Дунав (Лом)

BGSupporters форум

напуснали:
В
08.09.2002 (21 г.)

Дунав (Лом)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2023 18:20 1 кръг Д Левски 2007 (Левски) 2:1
19.08.2023 18:00 2 кръг Г Академик (Свищов) 0:1
26.08.2023 18:00 3 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 2:0
02.09.2023 17:00 4 кръг Г Вихър (Славяново) 2:1
09.09.2023 17:00 5 кръг Д Партизан (Червен бряг) 4:0
16.09.2023 17:00 6 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 4:1
23.09.2023 17:00 7 кръг Д Дреновец (Дреновец) 4:0
30.09.2023 17:00 8 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) 2:1
07.10.2023 16:00 9 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:0
14.10.2023 16:00 10 кръг Г Павликени (Павликени) 1:0
22.10.2023 16:00 11 кръг Д Боруна (Царева ливада) 4:1
27.10.2023 16:00 12 кръг Г Ботев II (Враца) 2:0
03.11.2023 14:30 13 кръг Д Етър ВТ II (Велико Търново) 0:3
11.11.2023 14:30 14 кръг Г Локомотив (Г.Оряховица) 1:3
- 15 кръг
почива
24.02.2024 14:30 16 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:3
02.03.2024 14:30 17 кръг Д Академик (Свищов) 0:3
09.03.2024 14:30 18 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 0:3
16.03.2024 14:30 19 кръг Д Вихър (Славяново) 0:3
23.03.2024 14:30 20 кръг Г Партизан (Червен бряг) 0:3
30.03.2024 16:00 21 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 0:3
06.04.2024 17:00 22 кръг Г Дреновец (Дреновец) 0:3
13.04.2024 17:00 23 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) 0:3
20.04.2024 17:00 24 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:3
27.04.2024 17:00 25 кръг Д Павликени (Павликени) 0:3
03.05.2024 18:00 26 кръг Г Боруна (Царева ливада) 0:3
11.05.2024 18:00 27 кръг Д Ботев II (Враца) 0:3
18.05.2024 18:00 28 кръг Г Етър ВТ II (Велико Търново) 0:3
25.05.2024 18:00 29 кръг Д Локомотив (Г.Оряховица) 0:3
- 30 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Левски 2007 (Левски) 28 7 5 16 31:50 26
12 Ботев II (Враца) 28 6 4 18 36:53 22
13 Партизан (Червен бряг) 28 5 1 22 26:80 16
14 Боруна (Царева ливада) 28 8 5 15 40:64 29
15 Дунав (Лом) 28 10 1 17 28:54 31
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
01.07.2023 18:00 - Г Бдин 1923 (Видин) 0:4
05.07.2023 18:00 - Г Литекс (Ловеч) 0:4
12.07.2023 18:00 - Г Севлиево (Севлиево) 1:0
15.07.2023 11:00 - Д Партизан (Червен бряг) 6:0

Дунав (Лом)

ЮМВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
28.09.2023 16:00 1 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 0:13
05.10.2023 16:00 2 кръг Д Чавдар 2020 (Бяла Слатина) 3:1
28.10.2023 15:00 3 кръг Г Ком (Берковица) 1:3
19.10.2023 16:00 4 кръг Д Първа атомна 1974 (Козлодуй) 2:2
04.11.2023 15:00 5 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 2:2
02.11.2023 15:00 6 кръг Г Озрен (Голям извор) 0:3
09.11.2023 15:00 7 кръг Д Пъстренец (Долно Белотинци) 5:2
16.11.2023 15:00 8 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 0:2
23.11.2023 15:00 9 кръг Г Чавдар 2020 (Бяла Слатина) 0:3
07.03.2024 16:00 10 кръг Д Ком (Берковица) 0:10
14.03.2024 16:00 11 кръг Г Първа атомна 1974 (Козлодуй) 2:2
21.03.2024 16:00 12 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 2:5
28.03.2024 16:00 13 кръг Д Озрен (Голям извор) 0:3
04.04.2024 16:00 14 кръг Г Пъстренец (Долно Белотинци) 0:1
11.04.2024 16:00 15 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:3
18.04.2024 16:00 16 кръг Г Озрен (Голям извор) 0:3
25.04.2024 16:00 17 кръг Д Пъстренец (Долно Белотинци) 3:1
02.05.2024 16:00 18 кръг Г Първа атомна 1974 (Козлодуй) 2:1
09.05.2024 16:00 19 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 1:8
16.05.2024 16:00 20 кръг Г Ком (Берковица) 0:8
23.05.2024 16:00 21 кръг Д Чавдар 2020 (Бяла Слатина) 1:8
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Озрен (Голям извор) 21 12 1 8 38:28 37
5 Бдин 1923 (Видин) 21 10 1 10 62:56 31
6 Дунав (Лом) 21 4 3 14 24:84 15
7 Първа атомна 1974 (Козлодуй) 20 3 4 13 36:80 13
8 Пъстренец (Долно Белотинци) 21 3 2 16 27:85 11

Дунав (Лом)

Деца: Монтана - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 10:30 1 кръг Д ДФК Видин (Видин) 0:4
01.10.2023 10:30 2 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 0:7
08.10.2023 10:30 3 кръг Г Прециз (Монтана) 1:5
15.10.2023 10:30 4 кръг Д Ленчо (Якимово) 2:12
22.10.2023 10:30 5 кръг Г Околчица (Моравица) 2:8
12.11.2023 10:30 6 кръг Д Атлетик 77 (Козлодуй) 1:1
19.11.2023 10:30 7 кръг Г Ком (Берковица) 1:5
31.03.2024 10:30 8 кръг Г ДФК Видин (Видин) 1:10
07.04.2024 10:30 9 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 0:15
14.04.2024 10:30 10 кръг Д Прециз (Монтана) 1:1
21.04.2024 10:30 11 кръг Г Ленчо (Якимово) 2:2
- 12 кръг
почива
12.05.2024 10:30 13 кръг Г Атлетик 77 (Козлодуй) 0:0
19.05.2024 10:30 14 кръг Д Ком (Берковица) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ленчо (Якимово) 12 4 1 7 33:50 13
5 Ком (Берковица) 12 4 0 8 25:37 12
6 Атлетик 77 (Козлодуй) 12 2 4 6 19:29 10
7 Дунав (Лом) 12 0 4 8 9:65 4
- Околчица (Моравица) 3 1 1 1 15:10 -

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници