Лудогорец 2011 (Паисиево)

BGSupporters форум

Лудогорец 2011 (Паисиево)

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2020 17:00 1 кръг Д Правда 1944 (Правда) 6:0
12.09.2020 17:00 2 кръг Г Дулово 2006 (Дулово) 2:1
19.09.2020 17:00 3 кръг Д Вихър (Любен) 2:2
26.09.2020 17:00 4 кръг Г Караджата (Брадвари) 1:1
03.10.2020 16:00 5 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 5:0
10.10.2020 16:00 6 кръг Г Светкавица 2020 (Поройно) 2:0
17.10.2020 16:00 7 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 4:0
24.10.2020 15:00 8 кръг Д Чернолик (Чернолик) 4:1
31.10.2020 15:00 9 кръг Г Галактика (Черник) 4:0
20.03.2021 15:30 10 кръг Г Правда 1944 (Правда) 2:1
27.03.2021 15:30 11 кръг Д Дулово 2006 (Дулово) 3:0
10.04.2021 16:30 12 кръг Г Вихър (Любен) 1:2
17.04.2021 16:30 13 кръг Д Караджата (Брадвари) 4:0
24.04.2021 16:30 14 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 1:3
02.05.2021 17:30 15 кръг Д Светкавица 2020 (Поройно) 3:0
08.05.2021 17:30 16 кръг Г Победа 2009 (Вокил) -:-
16.05.2021 17:30 17 кръг Г Чернолик (Чернолик) -:-
23.05.2021 17:30 18 кръг Д Галактика (Черник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Вихър (Любен) 15 10 5 0 45:12 35
2 Лудогорец 2011 (Паисиево) 15 11 2 2 44:11 35
3 Чернолик (Чернолик) 15 9 2 4 34:26 29
4 Йълдъръм (Яребица) 15 8 1 6 30:26 25
5 Победа 2009 (Вокил) 15 7 3 5 26:21 24

Лудогорец 2011 (Паисиево)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2020 15:00 1 кръг Д Правда 1944 (Правда) 3:0
12.09.2020 15:00 2 кръг Г Дулово 2006 (Дулово) 3:3
19.09.2020 15:00 3 кръг Д Вихър (Любен) 3:3
26.09.2020 15:00 4 кръг Г Караджата (Брадвари) 0:3
03.10.2020 14:00 5 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 3:1
10.10.2020 14:00 6 кръг Г Светкавица 2020 (Поройно) 1:2
17.10.2020 14:00 7 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 3:0
24.10.2020 13:00 8 кръг Д Чернолик (Чернолик) 1:2
31.10.2020 13:00 9 кръг Г Галактика (Черник) 0:3
20.03.2021 14:00 10 кръг Г Правда 1944 (Правда) 3:0
27.03.2021 14:00 11 кръг Д Дулово 2006 (Дулово) 3:0
10.04.2021 15:00 12 кръг Г Вихър (Любен) 2:4
17.04.2021 15:00 13 кръг Д Караджата (Брадвари) 6:1
24.04.2021 15:00 14 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 0:3
02.05.2021 16:00 15 кръг Д Светкавица 2020 (Поройно) 3:0
08.05.2021 16:00 16 кръг Г Победа 2009 (Вокил) -:-
16.05.2021 16:00 17 кръг Г Чернолик (Чернолик) -:-
23.05.2021 16:00 18 кръг Д Галактика (Черник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Вихър (Любен) 15 9 4 2 47:18 31
4 Йълдъръм (Яребица) 15 8 1 6 29:24 25
5 Лудогорец 2011 (Паисиево) 15 7 2 6 34:25 23
6 Победа 2009 (Вокил) 15 6 0 9 22:37 18
7 Караджата (Брадвари) 15 5 1 9 26:38 16

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ СС 3 място
2018/2019 А ОФГ СС 1 място
2017/2018 А ОФГ СС 8 място
2016/2017 А ОФГ СС 8 място
2015/2016 А ОФГ СС 2 място
2014/2015 А ОФГ СС 3 място
2013/2014 А ОФГ СС 7 място
2012/2013 А ОФГ СС 10 място
2011/2012 А ОФГ СС 12 място

Интернет страници

 » няма интернет страници