ОФК Локомотив (Мездра)

BGSupporters форум

ОФК Локомотив (Мездра)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2023 18:00 1 кръг Г Етър ВТ II (Велико Търново) 2:0
19.08.2023 18:00 2 кръг Д Локомотив (Г.Оряховица) 0:3
26.08.2023 18:00 3 кръг Г Дунав (Лом) 0:2
02.09.2023 17:00 4 кръг Д Левски 2007 (Левски) 3:1
09.09.2023 17:00 5 кръг Г Академик (Свищов) 2:3
- 6 кръг
почива
24.09.2023 17:00 7 кръг Д Вихър (Славяново) 0:2
30.09.2023 17:00 8 кръг Г Партизан (Червен бряг) 1:5
07.10.2023 16:00 9 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 3:2
14.10.2023 16:00 10 кръг Г Дреновец (Дреновец) 6:1
21.10.2023 16:00 11 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) 3:0
27.10.2023 16:00 12 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:1
03.11.2023 14:30 13 кръг Д Павликени (Павликени) 3:1
11.11.2023 14:30 14 кръг Г Боруна (Царева ливада) 1:1
19.11.2023 14:30 15 кръг Д Ботев II (Враца) 1:0
24.02.2024 14:30 16 кръг Д Етър ВТ II (Велико Търново) 3:2
02.03.2024 14:30 17 кръг Г Локомотив (Г.Оряховица) -:-
09.03.2024 14:30 18 кръг Д Дунав (Лом) -:-
16.03.2024 14:30 19 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
23.03.2024 14:30 20 кръг Д Академик (Свищов) -:-
- 21 кръг
почива
06.04.2024 17:00 22 кръг Г Вихър (Славяново) -:-
13.04.2024 17:00 23 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
20.04.2024 17:00 24 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
27.04.2024 17:00 25 кръг Д Дреновец (Дреновец) -:-
03.05.2024 18:00 26 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) -:-
11.05.2024 18:00 27 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
18.05.2024 18:00 28 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
25.05.2024 18:00 29 кръг Д Боруна (Царева ливада) -:-
01.06.2024 18:00 30 кръг Г Ботев II (Враца) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Янтра (Полски Тръмбеш) 15 11 1 3 36:22 34
4 Севлиево (Севлиево) 15 9 3 3 32:14 30
5 ОФК Локомотив (Мездра) 15 8 1 6 28:24 25
6 Етър ВТ II (Велико Търново) 15 7 1 7 26:26 22
7 Боруна (Царева ливада) 15 5 3 7 22:26 18
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Враца / Финал
23.08.2023 18:00 - Г Септември 98 (Гложене) 1:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Враца / 1/2 финали
18.10.2023 16:00 - Г Огоста (Хайредин) 5:1
Област Враца / Финал
24.10.2023 16:00 - Г Септември 98 (Гложене) 0:0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
15.07.2023 10:30 - Д Септември 98 (Гложене) 4:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
24.01.2024 15:00 - Г Левски II (София) 3:2
27.01.2024 17:30 - Г Оборище (Панагюрище) 0:2
03.02.2024 13:00 - Д Ювентус 95 (Малчика) 3:0
07.02.2024 12:00 - Г Балкан 1929 (Ботевград) 2:3
10.02.2024 13:00 - Г Левски 2007 (Левски) 4:2
17.02.2024 13:30 - Д Партизан (Червен бряг) 4:0

ОФК Локомотив (Мездра)

ЮМВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
28.09.2023 16:00 1 кръг Д Дунав (Лом) 13:0
05.10.2023 16:00 2 кръг Г Пъстренец (Долно Белотинци) 8:1
отложен 3 кръг Д Озрен (Голям извор) -:-
19.10.2023 16:00 4 кръг Д Чавдар 2020 (Бяла Слатина) 5:2
26.10.2023 16:00 5 кръг Г Ком (Берковица) 0:3
отложен 6 кръг Д Първа атомна 1974 (Козлодуй) -:-
13.11.2023 15:00 7 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 6:1
16.11.2023 15:00 8 кръг Г Дунав (Лом) 2:0
23.11.2023 15:00 9 кръг Д Пъстренец (Долно Белотинци) 4:0
- 10 кръг Г Озрен (Голям извор) -:-
- 11 кръг Г Чавдар 2020 (Бяла Слатина) -:-
- 12 кръг Д Ком (Берковица) -:-
- 13 кръг Г Първа атомна 1974 (Козлодуй) -:-
- 14 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК Локомотив (Мездра) 7 6 0 1 38:7 18
2 Чавдар 2020 (Бяла Слатина) 9 4 3 2 25:15 15
3 Ком (Берковица) 7 5 0 2 20:10 15
4 Дунав (Лом) 9 2 2 5 13:31 8
5 Озрен (Голям извор) 3 2 1 0 8:4 7

ОФК Локомотив (Мездра)

Деца: Монтана - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 10:30 1 кръг Д Ком (Берковица) 9:1
01.10.2023 10:30 2 кръг Г Дунав (Лом) 7:0
08.10.2023 10:30 3 кръг Д ДФК Видин (Видин) 1:1
15.10.2023 10:30 4 кръг Д Прециз (Монтана) 4:4
22.10.2023 10:30 5 кръг Г Ленчо (Якимово) 6:1
12.11.2023 10:30 6 кръг Д Околчица (Моравица) анл.
19.11.2023 10:30 7 кръг Г Атлетик 77 (Козлодуй) 5:1
- 8 кръг Г Ком (Берковица) -:-
- 9 кръг Д Дунав (Лом) -:-
- 10 кръг Г ДФК Видин (Видин) -:-
- 11 кръг Г Прециз (Монтана) -:-
- 12 кръг Д Ленчо (Якимово) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Д Атлетик 77 (Козлодуй) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК Локомотив (Мездра) 6 4 2 0 32:8 14
2 ДФК Видин (Видин) 5 4 1 0 16:3 13
3 Ленчо (Якимово) 5 4 0 1 26:15 12
4 Прециз (Монтана) 6 2 2 2 12:10 8
5 Атлетик 77 (Козлодуй) 6 1 2 3 11:15 5

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
октомври 2019 2.823 87
септември 2019 8.490 67
август 2019 10.230 54
май 2019 6.037 73
април 2019 2.636 92
март 2019 9.546 64
ноември 2018 6.723 80
октомври 2018 9.757 60
септември 2018 9.153 66
всички

Интернет страници