Галактика (Черник)

BGSupporters форум

Галактика (Черник)

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2020 17:00 1 кръг Г Чернолик (Чернолик) 3:3
13.09.2020 17:00 2 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 2:2
20.09.2020 17:00 3 кръг Д Правда 1944 (Правда) 3:0
27.09.2020 17:00 4 кръг Г Дулово 2006 (Дулово) 2:0
03.10.2020 16:00 5 кръг Д Вихър (Любен) 0:1
11.10.2020 16:00 6 кръг Г Караджата (Брадвари) 1:2
17.10.2020 16:00 7 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 1:5
25.10.2020 15:00 8 кръг Г Светкавица 2020 (Поройно) 1:2
31.10.2020 15:00 9 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:4
21.03.2021 15:30 10 кръг Д Чернолик (Чернолик) 1:2
27.03.2021 15:30 11 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 2:1
10.04.2021 16:30 12 кръг Г Правда 1944 (Правда) 1:2
17.04.2021 16:30 13 кръг Д Дулово 2006 (Дулово) 3:0
24.04.2021 16:30 14 кръг Г Вихър (Любен) 0:7
02.05.2021 17:30 15 кръг Д Караджата (Брадвари) 3:0
08.05.2021 17:30 16 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 3:0
15.05.2021 17:30 17 кръг Д Светкавица 2020 (Поройно) 4:0
23.05.2021 17:30 18 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Победа 2009 (Вокил) 18 8 3 7 28:27 27
6 Правда 1944 (Правда) 18 7 3 8 27:36 24
7 Галактика (Черник) 18 7 2 9 30:34 23
8 Караджата (Брадвари) 18 5 6 7 33:41 21
9 Светкавица 2020 (Поройно) 18 3 4 11 21:43 13

Галактика (Черник)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2020 15:00 1 кръг Г Чернолик (Чернолик) 0:3
13.09.2020 15:00 2 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 0:1
20.09.2020 15:00 3 кръг Д Правда 1944 (Правда) 3:0
27.09.2020 15:00 4 кръг Г Дулово 2006 (Дулово) 0:4
03.10.2020 14:00 5 кръг Д Вихър (Любен) 1:1
11.10.2020 14:00 6 кръг Г Караджата (Брадвари) 4:1
17.10.2020 14:00 7 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 3:1
25.10.2020 13:00 8 кръг Г Светкавица 2020 (Поройно) 5:0
31.10.2020 13:00 9 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:0
21.03.2021 14:00 10 кръг Д Чернолик (Чернолик) 4:0
27.03.2021 14:00 11 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 6:1
10.04.2021 15:00 12 кръг Г Правда 1944 (Правда) 3:0
17.04.2021 15:00 13 кръг Д Дулово 2006 (Дулово) 3:0
24.04.2021 15:00 14 кръг Г Вихър (Любен) 2:2
02.05.2021 16:00 15 кръг Д Караджата (Брадвари) 3:1
08.05.2021 16:00 16 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 3:0
15.05.2021 16:00 17 кръг Д Светкавица 2020 (Поройно) 3:0
23.05.2021 16:00 18 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Чернолик (Чернолик) 18 14 2 2 53:10 44
2 Галактика (Черник) 18 13 2 3 49:15 41
3 Вихър (Любен) 18 12 4 2 57:18 40
4 Йълдъръм (Яребица) 18 9 1 8 32:30 28
5 Лудогорец 2011 (Паисиево) 18 8 2 8 41:36 26
ЮМВ: Силистра - Областна група - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
За 3-4 място
28.05.2021 15:30 - Г Спортист (Кайнарджа) 2:1

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ СС 7 място
2019/2020 А ОФГ СС 7 място
2018/2019 А ОФГ СС 6 място
2017/2018 А ОФГ СС 11 място
2016/2017 - -
2015/2016 А ОФГ СС 9 място
2014/2015 А ОФГ СС 5 място
2013/2014 А ОФГ СС 9 място
2012/2013 А ОФГ СС 11 място
2011/2012 А ОФГ СС 9 място
2010/2011 А ОФГ СС 9 място

Интернет страници

 » няма интернет страници