Пъстренец (Долно Белотинци)

BGSupporters форум

Пъстренец (Долно Белотинци)

"А" ОГ Монтана
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 17:00 1 кръг Д Партизан (Доктор Йосифово) 6:0
17.09.2023 16:00 2 кръг Г Ком (Берковица) 1:4
23.09.2023 16:00 3 кръг Д Кариана 2013 (Ерден) 0:1
30.09.2023 16:00 4 кръг Г Миньор (Чипровци) 0:1
07.10.2023 16:00 5 кръг Д Огоста (Бойчиновци) 4:1
14.10.2023 16:00 6 кръг Г Вършец 2012 (Вършец) 2:4
21.10.2023 16:00 7 кръг Д ФК Ботев (Кобиляк) анл.
12.11.2023 14:30 8 кръг Г Дунав Цибър (Долни Цибър) 1:1
18.11.2023 14:30 9 кръг Д Пъстрина 2012 (Николово) 1:6
03.12.2023 13:30 10 кръг Д Шурданица 2023 (Георги Дамяново) 4:0
09.12.2023 13:30 11 кръг Г Вихър 23 (Николово) 0:4
17.03.2024 15:30 12 кръг Г Партизан (Доктор Йосифово) 4:1
23.03.2024 15:30 13 кръг Д Ком (Берковица) 1:3
30.03.2024 15:30 14 кръг Г Кариана 2013 (Ерден) 2:1
06.04.2024 16:00 15 кръг Д Миньор (Чипровци) 1:1
13.04.2024 16:00 16 кръг Г Огоста (Бойчиновци) 0:2
20.04.2024 16:00 17 кръг Д Вършец 2012 (Вършец) 4:1
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Д Дунав Цибър (Долни Цибър) -:-
- 20 кръг Г Пъстрина 2012 (Николово) -:-
- 21 кръг Г Шурданица 2023 (Георги Дамяново) -:-
- 22 кръг Д Вихър 23 (Николово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Миньор (Чипровци) 15 6 4 5 40:29 22
7 Огоста (Бойчиновци) 15 6 3 6 42:26 21
8 Пъстренец (Долно Белотинци) 16 6 2 8 31:31 20
9 Шурданица 2023 (Георги Дамяново) 16 3 2 11 27:64 11
10 Партизан (Доктор Йосифово) 16 0 0 16 9:130 0

Пъстренец (Долно Белотинци)

ЮМВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Д Озрен (Голям извор) -:-
05.10.2023 16:00 2 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 1:8
12.10.2023 16:00 3 кръг Г Чавдар 2020 (Бяла Слатина) 1:1
19.10.2023 16:00 4 кръг Д Ком (Берковица) 1:3
26.10.2023 16:00 5 кръг Г Първа атомна 1974 (Козлодуй) 3:3
02.11.2023 15:00 6 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 1:2
09.11.2023 15:00 7 кръг Г Дунав (Лом) 2:5
отложен 8 кръг Г Озрен (Голям извор) -:-
23.11.2023 15:00 9 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 0:4
07.03.2024 16:00 10 кръг Д Чавдар 2020 (Бяла Слатина) 2:13
14.03.2024 16:00 11 кръг Г Ком (Берковица) 0:9
21.03.2024 16:00 12 кръг Д Първа атомна 1974 (Козлодуй) 4:2
28.03.2024 16:00 13 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:2
04.04.2024 16:00 14 кръг Д Дунав (Лом) 1:0
11.04.2024 16:00 15 кръг Г Чавдар 2020 (Бяла Слатина) 0:3
18.04.2024 16:00 16 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 2:6
25.04.2024 16:00 17 кръг Г Дунав (Лом) -:-
02.05.2024 16:00 18 кръг Г Озрен (Голям извор) -:-
09.05.2024 16:00 19 кръг Д Първа атомна 1974 (Козлодуй) -:-
16.05.2024 16:00 20 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
23.05.2024 16:00 21 кръг Д Ком (Берковица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Озрен (Голям извор) 9 7 1 1 22:8 22
5 Бдин 1923 (Видин) 16 7 1 8 45:49 22
6 Дунав (Лом) 16 2 3 11 17:58 9
7 Пъстренец (Долно Белотинци) 14 2 2 10 19:61 8
8 Първа атомна 1974 (Козлодуй) 13 1 4 8 27:61 7

Клубна емблема

Отбор

Пъстренец (Долно Белотинци)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници