Караджата (Брадвари)

BGSupporters форум

Караджата (Брадвари)

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2020 17:00 1 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 3:3
13.09.2020 17:00 2 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 2:1
20.09.2020 17:00 3 кръг Г Светкавица 2020 (Поройно) 4:4
26.09.2020 17:00 4 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:1
04.10.2020 16:00 5 кръг Г Чернолик (Чернолик) 1:1
11.10.2020 16:00 6 кръг Д Галактика (Черник) 2:1
18.10.2020 16:00 7 кръг Г Правда 1944 (Правда) 1:1
24.10.2020 15:00 8 кръг Д Дулово 2006 (Дулово) 5:2
31.10.2020 15:00 9 кръг Г Вихър (Любен) 2:2
21.03.2021 15:30 10 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 1:3
27.03.2021 15:30 11 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 0:2
11.04.2021 16:30 12 кръг Д Светкавица 2020 (Поройно) 4:2
17.04.2021 16:30 13 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:4
25.04.2021 16:30 14 кръг Д Чернолик (Чернолик) 2:3
02.05.2021 17:30 15 кръг Г Галактика (Черник) 0:3
09.05.2021 17:30 16 кръг Д Правда 1944 (Правда) 2:4
16.05.2021 17:30 17 кръг Г Дулово 2006 (Дулово) 3:0
23.05.2021 17:30 18 кръг Д Вихър (Любен) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Правда 1944 (Правда) 18 7 3 8 27:36 24
7 Галактика (Черник) 18 7 2 9 30:34 23
8 Караджата (Брадвари) 18 5 6 7 33:41 21
9 Светкавица 2020 (Поройно) 18 3 4 11 21:43 13
10 Дулово 2006 (Дулово) 18 0 0 18 4:54 0

Караджата (Брадвари)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2020 15:00 1 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 3:0
13.09.2020 15:00 2 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 4:0
20.09.2020 15:00 3 кръг Г Светкавица 2020 (Поройно) 3:3
26.09.2020 15:00 4 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:0
04.10.2020 14:00 5 кръг Г Чернолик (Чернолик) 0:5
11.10.2020 14:00 6 кръг Д Галактика (Черник) 1:4
18.10.2020 14:00 7 кръг Г Правда 1944 (Правда) 4:0
24.10.2020 13:00 8 кръг Д Дулово 2006 (Дулово) 3:6
31.10.2020 13:00 9 кръг Г Вихър (Любен) 0:3
21.03.2021 14:00 10 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 0:3
27.03.2021 14:00 11 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 0:3
11.04.2021 15:00 12 кръг Д Светкавица 2020 (Поройно) 3:0
17.04.2021 15:00 13 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:6
25.04.2021 15:00 14 кръг Д Чернолик (Чернолик) 0:2
02.05.2021 16:00 15 кръг Г Галактика (Черник) 1:3
09.05.2021 16:00 16 кръг Д Правда 1944 (Правда) 3:0
16.05.2021 16:00 17 кръг Г Дулово 2006 (Дулово) 3:0
23.05.2021 16:00 18 кръг Д Вихър (Любен) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Йълдъръм (Яребица) 18 9 1 8 32:30 28
5 Лудогорец 2011 (Паисиево) 18 8 2 8 41:36 26
6 Караджата (Брадвари) 18 7 1 10 32:42 22
7 Победа 2009 (Вокил) 18 6 0 12 23:50 18
8 Светкавица 2020 (Поройно) 18 4 1 13 18:59 13

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ СС 8 място
2019/2020 А ОФГ СС 8 място
2018/2019 - -
2017/2018 - -
2016/2017 - -
2015/2016 - -
2014/2015 - -
2013/2014 А ОФГ СС 3 място
2012/2013 А ОФГ СС 5 място
2011/2012 А ОФГ СЛ 10 място
2010/2011 А ОФГ СС 10 място
2009/2010 А ОФГ СС 12 място

Интернет страници

 » няма интернет страници