Победа 2009 (Вокил)

BGSupporters форум

Победа 2009 (Вокил)

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2020 17:00 1 кръг Г Караджата (Брадвари) 3:3
13.09.2020 17:00 2 кръг Д Галактика (Черник) 2:2
19.09.2020 17:00 3 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 0:2
27.09.2020 17:00 4 кръг Д Правда 1944 (Правда) 3:0
04.10.2020 16:00 5 кръг Г Светкавица 2020 (Поройно) 1:0
11.10.2020 16:00 6 кръг Д Дулово 2006 (Дулово) 4:0
17.10.2020 16:00 7 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:4
25.10.2020 15:00 8 кръг Д Вихър (Любен) 1:1
01.11.2020 15:00 9 кръг Г Чернолик (Чернолик) 1:3
21.03.2021 15:30 10 кръг Д Караджата (Брадвари) 3:1
27.03.2021 15:30 11 кръг Г Галактика (Черник) 1:2
11.04.2021 16:30 12 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 1:0
17.04.2021 16:30 13 кръг Г Правда 1944 (Правда) 1:2
25.04.2021 16:30 14 кръг Д Светкавица 2020 (Поройно) 2:1
02.05.2021 17:30 15 кръг Г Дулово 2006 (Дулово) 3:0
08.05.2021 17:30 16 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:0
15.05.2021 17:30 17 кръг Г Вихър (Любен) 1:3
23.05.2021 17:30 18 кръг Д Чернолик (Чернолик) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Чернолик (Чернолик) 18 11 3 4 43:29 36
4 Йълдъръм (Яребица) 18 9 1 8 33:32 28
5 Победа 2009 (Вокил) 18 8 3 7 28:27 27
6 Правда 1944 (Правда) 18 7 3 8 27:36 24
7 Галактика (Черник) 18 7 2 9 30:34 23

Победа 2009 (Вокил)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2020 15:00 1 кръг Г Караджата (Брадвари) 0:3
13.09.2020 15:00 2 кръг Д Галактика (Черник) 1:0
19.09.2020 15:00 3 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 0:3
27.09.2020 15:00 4 кръг Д Правда 1944 (Правда) 3:0
04.10.2020 14:00 5 кръг Г Светкавица 2020 (Поройно) 5:2
11.10.2020 14:00 6 кръг Д Дулово 2006 (Дулово) 0:5
17.10.2020 14:00 7 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:3
25.10.2020 13:00 8 кръг Д Вихър (Любен) 0:5
01.11.2020 13:00 9 кръг Г Чернолик (Чернолик) 0:3
21.03.2021 14:00 10 кръг Д Караджата (Брадвари) 3:0
27.03.2021 14:00 11 кръг Г Галактика (Черник) 1:6
11.04.2021 15:00 12 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 2:3
17.04.2021 15:00 13 кръг Г Правда 1944 (Правда) 1:2
25.04.2021 15:00 14 кръг Д Светкавица 2020 (Поройно) 3:2
02.05.2021 16:00 15 кръг Г Дулово 2006 (Дулово) 3:0
08.05.2021 16:00 16 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:7
15.05.2021 16:00 17 кръг Г Вихър (Любен) 0:3
23.05.2021 16:00 18 кръг Д Чернолик (Чернолик) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Лудогорец 2011 (Паисиево) 18 8 2 8 41:36 26
6 Караджата (Брадвари) 18 7 1 10 32:42 22
7 Победа 2009 (Вокил) 18 6 0 12 23:50 18
8 Светкавица 2020 (Поройно) 18 4 1 13 18:59 13
9 Правда 1944 (Правда) 18 3 0 15 8:56 9

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ СС 5 място
2019/2020 А ОФГ СС 4 място
2018/2019 А ОФГ СС 4 място
2017/2018 А ОФГ СС 2 място
2016/2017 А ОФГ СС 1 място
2015/2016 А ОФГ СС 4 място
2014/2015 А ОФГ СС 4 място
2013/2014 А ОФГ СС 6 място
2012/2013 А ОФГ СС 6 място
2011/2012 А ОФГ СС 3 място

Интернет страници

 » няма интернет страници