Атлетик (Шумен)

BGSupporters форум

Атлетик (Шумен)

Деца: Варна - Междуобластна група (Деца III "А")
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 10:00 1 кръг Д ФК Тополи (Тополи) 3:2
24.09.2023 12:15 2 кръг Г ОФК Варна (Варна) 9:0
01.10.2023 10:00 3 кръг Д МФК Тича (Варна) -:-
07.10.2023 10:00 4 кръг Г Моряк 16 (Старо Оряхово) -:-
- 5 кръг
почива
22.10.2023 10:00 6 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
28.10.2023 13:00 7 кръг Г Устрем Д (Дончево) -:-
04.11.2023 10:00 8 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) -:-
12.11.2023 10:00 9 кръг Г Варна 2017 (Варна) -:-
18.11.2023 10:00 10 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
25.11.2023 10:00 11 кръг Г Одесос 2014 (Варна) -:-
- 12 кръг Г ФК Тополи (Тополи) -:-
- 13 кръг Д ОФК Варна (Варна) -:-
- 14 кръг Г МФК Тича (Варна) -:-
- 15 кръг Д Моряк 16 (Старо Оряхово) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
- 18 кръг Д Устрем Д (Дончево) -:-
- 19 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) -:-
- 20 кръг Д Варна 2017 (Варна) -:-
- 21 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
- 22 кръг Д Одесос 2014 (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Атлетик (Шумен) 2 2 0 0 12:2 6
2 Устрем Д (Дончево) 2 2 0 0 11:1 6
3 ОФК Варна (Варна) 2 1 0 1 8:13 3
4 Одесос 2014 (Варна) 2 1 0 1 4:8 3
5 Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 2 1 0 1 21:5 3

Атлетик (Шумен)

ДПГ13: Варна - Зонална група "А" (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 15:30 1 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 1:0
23.09.2023 10:00 2 кръг Г Приказките (Добрич) 0:2
30.09.2023 15:00 3 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
08.10.2023 11:00 4 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 5 кръг
почива
22.10.2023 13:00 6 кръг Д Черно море (Варна) -:-
31.10.2023 11:00 7 кръг Г Дунав от Русе (Русе) -:-
11.11.2023 15:00 8 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) -:-
18.11.2023 13:00 9 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
- 10 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 11 кръг Д Приказките (Добрич) -:-
- 12 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 13 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 16 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
- 17 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) -:-
- 18 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Лудогорец 1945 (Разград) 2 1 0 1 2:5 3
6 Дунав от Русе (Русе) 2 1 0 1 3:3 3
7 Атлетик (Шумен) 2 1 0 1 1:2 3
8 Спартак 1918 II (Варна) 1 0 0 1 0:2 0
9 Светкавица Търговище (Търговище) 2 0 0 2 1:5 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2013/2014 - -
2012/2013 А ОФГ ШН 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ШН 2 място

Интернет страници

 » няма интернет страници