София спорт (София)

BGSupporters форум

Информация

Начало: Основан е на 16 юли 2013 г.

София спорт (София)

Деца: София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2018 09:30 1 кръг Г Локомотив 1929 (София) 2:2
11.09.2018 09:30 2 кръг Д Олимпиец (София) 6:1
16.09.2018 09:30 3 кръг Г Левски (София) 0:10
23.09.2018 14:30 4 кръг Г Чавдар (Етрополе) 3:0
30.09.2018 09:30 5 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 1:0
07.10.2018 16:00 6 кръг Г Славия 1913 (София) 2:10
14.10.2018 09:30 7 кръг Д Елит София (София) 3:0
21.10.2018 09:30 8 кръг Г ЦСКА (София) 1:3
28.10.2018 09:30 9 кръг Д Витоша 13 (София) 1:1
04.11.2018 09:30 10 кръг Г Национал (София) 1:4
11.11.2018 09:30 11 кръг Д Септември (София) 3:5
18.11.2018 11:30 12 кръг Г Левски Раковски (София) 4:1
25.11.2018 09:30 13 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:5
02.03.2019 09:30 14 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:3
10.03.2019 09:00 15 кръг Г Олимпиец (София) 2:1
17.03.2019 09:30 16 кръг Д Левски (София) 0:3
24.03.2019 10:30 17 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:0
31.03.2019 09:30 18 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 2:1
07.04.2019 09:30 19 кръг Д Славия 1913 (София) 0:2
14.04.2019 09:30 20 кръг Г Елит София (София) 0:0
21.04.2019 09:30 21 кръг Д ЦСКА (София) 1:7
05.05.2019 11:00 22 кръг Г Витоша 13 (София) 1:5
12.05.2019 09:30 23 кръг Д Национал (София) 0:4
19.05.2019 09:30 24 кръг Г Септември (София) 2:2
24.05.2019 09:30 25 кръг Д Левски Раковски (София) 3:1
02.06.2019 09:30 26 кръг Г Царско село 2015 (София) 3:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Витоша 13 (София) 26 12 3 11 57:53 39
7 Септември (София) 26 9 5 12 53:46 32
8 София спорт (София) 26 9 4 13 45:75 31
9 Локомотив 1929 (София) 26 8 4 14 45:78 28
10 Елит София (София) 26 7 2 17 21:55 23

София спорт (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
15.09.2018 15:00 1 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 1:6
22.09.2018 13:30 2 кръг Г Септември (София) 2:7
29.09.2018 15:00 3 кръг Д Витоша 13 (София) 0:7
06.10.2018 15:00 4 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:2
- 5 кръг
почива
20.10.2018 13:30 6 кръг Г Национал (София) 0:4
27.10.2018 15:00 7 кръг Д Олимпиец (София) 4:0
03.11.2018 13:30 8 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:0
10.11.2018 15:00 9 кръг Д Метал 2002 (Перник) 0:3
17.11.2018 15:00 10 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 1:2
24.11.2018 09:00 11 кръг Д Левски (София) 1:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 ЦСКА 1948 (София) 10 4 0 6 21:34 12
8 Царско село 2015 (София) 10 3 0 7 8:23 9
9 София спорт (София) 10 1 1 8 10:36 4
10 Рилски спортист 2011 (Самоков) 10 1 1 8 3:65 4
11 Олимпиец (София) 10 0 0 10 5:53 0
Втора фаза / Група "Б"
17.03.2019 10:30 1 кръг Д Олимпия ФК (София) 1:2
24.03.2019 13:30 2 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 3:5
31.03.2019 09:00 3 кръг Д РД Спорт (София) 1:2
14.04.2019 15:00 4 кръг Д Миньор (Перник) 1:0
21.04.2019 13:30 5 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:0
05.05.2019 13:30 6 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:3
12.05.2019 09:00 7 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:2
29.05.2019 10:30 8 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:0
27.05.2019 13:30 9 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
15 РД Спорт (София) 9 5 0 4 16:11 15
16 Царско село 2015 (София) 9 4 0 5 17:18 12
17 София спорт (София) 9 3 1 5 11:14 10
18 Сливнишки герой (Сливница) 9 3 1 5 9:8 10
19 Олимпия ФК (София) 9 3 0 6 8:22 9

София спорт (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
15.09.2018 09:00 1 кръг Д Спортист 13 (София) 0:0
22.09.2018 10:30 2 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 5:1
29.09.2018 09:00 3 кръг Г Атлетико Артен (София) 1:3
06.10.2018 10:30 4 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 0:1
13.10.2018 09:00 5 кръг Г ОФК София (София) 1:1
20.10.2018 10:30 6 кръг Д Спартак 2015 (София) 0:2
27.10.2018 09:00 7 кръг Г Ултраспорт академия (София) 1:5
03.11.2018 09:00 8 кръг Д Интернационал (София) 4:1
10.11.2018 10:30 9 кръг Г Сердика (София) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Интернационал (София) 9 2 3 4 9:24 9
7 Ултраспорт академия (София) 9 2 2 5 12:29 8
8 София спорт (София) 9 2 2 5 12:18 8
9 ОФК София (София) 9 1 2 6 15:25 5
10 Люлин (кв.Люлин, София) 9 1 1 7 5:35 4
Втора фаза / Група "В"
16.03.2019 12:00 1 кръг Д ОФК София (София) 1:3
23.03.2019 09:00 2 кръг Г Надежда (Доброславци) 0:2
30.03.2019 13:30 3 кръг Д Олимпиец (София) 12:3
13.04.2019 09:00 4 кръг Г Ултраспорт академия (София) 3:1
20.04.2019 10:30 5 кръг Д Спартак 2015 (София) 0:1
04.05.2019 12:00 6 кръг Г Спортист 13 (София) 1:0
11.05.2019 10:30 7 кръг Д Сердика (София) 4:2
18.05.2019 12:00 8 кръг Г Интернационал (София) 2:2
- 9 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
23 Спартак 2015 (София) 8 5 0 3 21:9 15
24 ОФК София (София) 8 4 2 2 21:9 14
25 София спорт (София) 8 4 1 3 23:14 13
26 Спортист 13 (София) 8 3 1 4 15:10 10
27 Ултраспорт академия (София) 8 3 0 5 19:23 9

София спорт (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
15.09.2018 16:00 1 кръг Д Миньор (Перник) 2:3
22.09.2018 09:00 2 кръг Г Барокко (София) 1:0
29.09.2018 14:50 3 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:3
06.10.2018 16:00 4 кръг Г София 2010 (София) 6:1
13.10.2018 13:40 5 кръг Д Атлетико Артен (София) 5:3
20.10.2018 12:30 6 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 5:0
27.10.2018 12:30 7 кръг Д Левски (София) 1:5
03.11.2018 13:40 8 кръг Г Национал (София) 0:13
10.11.2018 11:20 9 кръг Д ЦСКА (София) 2:6
17.11.2018 14:50 10 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:2
24.11.2018 10:10 11 кръг Д Витоша 13 (София) 4:3
01.12.2018 13:40 12 кръг Г Ком 98 (Годеч) 0:2
08.12.2018 09:00 13 кръг Д Септември (София) 1:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Миньор (Перник) 13 6 2 5 25:27 20
7 Ком 98 (Годеч) 13 5 2 6 29:22 17
8 София спорт (София) 13 5 1 7 31:48 16
9 Атлетико Артен (София) 13 4 2 7 30:38 14
10 Барокко (София) 13 4 2 7 24:39 14
Втора фаза / Група "Б"
03.03.2019 12:30 1 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 15:0
10.03.2019 13:40 2 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:6
17.03.2019 09:00 3 кръг Д Арес (София) 1:0
24.03.2019 16:00 4 кръг Г Н спорт (София) 1:2
31.03.2019 10:10 5 кръг Д Елит София (София) 3:5
07.04.2019 14:50 6 кръг Г Ком 98 (Годеч) 0:0
14.04.2019 09:00 7 кръг Д Барокко (София) 1:3
21.04.2019 16:00 8 кръг Д Метал 2002 (Перник) 2:3
05.05.2019 14:50 9 кръг Г Атлетико Артен (София) 2:0
12.05.2019 11:20 10 кръг Д Витоша 13 (София) 2:1
19.05.2019 10:10 11 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:2
27.05.2019 13:40 12 кръг Д Олимпия ФК (София) 3:3
02.06.2019 13:40 13 кръг Г Надежда (Доброславци) 3:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
18 Арес (София) 13 6 3 4 19:13 21
19 Марек 1915 (Дупница) 13 7 0 6 43:25 21
20 София спорт (София) 13 6 2 5 38:27 20
21 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 13 5 4 4 20:15 19
22 Елит София (София) 13 5 4 4 30:25 19

София спорт (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
15.09.2018 13:40 1 кръг Г Левски Раковски (София) 0:8
22.09.2018 13:40 2 кръг Д Олимпиец (София) 0:9
06.10.2018 13:40 3 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:6
13.10.2018 13:40 4 кръг Г Спартак 2015 (София) 6:3
20.10.2018 13:40 5 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:4
27.10.2018 13:40 6 кръг Г Металург 1957 (Перник) 2:1
03.11.2018 13:40 7 кръг Д Славия 1913 (София) 0:7
10.11.2018 13:40 8 кръг Г Н спорт (София) 1:8
17.11.2018 13:40 9 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 9 4 1 4 22:27 13
7 Царско село 2015 (София) 9 3 3 3 16:20 12
8 София спорт (София) 9 2 0 7 9:50 6
9 Спартак 2015 (София) 9 1 0 8 7:58 3
10 Металург 1957 (Перник) 9 1 0 8 11:28 3
Втора фаза / Група "Б"
17.03.2019 12:50 1 кръг Д Щурче (София) 2:0
24.03.2019 14:00 2 кръг Г Витоша 13 (София) 3:5
31.03.2019 11:40 3 кръг Д Олимпиец (София) 0:5
14.04.2019 15:10 4 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:4
21.04.2019 10:30 5 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:5
05.05.2019 15:10 6 кръг Д Атлетико Артен (София) 1:1
12.05.2019 11:40 7 кръг Г ЦСКА (София) 2:0
19.05.2019 14:00 8 кръг Д Левски (Чепинци) 0:3
23.05.2019 11:20 9 кръг Г Септември (София) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
16 Витоша 13 (София) 9 3 2 4 21:19 11
17 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 9 2 3 4 13:17 9
18 София спорт (София) 9 2 1 6 11:27 7
19 ЦСКА (София) 9 2 1 6 16:27 7
20 Щурче (София) 9 1 0 8 8:38 3

София спорт (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
15.09.2018 11:00 1 кръг Г Атлетико Артен (София) 6:1
22.09.2018 10:00 2 кръг Д Барокко (София) 8:1
29.09.2018 10:00 3 кръг Г Шампион (София) 6:3
06.10.2018 09:00 4 кръг Г Левски (София) 2:5
13.10.2018 11:00 5 кръг Д Арес (София) 4:2
20.10.2018 10:00 6 кръг Г Спорт за всички (София) 7:2
- 7 кръг
почива
03.11.2018 10:00 8 кръг Г Царско село 2015 (София) 4:1
10.11.2018 11:00 9 кръг Д Н спорт (София) 3:2
17.11.2018 11:00 10 кръг Г Младост 2015 (София) 4:2
24.11.2018 11:00 11 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 10 9 1 0 65:8 28
2 София спорт (София) 10 9 0 1 48:19 27
3 Шампион (София) 10 7 0 3 21:19 21
4 Царско село 2015 (София) 10 6 0 4 29:15 18
5 Спорт за всички (София) 10 5 2 3 31:17 17
Втора фаза / Група "А"
16.03.2019 09:00 1 кръг Д Левски (София) 3:2
23.03.2019 13:00 2 кръг Д Шампион (София) 6:1
30.03.2019 10:00 3 кръг Г Царско село 2015 (София) 3:1
13.04.2019 12:00 4 кръг Д Славия 1913 (София) 1:0
20.04.2019 11:00 5 кръг Г ЦСКА (София) 2:3
04.05.2019 11:00 6 кръг Д Арес (София) 2:4
11.05.2019 12:00 7 кръг Г Национал (София) 5:2
27.05.2019 10:00 8 кръг Д Лъвчетата (София) 4:3
24.05.2019 13:00 9 кръг Г Талант (София) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ЦСКА (София) 9 9 0 0 37:6 27
2 София спорт (София) 9 6 0 3 27:20 18
3 Царско село 2015 (София) 9 5 2 2 25:20 17
4 Арес (София) 9 4 3 2 20:18 15
5 Талант (София) 9 4 1 4 34:32 13

Клубна емблема

Отбор

София спорт (София)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ С 10 място
2014/2015 А ОФГ С 5 място

Интернет страници