МФК Тича (Варна)

BGSupporters форум

МФК Тича (Варна)

Деца: Варна - Междуобластна група - Деца III - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 10:00 1 кръг Г Вихър 2016 (Вълчи дол) 2:1
- 2 кръг
почива
27.09.2020 10:00 3 кръг Д Дуло 2018 (Дулово) 0:0
04.10.2020 10:00 4 кръг Г Камчиец 1945 (Дългопол) 0:0
10.10.2020 10:00 5 кръг Г Провадия (Провадия) 4:3
17.10.2020 11:00 6 кръг Г Аристон (Русе) 1:0
25.10.2020 10:00 7 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 1:1
01.11.2020 10:00 8 кръг Г Девня 2005 (Девня) 1:0
08.11.2020 10:00 9 кръг Д Доростол-Светкавица (Силистра) 0:0
14.03.2021 10:00 10 кръг Д Вихър 2016 (Вълчи дол) 2:0
- 11 кръг
почива
28.03.2021 10:00 12 кръг Г Дуло 2018 (Дулово) 3:0
13.04.2021 16:00 13 кръг Д Камчиец 1945 (Дългопол) 0:1
18.04.2021 10:00 14 кръг Д Провадия (Провадия) -:-
24.04.2021 11:00 15 кръг Д Аристон (Русе) -:-
02.05.2021 10:00 16 кръг Г Суворово 1 (Суворово) -:-
28.03.2021 10:00 17 кръг Д Девня 2005 (Девня) -:-
16.05.2021 10:00 18 кръг Г Доростол-Светкавица (Силистра) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Доростол-Светкавица (Силистра) 11 10 1 0 53:3 31
2 Суворово 1 (Суворово) 11 8 1 2 61:18 25
3 МФК Тича (Варна) 11 6 4 1 14:6 22
4 Камчиец 1945 (Дългопол) 11 5 1 5 18:17 16
5 Вихър 2016 (Вълчи дол) 12 4 0 8 17:38 12

МФК Тича (Варна)

Деца: Варна - Междуобластна група - Деца III - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2020 13:00 1 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 2:1
19.09.2020 10:00 2 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 1:1
26.09.2020 10:00 3 кръг Г Олимпик (Варна) 0:6
03.10.2020 10:00 4 кръг Д Септември 98 (Тервел) 3:2
11.10.2020 14:00 5 кръг Г Аврен (Аврен) 8:0
18.10.2020 10:00 6 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 3:0
24.10.2020 10:00 7 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 0:1
31.10.2020 10:00 8 кръг Д Олимпик (Варна) 1:1
07.11.2020 10:00 9 кръг Г Септември 98 (Тервел) 1:3
06.03.2021 12:00 10 кръг Д Аврен (Аврен) 5:2
13.03.2021 13:00 11 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 2:2
20.03.2021 10:00 12 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 0:4
06.04.2021 10:00 13 кръг Г Олимпик (Варна) 0:6
10.04.2021 10:00 14 кръг Д Септември 98 (Тервел) 1:4
18.04.2021 15:00 15 кръг Г Аврен (Аврен) -:-
24.04.2021 13:30 16 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
01.05.2021 14:30 17 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
08.05.2021 10:00 18 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
15.05.2021 10:00 19 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
22.05.2021 11:00 20 кръг Д Аврен (Аврен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Шумен 2007 (Шумен) 13 11 2 0 55:8 35
2 Олимпик (Варна) 13 10 2 1 77:11 32
3 МФК Тича (Варна) 14 5 3 6 27:33 18
4 Септември 98 (Тервел) 13 5 0 8 47:55 15
5 Спартак 1918 (Варна) 12 3 1 8 18:37 10

МФК Тича (Варна)

ДПГ13: Варна - Зонална група - втора подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
20.09.2020 10:30 2 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 3:2
27.09.2020 10:30 3 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) 2:1
04.10.2020 10:30 4 кръг Д Гранд Про (Варна) 1:0
11.10.2020 11:30 5 кръг Г Локомотив (Русе) 1:4
17.10.2020 09:30 6 кръг Д Олимпик (Варна) 2:1
25.10.2020 14:30 7 кръг Г Марев старс (Варна) 1:0
- 8 кръг
почива
21.03.2021 11:00 9 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 2:0
28.03.2021 11:00 10 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 5:4
07.04.2021 11:00 11 кръг Г Гранд Про (Варна) 2:2
18.04.2021 12:00 12 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
25.04.2021 14:30 13 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
02.05.2021 11:00 14 кръг Д Марев старс (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 МФК Тича (Варна) 9 7 1 1 19:14 22
2 Олимпик (Варна) 7 6 0 1 25:8 18
3 Марев старс (Варна) 10 5 1 4 17:18 16
4 Локомотив (Русе) 8 4 1 3 20:16 13
5 Гранд Про (Варна) 10 3 1 6 19:37 10

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници