Ком (Берковица)

BGSupporters форум

Ком (Берковица)

"А" ОГ Монтана
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 17:00 1 кръг Г Дунав Цибър (Долни Цибър) 7:1
17.09.2023 16:00 2 кръг Д Пъстренец (Долно Белотинци) 4:1
24.09.2023 16:00 3 кръг Г Шурданица 2023 (Георги Дамяново) 8:0
30.09.2023 16:00 4 кръг Д Вихър 23 (Николово) 2:1
08.10.2023 16:00 5 кръг Г Партизан (Доктор Йосифово) 6:0
10.03.2024 15:30 6 кръг Г Пъстрина 2012 (Николово) 1:1
21.10.2023 16:00 7 кръг Д Кариана 2013 (Ерден) 1:0
11.11.2023 14:30 8 кръг Г Миньор (Чипровци) 4:1
18.11.2023 14:30 9 кръг Д Огоста (Бойчиновци) 3:2
02.12.2023 13:30 10 кръг Г Вършец 2012 (Вършец) 2:0
09.12.2023 13:30 11 кръг Д ФК Ботев (Кобиляк) анл.
16.03.2024 15:30 12 кръг Д Дунав Цибър (Долни Цибър) 4:0
23.03.2024 15:30 13 кръг Г Пъстренец (Долно Белотинци) 3:1
31.03.2024 16:30 14 кръг Д Шурданица 2023 (Георги Дамяново) 7:0
06.04.2024 16:00 15 кръг Г Вихър 23 (Николово) 0:2
14.04.2024 16:00 16 кръг Д Партизан (Доктор Йосифово) 16:0
20.04.2024 16:00 17 кръг Д Пъстрина 2012 (Николово) 3:0
27.04.2024 16:00 18 кръг Г Кариана 2013 (Ерден) -:-
- 19 кръг Д Миньор (Чипровци) -:-
- 20 кръг Г Огоста (Бойчиновци) -:-
- 21 кръг Д Вършец 2012 (Вършец) -:-
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ком (Берковица) 16 14 1 1 71:10 43
2 Вихър 23 (Николово) 15 13 0 2 68:16 39
3 Пъстрина 2012 (Николово) 14 10 2 2 56:14 32
4 Вършец 2012 (Вършец) 15 8 1 6 35:26 25
5 Кариана 2013 (Ерден) 14 7 2 5 38:24 23
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
17.02.2024 14:00 - Г Дреновец (Дреновец) 0:3

Ком (Берковица)

ЮМВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
28.09.2023 16:00 1 кръг Д Първа атомна 1974 (Козлодуй) 4:1
05.10.2023 16:00 2 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 5:0
28.10.2023 15:00 3 кръг Д Дунав (Лом) 3:1
19.10.2023 16:00 4 кръг Г Пъстренец (Долно Белотинци) 3:1
26.10.2023 16:00 5 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 3:0
02.11.2023 15:00 6 кръг Г Чавдар 2020 (Бяла Слатина) 0:3
отложен 7 кръг Д Озрен (Голям извор) -:-
16.11.2023 15:00 8 кръг Г Първа атомна 1974 (Козлодуй) 2:4
09.03.2024 15:00 9 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 5:0
07.03.2024 16:00 10 кръг Г Дунав (Лом) 10:0
14.03.2024 16:00 11 кръг Д Пъстренец (Долно Белотинци) 9:0
21.03.2024 16:00 12 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 0:2
28.03.2024 16:00 13 кръг Д Чавдар 2020 (Бяла Слатина) 1:1
04.04.2024 16:00 14 кръг Г Озрен (Голям извор) 0:3
отложен 15 кръг Д Първа атомна 1974 (Козлодуй) -:-
18.04.2024 16:00 16 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 0:4
25.04.2024 16:00 17 кръг Д Озрен (Голям извор) -:-
02.05.2024 16:00 18 кръг Д Чавдар 2020 (Бяла Слатина) -:-
09.05.2024 16:00 19 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
16.05.2024 16:00 20 кръг Д Дунав (Лом) -:-
23.05.2024 16:00 21 кръг Г Пъстренец (Долно Белотинци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК Локомотив (Мездра) 14 12 0 2 67:10 36
2 Чавдар 2020 (Бяла Слатина) 16 9 4 3 49:24 31
3 Ком (Берковица) 14 8 1 5 45:20 25
4 Озрен (Голям извор) 9 7 1 1 22:8 22
5 Бдин 1923 (Видин) 16 7 1 8 45:49 22

Ком (Берковица)

Деца: Монтана - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 10:30 1 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 1:9
01.10.2023 10:30 2 кръг Д Прециз (Монтана) 0:1
08.10.2023 10:30 3 кръг Г Ленчо (Якимово) 3:5
15.10.2023 10:30 4 кръг Д Околчица (Моравица) 4:4
22.10.2023 10:30 5 кръг Г Атлетик 77 (Козлодуй) 0:3
12.11.2023 10:30 6 кръг Г ДФК Видин (Видин) 0:7
19.11.2023 10:30 7 кръг Д Дунав (Лом) 5:1
31.03.2024 10:30 8 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 1:4
07.04.2024 10:30 9 кръг Г Прециз (Монтана) 2:4
14.04.2024 10:30 10 кръг Д Ленчо (Якимово) 8:1
- 11 кръг
почива
28.04.2024 10:30 12 кръг Д Атлетик 77 (Козлодуй) -:-
12.05.2024 10:30 13 кръг Д ДФК Видин (Видин) -:-
19.05.2024 10:30 14 кръг Г Дунав (Лом) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ленчо (Якимово) 8 4 0 4 30:32 12
5 Атлетик 77 (Козлодуй) 8 2 3 3 18:19 9
6 Ком (Берковица) 9 2 0 7 20:35 6
7 Дунав (Лом) 9 0 2 7 7:60 2
- Околчица (Моравица) 3 1 1 1 15:10 -

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници