Правда 1944 (Правда)

BGSupporters форум

Правда 1944 (Правда)

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2020 17:00 1 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:6
12.09.2020 17:00 2 кръг Д Чернолик (Чернолик) 0:1
20.09.2020 17:00 3 кръг Г Галактика (Черник) 0:3
27.09.2020 17:00 4 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 0:3
03.10.2020 16:00 5 кръг Д Дулово 2006 (Дулово) 3:0
10.10.2020 16:00 6 кръг Г Вихър (Любен) 0:4
18.10.2020 16:00 7 кръг Д Караджата (Брадвари) 1:1
24.10.2020 15:00 8 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 2:4
31.10.2020 15:00 9 кръг Д Светкавица 2020 (Поройно) 3:2
20.03.2021 15:30 10 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:2
28.03.2021 15:30 11 кръг Г Чернолик (Чернолик) 1:4
10.04.2021 16:30 12 кръг Д Галактика (Черник) 2:1
17.04.2021 16:30 13 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 2:1
24.04.2021 16:30 14 кръг Г Дулово 2006 (Дулово) 3:0
02.05.2021 17:30 15 кръг Д Вихър (Любен) 1:1
09.05.2021 17:30 16 кръг Г Караджата (Брадвари) 4:2
15.05.2021 17:30 17 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 3:0
23.05.2021 17:30 18 кръг Г Светкавица 2020 (Поройно) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Йълдъръм (Яребица) 18 9 1 8 33:32 28
5 Победа 2009 (Вокил) 18 8 3 7 28:27 27
6 Правда 1944 (Правда) 18 7 3 8 27:36 24
7 Галактика (Черник) 18 7 2 9 30:34 23
8 Караджата (Брадвари) 18 5 6 7 33:41 21

Правда 1944 (Правда)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2020 15:00 1 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:3
12.09.2020 15:00 2 кръг Д Чернолик (Чернолик) 0:3
20.09.2020 15:00 3 кръг Г Галактика (Черник) 0:3
27.09.2020 15:00 4 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 0:3
03.10.2020 14:00 5 кръг Д Дулово 2006 (Дулово) 0:10
10.10.2020 14:00 6 кръг Г Вихър (Любен) 0:3
18.10.2020 14:00 7 кръг Д Караджата (Брадвари) 0:4
24.10.2020 13:00 8 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 0:3
31.10.2020 13:00 9 кръг Д Светкавица 2020 (Поройно) 0:3
20.03.2021 14:00 10 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:3
28.03.2021 14:00 11 кръг Г Чернолик (Чернолик) 0:3
10.04.2021 15:00 12 кръг Д Галактика (Черник) 0:3
17.04.2021 15:00 13 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 2:1
24.04.2021 15:00 14 кръг Г Дулово 2006 (Дулово) 3:0
02.05.2021 16:00 15 кръг Д Вихър (Любен) 0:5
09.05.2021 16:00 16 кръг Г Караджата (Брадвари) 0:3
15.05.2021 16:00 17 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 3:0
23.05.2021 16:00 18 кръг Г Светкавица 2020 (Поройно) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Караджата (Брадвари) 18 7 1 10 32:42 22
7 Победа 2009 (Вокил) 18 6 0 12 23:50 18
8 Светкавица 2020 (Поройно) 18 4 1 13 18:59 13
9 Правда 1944 (Правда) 18 3 0 15 8:56 9
10 Дулово 2006 (Дулово) 18 7 1 10 39:36 22

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ СС 6 място
2019/2020 А ОФГ СС 9 място
2018/2019 А ОФГ СС 5 място
2017/2018 А ОФГ СС 7 място
2016/2017 А ОФГ СС 3 място
2015/2016 А ОФГ СС 10 място
2014/2015 А ОФГ СС 10 място
2013/2014 А ОФГ СС 11 място
2012/2013 А ОФГ СС 8 място
2011/2012 А ОФГ СС 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници