Вихър (Любен)

BGSupporters форум

Вихър (Любен)

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2020 17:00 1 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 5:1
12.09.2020 17:00 2 кръг Д Светкавица 2020 (Поройно) 3:0
19.09.2020 17:00 3 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 2:2
26.09.2020 17:00 4 кръг Д Чернолик (Чернолик) 6:0
03.10.2020 16:00 5 кръг Г Галактика (Черник) 1:0
10.10.2020 16:00 6 кръг Д Правда 1944 (Правда) 4:0
18.10.2020 16:00 7 кръг Г Дулово 2006 (Дулово) 5:1
25.10.2020 15:00 8 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 1:1
31.10.2020 15:00 9 кръг Д Караджата (Брадвари) 2:2
20.03.2021 15:30 10 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 3:1
28.03.2021 15:30 11 кръг Г Светкавица 2020 (Поройно) 1:1
10.04.2021 16:30 12 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 2:1
18.04.2021 16:30 13 кръг Г Чернолик (Чернолик) 2:1
24.04.2021 16:30 14 кръг Д Галактика (Черник) 7:0
02.05.2021 17:30 15 кръг Г Правда 1944 (Правда) 1:1
09.05.2021 17:30 16 кръг Д Дулово 2006 (Дулово) 3:0
15.05.2021 17:30 17 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 3:1
23.05.2021 17:30 18 кръг Г Караджата (Брадвари) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Вихър (Любен) 18 13 5 0 55:13 44
2 Лудогорец 2011 (Паисиево) 18 12 3 3 49:14 39
3 Чернолик (Чернолик) 18 11 3 4 43:29 36
4 Йълдъръм (Яребица) 18 9 1 8 33:32 28
5 Победа 2009 (Вокил) 18 8 3 7 28:27 27
"А" ОГ Силистра - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
Финал
29.05.2021 17:30 - Г Добруджа (Ситово) 2:0

Вихър (Любен)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2020 15:00 1 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 2:4
12.09.2020 15:00 2 кръг Д Светкавица 2020 (Поройно) 6:0
19.09.2020 15:00 3 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:3
26.09.2020 15:00 4 кръг Д Чернолик (Чернолик) 1:1
03.10.2020 14:00 5 кръг Г Галактика (Черник) 1:1
10.10.2020 14:00 6 кръг Д Правда 1944 (Правда) 3:0
18.10.2020 14:00 7 кръг Г Дулово 2006 (Дулово) 1:4
25.10.2020 13:00 8 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 5:0
31.10.2020 13:00 9 кръг Д Караджата (Брадвари) 3:0
20.03.2021 14:00 10 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 3:1
28.03.2021 14:00 11 кръг Г Светкавица 2020 (Поройно) 6:0
10.04.2021 15:00 12 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 4:2
18.04.2021 15:00 13 кръг Г Чернолик (Чернолик) 2:0
24.04.2021 15:00 14 кръг Д Галактика (Черник) 2:2
02.05.2021 16:00 15 кръг Г Правда 1944 (Правда) 5:0
09.05.2021 16:00 16 кръг Д Дулово 2006 (Дулово) 3:0
15.05.2021 16:00 17 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 3:0
23.05.2021 16:00 18 кръг Г Караджата (Брадвари) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Чернолик (Чернолик) 18 14 2 2 53:10 44
2 Галактика (Черник) 18 13 2 3 49:15 41
3 Вихър (Любен) 18 12 4 2 57:18 40
4 Йълдъръм (Яребица) 18 9 1 8 32:30 28
5 Лудогорец 2011 (Паисиево) 18 8 2 8 41:36 26

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ СС 1 място
2019/2020 А ОФГ СС 2 място
2018/2019 А ОФГ СС 2 място
2017/2018 А ОФГ СС 1 място
2016/2017 А ОФГ СС 4 място
2015/2016 А ОФГ СС 1 място
2014/2015 А ОФГ СС 1 място
2013/2014 А ОФГ СС 5 място
2012/2013 А ОФГ СС 5 място
2011/2012 А ОФГ СС 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници