Дунав (Лом)

BGSupporters форум

напуснали:
В
08.09.2002 (21 г.)

Дунав (Лом)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2023 18:20 1 кръг Д Левски 2007 (Левски) 2:1
19.08.2023 18:00 2 кръг Г Академик (Свищов) 0:1
26.08.2023 18:00 3 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 2:0
02.09.2023 17:00 4 кръг Г Вихър (Славяново) 2:1
09.09.2023 17:00 5 кръг Д Партизан (Червен бряг) 4:0
16.09.2023 17:00 6 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 4:1
23.09.2023 17:00 7 кръг Д Дреновец (Дреновец) 4:0
30.09.2023 17:00 8 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) 2:1
07.10.2023 16:00 9 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:0
14.10.2023 16:00 10 кръг Г Павликени (Павликени) 1:0
22.10.2023 16:00 11 кръг Д Боруна (Царева ливада) 4:1
27.10.2023 16:00 12 кръг Г Ботев II (Враца) 2:0
03.11.2023 14:30 13 кръг Д Етър ВТ II (Велико Търново) 0:3
11.11.2023 14:30 14 кръг Г Локомотив (Г.Оряховица) 1:3
- 15 кръг
почива
24.02.2024 14:30 16 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:3
02.03.2024 14:30 17 кръг Д Академик (Свищов) -:-
09.03.2024 14:30 18 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
16.03.2024 14:30 19 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
23.03.2024 14:30 20 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
30.03.2024 16:00 21 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
06.04.2024 17:00 22 кръг Г Дреновец (Дреновец) -:-
13.04.2024 17:00 23 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) -:-
20.04.2024 17:00 24 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
27.04.2024 17:00 25 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
03.05.2024 18:00 26 кръг Г Боруна (Царева ливада) -:-
11.05.2024 18:00 27 кръг Д Ботев II (Враца) -:-
18.05.2024 18:00 28 кръг Г Етър ВТ II (Велико Търново) -:-
25.05.2024 18:00 29 кръг Д Локомотив (Г.Оряховица) -:-
- 30 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Ботев II (Враца) 15 3 3 9 18:23 12
12 Левски 2007 (Левски) 15 3 3 9 15:26 12
13 Дреновец (Дреновец) 15 3 2 10 22:50 11
14 Ювентус 95 (Малчика) 14 2 1 11 14:50 7
15 Дунав (Лом) 15 10 1 4 28:15 31
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
01.07.2023 18:00 - Г Бдин 1923 (Видин) 0:4
05.07.2023 18:00 - Г Литекс (Ловеч) 0:4
12.07.2023 18:00 - Г Севлиево (Севлиево) 1:0
15.07.2023 11:00 - Д Партизан (Червен бряг) 6:0

Дунав (Лом)

ЮМВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
28.09.2023 16:00 1 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 0:13
05.10.2023 16:00 2 кръг Д Чавдар 2020 (Бяла Слатина) 3:1
28.10.2023 15:00 3 кръг Г Ком (Берковица) 1:3
19.10.2023 16:00 4 кръг Д Първа атомна 1974 (Козлодуй) 2:2
04.11.2023 15:00 5 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 2:2
02.11.2023 15:00 6 кръг Г Озрен (Голям извор) 0:3
09.11.2023 15:00 7 кръг Д Пъстренец (Долно Белотинци) 5:2
16.11.2023 15:00 8 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 0:2
23.11.2023 15:00 9 кръг Г Чавдар 2020 (Бяла Слатина) 0:3
- 10 кръг Д Ком (Берковица) -:-
- 11 кръг Г Първа атомна 1974 (Козлодуй) -:-
- 12 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
- 13 кръг Д Озрен (Голям извор) -:-
- 14 кръг Г Пъстренец (Долно Белотинци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Чавдар 2020 (Бяла Слатина) 9 4 3 2 25:15 15
3 Ком (Берковица) 7 5 0 2 20:10 15
4 Дунав (Лом) 9 2 2 5 13:31 8
5 Озрен (Голям извор) 3 2 1 0 8:4 7
6 Бдин 1923 (Видин) 8 2 1 5 17:28 7

Дунав (Лом)

Деца: Монтана - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 10:30 1 кръг Д ДФК Видин (Видин) 0:4
01.10.2023 10:30 2 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 0:7
08.10.2023 10:30 3 кръг Г Прециз (Монтана) 1:5
15.10.2023 10:30 4 кръг Д Ленчо (Якимово) 2:12
22.10.2023 10:30 5 кръг Г Околчица (Моравица) 2:8
12.11.2023 10:30 6 кръг Д Атлетик 77 (Козлодуй) 1:1
19.11.2023 10:30 7 кръг Г Ком (Берковица) 1:5
- 8 кръг Г ДФК Видин (Видин) -:-
- 9 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
- 10 кръг Д Прециз (Монтана) -:-
- 11 кръг Г Ленчо (Якимово) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Г Атлетик 77 (Козлодуй) -:-
- 14 кръг Д Ком (Берковица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Прециз (Монтана) 6 2 2 2 12:10 8
5 Атлетик 77 (Козлодуй) 6 1 2 3 11:15 5
6 Ком (Берковица) 6 1 0 5 9:26 3
7 Дунав (Лом) 6 0 1 5 5:34 1
- Околчица (Моравица) 3 1 1 1 15:10 -

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници