9 кръг Д Спартак II (Плевен) 1:3
06.05.2024 11:00 10 кръг Г Вихър (Славяново) 2:2
11.05.2024 11:00 11 кръг Д Спартак (Плевен) 0:4
- 12 кръг
почива
25.05.2024 11:00 13 кръг Г Гигант 1947 (Белене) -:-
01.06.2024 11:00 14 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Спартак II (Плевен) 9 5 1 3 35:22 16
4 Тръстеник (Тръстеник) 7 5 0 2 50:18 15
5 Левски 2007 (Левски) 9 4 0 5 26:30 12
6 Ювентус 95 (Малчика) 10 1 1 8 10:61 4
7 Вихър (Славяново) 10 0 1 9 10:44 1

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 Трета лига 11 място
2021/2022 Трета лига 14 място
2020/2021 А ОФГ ПЛ 1 място
2019/2020 Трета лига 14 място
2018/2019 А ОФГ ПЛ 2 място
2017/2018 А ОФГ ПЛ 4 място
2016/2017 Трета лига 15 място
2015/2016 "В" група 13 място
2014/2015 "В" група 10 място
2012/2013 А ОФГ ПЛ 4 място

Месечна ранглиста

Интернет страници