Фратрия (Бенковски, обл.Варна)

BGSupporters форум

Зц
21.11.2000 (23 г.)
напуснали:
Ха
14.11.2001 (22 г.)

Фратрия (Бенковски, обл.Варна)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2023 18:00 1 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 4:1
19.08.2023 18:00 2 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) анл.
26.08.2023 18:00 3 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 2:0
02.09.2023 17:00 4 кръг Д Септември 98 (Тервел) 2:1
03.12.2023 14:00 5 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 2:0
16.09.2023 17:00 6 кръг Д Дунав от Русе II (Русе) 3:0
23.09.2023 17:00 7 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 2:2
30.09.2023 16:00 8 кръг Д Волов (Шумен) анл.
08.11.2023 14:00 9 кръг Г Черно море II (Варна) 0:5 b1b.box
15.10.2023 16:00 10 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) 2:0
22.10.2023 16:00 11 кръг Г Локомотив 2022 (Русе) 3:0
25.11.2023 14:00 12 кръг Д Бенковски (Исперих) 4:0
04.11.2023 14:00 13 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) 3:1
29.11.2023 14:00 14 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) 0:1
16.12.2023 14:00 15 кръг Г Устрем Д (Дончево) 1:0
24.02.2024 14:00 16 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 1:1
- 17 кръг
почива
09.03.2024 15:00 18 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 3:1
16.03.2024 15:00 19 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:1
24.03.2024 15:00 20 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 5:0
31.03.2024 16:00 21 кръг Г Дунав от Русе II (Русе) 5:0
06.04.2024 16:00 22 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 5:2
- 23 кръг
почива
20.04.2024 16:00 24 кръг Д Черно море II (Варна) 1:1
27.04.2024 16:00 25 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) -:-
04.05.2024 17:00 26 кръг Д Локомотив 2022 (Русе) -:-
11.05.2024 17:00 27 кръг Г Бенковски (Исперих) -:-
18.05.2024 17:00 28 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) -:-
25.05.2024 18:00 29 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) -:-
01.06.2024 18:00 30 кръг Д Устрем Д (Дончево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 III (Разград) 20 15 3 2 58:13 48
2 Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 20 14 3 3 48:17 45
3 Черноломец 1919 (Попово) 21 14 2 5 40:21 44
4 Септември 98 (Тервел) 20 13 4 3 39:17 43
5 Черно море II (Варна) 21 11 8 2 39:16 41
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
08.09.2023 19:00 - Г Спартак 1918 (Варна) 1:3
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Финали
- -
почива
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Първи кръг
01.11.2023 15:00 - Г Дунав (Батин) 0:0
Североизточна България / Втори кръг
13.03.2024 15:30 - Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) 4:0
Североизточна България / Финал
27.03.2024 15:30 - Д Черноломец 1919 (Попово) 2:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
24.06.2023 18:00 - Г Черноморец (Балчик) 3:4
27.06.2023 10:30 - Г Лудогорец 1945 II (Разград) 0:5
05.07.2023 18:00 - Д Черно море II (Варна) 2:0
08.07.2023 18:30 - Г Созопол (Созопол) 1:0
15.07.2023 11:30 - Г Лудогорец 1945 III (Разград) 2:2
19.07.2023 08:30 - Г Ботев II (Пловдив) 2:2
22.07.2023 18:00 - Г Бенковски (Исперих) 3:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
13.01.2024 14:00 - Г Спартак 1918 (Варна) 0:1
17.01.2024 14:00 - Г Лудогорец 1945 II (Разград) 1:0
19.01.2024 14:00 - Г Лудогорец 1945 III (Разград) 0:1
24.01.2024 14:00 - Д Черноморец (Балчик) 2:2
27.01.2024 15:00 - Д Черно море II (Варна) 0:1
31.01.2024 14:00 - Г Фарул /юн.ст./ (Констанца, Рум) 1:5
03.02.2024 14:00 - Г Спартак 1918 II (Варна) 5:0
07.02.2024 14:00 - Д Спартак 1918 II (Варна) 2:0

Фратрия II (Бенковски)

"А" ОГ Варна
Дата Фаза Противник Рез.
17.12.2023 14:00 1 кръг Д Черноморец 1946 (Чернево) 0:0
17.09.2023 17:00 2 кръг Г Аксаково (Аксаково) 0:1
24.09.2023 17:00 3 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 4:0
01.10.2023 16:00 4 кръг Г Девня 2005 (Девня) 3:2
08.10.2023 16:00 5 кръг Д Олимпик (Варна) 1:0
15.10.2023 16:00 6 кръг Г Суворово (Суворово) 6:0
22.10.2023 16:00 7 кръг Д Атлетик (Провадия) 3:1
04.11.2023 14:00 8 кръг Г Вихър 2016 (Вълчи дол) 5:0
- 9 кръг
почива
03.12.2023 10:30 10 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла) 1:0
26.11.2023 14:00 11 кръг Г Устрем (Караманите) 3:0
03.03.2024 15:00 12 кръг Г Черноморец 1946 (Чернево) 3:0
10.03.2024 15:00 13 кръг Д Аксаково (Аксаково) 0:1
01.05.2024 17:00 14 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) -:-
24.03.2024 15:00 15 кръг Д Девня 2005 (Девня) 0:1
31.03.2024 16:00 16 кръг Г Олимпик (Варна) 1:1
07.04.2024 16:00 17 кръг Д Суворово (Суворово) 3:0
14.04.2024 16:00 18 кръг Г Атлетик (Провадия) 3:0
21.04.2024 16:00 19 кръг Д Вихър 2016 (Вълчи дол) -:-
- 20 кръг
почива
12.05.2024 17:00 21 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла) -:-
19.05.2024 17:00 22 кръг Д Устрем (Караманите) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Аксаково (Аксаково) 16 14 1 1 60:9 43
2 Фратрия II (Бенковски) 16 11 2 3 36:7 35
3 Суворово (Суворово) 16 11 2 3 42:17 35
4 Черноморец 2003 (Бяла) 17 11 1 5 47:22 34
5 Девня 2005 (Девня) 17 10 0 7 40:21 30
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
28.01.2024 14:00 - Д Доростол Силистра (Силистра) 1:2
03.02.2024 14:00 - Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) 1:0
23.02.2024 11:00 - Г Черно море II (Варна) 0:1
16.03.2024 15:00 - Г Бенковски (Исперих) 0:3

Фратрия (Бенковски, обл.Варна)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
18.10.2023 15:00 1-ви мач Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:4
25.10.2023 15:00 реванш Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:4
ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Финали
13.09.2023 11:00 - Г Дунав от Русе (Русе) 1:1

Фратрия (Бенковски, обл.Варна)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 10:00 1 кръг Д СФК Светкавица 2014 (Търговище) 11:0
24.09.2023 10:00 2 кръг Г Добруджа 1919 II (Добрич) 1:0
- 3 кръг
почива
08.10.2023 11:00 4 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 2:0
15.10.2023 10:00 5 кръг Г Черно море (Варна) 0:1
- 6 кръг
почива
30.10.2023 10:00 7 кръг Г Волов (Шумен) 5:2
06.11.2023 10:00 8 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 7:1
- 9 кръг
почива
20.11.2023 11:00 10 кръг Д Олимпик (Варна) 4:2
22.10.2023 10:00 11 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:1
10.03.2024 12:00 12 кръг Г СФК Светкавица 2014 (Търговище) 7:1
17.03.2024 10:00 13 кръг Д Добруджа 1919 II (Добрич) 3:0
- 14 кръг
почива
30.03.2024 13:30 15 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 3:0
04.04.2024 10:30 16 кръг Д Черно море (Варна) 3:0
- 17 кръг
почива
20.04.2024 10:00 18 кръг Д Волов (Шумен) -:-
28.04.2024 10:00 19 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 20 кръг
почива
19.05.2024 10:00 21 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
24.03.2024 12:15 22 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 13 10 2 1 47:8 32
2 Черно море (Варна) 13 8 1 4 24:13 25
3 Олимпик (Варна) 11 7 1 3 42:14 22
4 Спартак 1918 (Варна) 12 6 4 2 28:13 22
5 Дунав от Русе (Русе) 12 6 1 5 23:27 19

Фратрия (Бенковски, обл.Варна)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 12:15 1 кръг Д СФК Светкавица 2014 (Търговище) 11:0
24.09.2023 12:15 2 кръг Г Добруджа 1919 II (Добрич) 10:0
30.09.2023 12:00 3 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 2:1
08.10.2023 13:15 4 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 2:3
15.10.2023 12:15 5 кръг Г Черно море (Варна) 5:0
- 6 кръг
почива
30.10.2023 12:15 7 кръг Г Волов (Шумен) 6:1
06.11.2023 12:15 8 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 4:0
12.11.2023 12:15 9 кръг Г Приказките (Добрич) 2:0
20.11.2023 13:00 10 кръг Д Олимпик (Варна) 7:0
29.11.2023 12:00 11 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:0
10.03.2024 12:15 12 кръг Г СФК Светкавица 2014 (Търговище) 3:0
17.03.2024 12:15 13 кръг Д Добруджа 1919 II (Добрич) 3:0
09.03.2024 11:00 14 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:2
30.03.2024 15:30 15 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 5:1
23.03.2024 13:00 16 кръг Д Черно море (Варна) 2:0
- 17 кръг
почива
20.04.2024 12:15 18 кръг Д Волов (Шумен) -:-
28.04.2024 12:15 19 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
12.05.2024 12:15 20 кръг Д Приказките (Добрич) -:-
19.05.2024 12:15 21 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
26.05.2024 12:15 22 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 15 14 0 1 69:3 42
2 Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 15 13 0 2 63:8 39
3 Добруджа 1919 (Добрич) 16 9 3 4 39:26 30
4 Спартак 1918 (Варна) 14 8 3 3 48:14 27
5 Черно море (Варна) 15 8 2 5 30:23 26

Фратрия (Бенковски, обл.Варна)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Финали
06.09.2023 10:00 - Г Спартак 1918 (Варна) 0:1
Деца: Варна - Междуобластна група (Деца III "А")
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 10:00 1 кръг Г Устрем Д (Дончево) 1:5
23.09.2023 10:00 2 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 20:0
01.10.2023 10:00 3 кръг Г Варна 2017 (Варна) 3:1
- 4 кръг
почива
14.10.2023 10:00 5 кръг Д Одесос 2014 (Варна) 0:1
22.10.2023 12:00 6 кръг Г ФК Тополи (Тополи) 0:1
28.10.2023 10:00 7 кръг Д ОФК Варна (Варна) анл.
04.11.2023 10:00 8 кръг Г МФК Тича (Варна) 0:2
11.11.2023 10:00 9 кръг Д Моряк 16 (Старо Оряхово) 6:2
18.11.2023 10:00 10 кръг Г Атлетик (Шумен) 1:2
25.11.2023 10:00 11 кръг Д Ботев (Нови пазар) 3:0
10.03.2024 11:30 12 кръг Д Устрем Д (Дончево) 1:1
- 13 кръг
почива
24.03.2024 10:00 14 кръг Д Варна 2017 (Варна) 3:4
- 15 кръг
почива
01.05.2024 10:00 16 кръг Г Одесос 2014 (Варна) -:-
13.04.2024 14:30 17 кръг Д ФК Тополи (Тополи) 1:1
- 18 кръг
почива
28.04.2024 10:00 19 кръг Д МФК Тича (Варна) -:-
11.05.2024 10:00 20 кръг Г Моряк 16 (Старо Оряхово) -:-
18.05.2024 10:00 21 кръг Д Атлетик (Шумен) -:-
25.05.2024 10:00 22 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Моряк 16 (Старо Оряхово) 11 5 0 6 26:39 15
6 МФК Тича (Варна) 11 3 2 6 17:38 11
7 Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 11 3 2 6 19:20 11
8 ФК Тополи (Тополи) 13 3 1 9 12:42 10
9 Ботев (Нови пазар) 12 1 1 10 11:38 4

Фратрия (Бенковски, обл.Варна)

ДПГ13: Варна - Зонална група "А" (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 11:00 1 кръг Г Черно море (Варна) 3:3
23.09.2023 12:15 2 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 3:1
30.09.2023 10:00 3 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) 2:0
- 4 кръг
почива
15.10.2023 13:00 5 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 4:0
22.10.2023 13:00 6 кръг Г Приказките (Добрич) 0:0
31.10.2023 11:00 7 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:4
11.11.2023 11:00 8 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:1
18.11.2023 12:30 9 кръг Г Атлетик (Шумен) 2:1
09.03.2024 11:00 10 кръг Д Черно море (Варна) 2:5
16.03.2024 12:15 11 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 2:2
23.03.2024 10:00 12 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) 4:1
- 13 кръг
почива
01.05.2024 13:00 14 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
13.04.2024 12:30 15 кръг Д Приказките (Добрич) 0:2
20.04.2024 11:00 16 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
27.04.2024 11:00 17 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
11.05.2024 12:30 18 кръг Д Атлетик (Шумен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Спартак 1918 (Варна) 11 9 0 2 46:6 27
4 Дунав от Русе (Русе) 13 8 1 4 29:19 25
5 Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 12 5 3 4 22:20 18
6 Приказките (Добрич) 13 3 1 9 14:25 10
7 Спартак 1918 II (Варна) 12 3 0 9 15:44 9

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници