Левски 2008 (Крупник)

BGSupporters форум

Левски 2008 (Крупник)

"А" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма"
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 17:00 1 кръг Г Долно Осеново (Долно Осеново) 4:2
отложен 2 кръг Д Спортист (Падеш) -:-
17.09.2023 17:00 3 кръг Г Малеш (Микрево) 2:4
24.09.2023 17:00 4 кръг Д Светкавица (Митино) 2:1
01.10.2023 16:00 5 кръг Г Орел (Лебница) 6:3
- 6 кръг
почива
15.10.2023 16:00 7 кръг Д Левуново 2014 (Левуново) 2:3
22.10.2023 16:00 8 кръг Г Спартак (Склаве) 1:1
10.12.2023 14:30 9 кръг Д Рилци 2006 (Рилци) 1:0
12.11.2023 15:00 10 кръг Г Вихрен II (Сандански) 3:1
19.11.2023 15:00 11 кръг Д Перун 1978 (Кресна) 0:0
отложен 12 кръг Г Ветрен (Полена) -:-
03.12.2023 14:30 13 кръг Д Локомотив (Дамяница) 2:1
25.02.2024 14:00 14 кръг Д Долно Осеново (Долно Осеново) -:-
03.03.2024 15:00 15 кръг Г Спортист (Падеш) -:-
10.03.2024 15:00 16 кръг Д Малеш (Микрево) -:-
17.03.2024 15:00 17 кръг Г Светкавица (Митино) -:-
24.03.2024 15:00 18 кръг Д Орел (Лебница) -:-
- 19 кръг
почива
07.04.2024 16:00 20 кръг Г Левуново 2014 (Левуново) -:-
14.04.2024 16:00 21 кръг Д Спартак (Склаве) -:-
21.04.2024 16:00 22 кръг Г Рилци 2006 (Рилци) -:-
28.04.2024 16:00 23 кръг Д Вихрен II (Сандански) -:-
12.05.2024 17:00 24 кръг Г Перун 1978 (Кресна) -:-
19.05.2024 17:00 25 кръг Д Ветрен (Полена) -:-
26.05.2024 17:00 26 кръг Г Локомотив (Дамяница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив (Дамяница) 12 10 1 1 38:11 31
2 Перун 1978 (Кресна) 12 7 2 3 31:20 23
3 Левски 2008 (Крупник) 10 6 2 2 23:16 20
4 Спортист (Падеш) 9 5 2 2 24:14 17
5 Ветрен (Полена) 8 5 2 1 21:11 17

Левски 2008 (Крупник)

Деца: Благоевград - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 11:00 1 кръг Г Беласица (Петрич) 1:11
13.09.2023 17:00 2 кръг Д Вихрен (Сандански) 1:3
17.09.2023 11:00 3 кръг Г Банско тийм (Банско) 1:8
- 4 кръг
почива
27.09.2023 16:00 5 кръг Д Неврокоп 1 (Гоце Делчев) 0:3
01.10.2023 11:00 6 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 1:6
07.10.2023 11:00 7 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:5
14.10.2023 11:00 8 кръг Г Места 1929 (Хаджидимово) 2:4
21.10.2023 11:00 9 кръг Д Орлетата (Благоевград) 2:6
02.12.2023 11:00 10 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:3
12.11.2023 11:00 11 кръг Д Хлапетата (Благоевград) 0:4
18.11.2023 11:00 12 кръг Г Малеш (Микрево) 1:8
25.11.2023 11:00 13 кръг Д ФК Спортист 1959 (Падеш) 1:3
02.03.2024 11:00 14 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
09.03.2024 11:00 15 кръг Г Вихрен (Сандански) -:-
17.03.2024 11:00 16 кръг Д Банско тийм (Банско) -:-
- 17 кръг
почива
30.03.2024 11:00 18 кръг Г Неврокоп 1 (Гоце Делчев) -:-
03.04.2024 11:00 19 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) -:-
06.04.2024 10:30 20 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
13.04.2024 11:00 21 кръг Д Места 1929 (Хаджидимово) -:-
20.04.2024 11:00 22 кръг Г Орлетата (Благоевград) -:-
27.04.2024 11:00 23 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
12.05.2024 10:30 24 кръг Г Хлапетата (Благоевград) -:-
18.05.2024 11:00 25 кръг Д Малеш (Микрево) -:-
25.05.2024 11:00 26 кръг Г ФК Спортист 1959 (Падеш) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Вихрен (Сандански) 12 3 3 6 20:29 12
10 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 12 3 0 9 11:48 9
11 ФК Спортист 1959 (Падеш) 12 2 2 8 16:39 8
12 Места 1929 (Хаджидимово) 12 2 2 8 13:61 8
13 Левски 2008 (Крупник) 12 0 0 12 11:64 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ БЛ 2 място
2021/2022 А ОФГ БЛ 1 място
2020/2021 А ОФГ БЛ 3 място
2019/2020 А ОФГ БЛ 3 място
2018/2019 А ОФГ БЛ 4 място
2017/2018 А ОФГ БЛ 3 място
2016/2017 А ОФГ БЛ 1 място
2015/2016 А ОФГ БЛ 8 място
2014/2015 А ОФГ БЛ 3 място
2012/2013 А ОФГ БЛ 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници