МФК Тича (Варна)

BGSupporters форум

МФК Тича (Варна)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
19.09.2021 10:00 2 кръг Д Суворово (Суворово) 0:4
25.09.2021 10:00 3 кръг Г Атлетик (Провадия) 0:4
02.10.2021 10:00 4 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 2:1
09.10.2021 10:00 5 кръг Г Ботев (Нови пазар) 2:2
16.10.2021 10:00 6 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
23.10.2021 10:00 7 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
- 8 кръг
почива
- 9 кръг Г Суворово (Суворово) -:-
- 10 кръг Д Атлетик (Провадия) -:-
- 11 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) -:-
- 12 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
- 13 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 14 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Велики Преслав (Велики Преслав) 4 2 0 2 7:10 6
4 Калиакра 1923 (Каварна) 4 2 0 2 9:5 6
5 МФК Тича (Варна) 4 1 1 2 4:11 4
6 Черноморец (Балчик) 3 1 0 2 9:7 3
7 Ботев (Нови пазар) 3 0 1 2 3:10 1

МФК Тича (Варна)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
19.09.2021 11:30 2 кръг Д Суворово (Суворово) 1:6
25.09.2021 11:30 3 кръг Г Атлетик (Провадия) 2:1
02.10.2021 11:30 4 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 0:4
09.10.2021 11:30 5 кръг Г Ботев (Нови пазар) 2:4
16.10.2021 11:30 6 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
23.10.2021 11:30 7 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
- 8 кръг
почива
- 9 кръг Г Суворово (Суворово) -:-
- 10 кръг Д Атлетик (Провадия) -:-
- 11 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) -:-
- 12 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
- 13 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 14 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Черноморец (Балчик) 3 2 0 1 8:8 6
4 Велики Преслав (Велики Преслав) 4 2 0 2 9:10 6
5 Ботев (Нови пазар) 3 1 0 2 7:10 3
6 МФК Тича (Варна) 4 1 0 3 5:15 3
7 Атлетик (Провадия) 4 1 0 3 8:12 3

МФК Тича (Варна)

Деца: Варна - Междуобластна група - Деца III - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
19.09.2021 11:00 2 кръг Д Волов (Шумен) 0:8
26.09.2021 11:00 3 кръг Г Провадия (Провадия) 1:3
03.10.2021 13:30 4 кръг Д Камчиец 1945 (Дългопол) 0:3
10.10.2021 11:00 5 кръг Г Локомотив 2008 (Каспичан) 1:0
- 6 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
- 7 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 8 кръг Д Провадия (Провадия) -:-
- 9 кръг Г Камчиец 1945 (Дългопол) -:-
- 10 кръг Д Локомотив 2008 (Каспичан) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Септември 98 (Тервел) 4 3 1 0 18:5 10
3 Камчиец 1945 (Дългопол) 5 3 1 1 22:6 10
4 Провадия (Провадия) 5 2 0 3 10:16 6
5 МФК Тича (Варна) 4 1 0 3 2:14 3
6 Локомотив 2008 (Каспичан) 5 0 0 5 2:30 0

МФК Тича (Варна)

ДПГ13: Варна - Зонална група - втора подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
19.09.2021 11:00 2 кръг Д Гранд Про (Варна) анл.
26.09.2021 14:30 3 кръг Г Олимпик (Варна) 2:0
03.10.2021 11:00 4 кръг Д Смядово (Смядово) 7:1
отложен 5 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) -:-
17.10.2021 13:00 6 кръг Д Левски 2000 (Русе) -:-
24.10.2021 11:00 7 кръг Г Атлетик (Шумен) -:-
31.10.2021 11:00 8 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
07.11.2021 11:00 9 кръг Г Варна 2017 (Варна) -:-
15.11.2021 11:00 10 кръг Д Марев старс (Варна) -:-
22.11.2021 11:00 11 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
- 15 кръг Г Смядово (Смядово) -:-
- 16 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) -:-
- 17 кръг Г Левски 2000 (Русе) -:-
- 18 кръг Д Атлетик (Шумен) -:-
- 19 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 20 кръг Д Варна 2017 (Варна) -:-
- 21 кръг Г Марев старс (Варна) -:-
- 22 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски 2000 (Русе) 5 5 0 0 24:3 15
2 Марев старс (Варна) 5 4 0 1 20:6 12
3 МФК Тича (Варна) 2 2 0 0 9:1 6
4 Варна 2017 (Варна) 5 2 0 3 5:17 6
5 Белослав 1918 (Белослав) 3 1 1 1 7:3 4

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници