Устрем Д (Дончево)

BGSupporters форум

Устрем Д (Дончево)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2023 18:00 1 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) анл.
20.08.2023 18:00 2 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 1:2
26.08.2023 18:00 3 кръг Г Септември 98 (Тервел) 1:5
03.09.2023 17:00 4 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 5:2
24.09.2023 17:00 5 кръг Г Дунав от Русе II (Русе) 0:2
17.09.2023 17:30 6 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 5:1
23.09.2023 17:00 7 кръг Г Волов (Шумен) анл.
12.08.2023 18:00 8 кръг Д Черно море II (Варна) 1:2
07.10.2023 15:00 9 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) 0:7
15.10.2023 16:00 10 кръг Д Локомотив 2022 (Русе) 2:1
21.10.2023 16:00 11 кръг Г Бенковски (Исперих) 1:2
03.12.2023 14:00 12 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) 1:0
09.12.2023 14:00 13 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) 0:1
11.11.2023 14:00 14 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 0:2
16.12.2023 14:00 15 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 0:1
- 16 кръг
почива
03.03.2024 15:00 17 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
10.03.2024 15:00 18 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
17.03.2024 15:00 19 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
24.03.2024 15:00 20 кръг Д Дунав от Русе II (Русе) -:-
30.03.2024 16:00 21 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 22 кръг
почива
13.04.2024 16:00 23 кръг Г Черно море II (Варна) -:-
21.04.2024 16:00 24 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) -:-
27.04.2024 16:00 25 кръг Г Локомотив 2022 (Русе) -:-
04.05.2024 17:00 26 кръг Д Бенковски (Исперих) -:-
11.05.2024 17:00 27 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) -:-
19.05.2024 17:00 28 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) -:-
25.05.2024 18:00 29 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) -:-
01.06.2024 18:00 30 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Рилци (кв.Рилци, Добрич) 15 4 4 7 23:20 16
10 Светкавица Търговище (Търговище) 15 2 7 6 15:27 13
11 Устрем Д (Дончево) 13 4 0 9 17:28 12
12 Локомотив 2022 (Русе) 14 1 4 9 12:34 7
13 Дунав от Русе II (Русе) 13 2 1 10 8:31 7
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Добрич / Първи кръг
20.09.2023 17:00 - Г Септември 98 (Тервел) 0:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
04.02.2024 14:00 - Г Добруджа 1919 II (Добрич) 5:0
10.02.2024 14:00 - Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) 4:1
18.02.2024 14:00 - Г Спартак 1918 II (Варна) 1:5
24.02.2024 11:00 - Г Черно море II (Варна) 1:0

Устрем Д (Дончево)

Деца: Варна - Междуобластна група (Деца III "А")
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 10:00 1 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 5:1
22.09.2023 11:00 2 кръг Г Одесос 2014 (Варна) 6:0
01.10.2023 10:00 3 кръг Д ФК Тополи (Тополи) 9:0
08.10.2023 10:00 4 кръг Г ОФК Варна (Варна) 3:0
15.10.2023 10:00 5 кръг Д МФК Тича (Варна) 10:1
22.10.2023 10:00 6 кръг Г Моряк 16 (Старо Оряхово) 12:0
28.10.2023 12:00 7 кръг Д Атлетик (Шумен) 2:0
06.11.2023 10:00 8 кръг Г Ботев (Нови пазар) 7:1
- 9 кръг
почива
18.11.2023 10:00 10 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) анл.
25.11.2023 10:00 11 кръг Г Варна 2017 (Варна) 2:0
10.03.2024 10:00 12 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
17.03.2024 10:00 13 кръг Д Одесос 2014 (Варна) -:-
24.03.2024 10:00 14 кръг Г ФК Тополи (Тополи) -:-
- 15 кръг
почива
07.04.2024 10:00 16 кръг Г МФК Тича (Варна) -:-
13.04.2024 10:00 17 кръг Д Моряк 16 (Старо Оряхово) -:-
21.04.2024 10:00 18 кръг Г Атлетик (Шумен) -:-
27.04.2024 13:00 19 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг
почива
25.05.2024 10:00 22 кръг Д Варна 2017 (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Устрем Д (Дончево) 8 8 0 0 53:3 24
2 Атлетик (Шумен) 8 6 0 2 31:12 18
3 Одесос 2014 (Варна) 8 5 1 2 21:16 16
4 Варна 2017 (Варна) 8 4 1 3 23:18 13
5 Моряк 16 (Старо Оряхово) 8 4 0 4 21:34 12

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Устрем Д (Дончево)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 12.807 43
октомври 2019 9.623 60
септември 2019 9.616 63
август 2019 12.452 45
май 2019 5.754 77
април 2019 4.981 86
март 2019 9.690 62
ноември 2018 4.894 91
октомври 2018 6.081 77
септември 2018 1.827 93
всички

Интернет страници