Лудогорец 1945 (Разград)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Учреден е на 27 юли 2000 г. като Разград 2000. Преди началото на сезон 2010/11 е преименуван на Лудогорец 1945 - наследявайки името и символите на бившия едноименен клуб, създаден през 1945 г.
 
Хроника: През лятото на 2002 г. към футболен клуб Разград 2000, който до този момент развива само детско-юношески футбол, се присъединява създаденият на 18 юни 2001 г. нов футболен клуб в града - Лудогорие, като вследствие на това в Разград 2000 е сформиран и мъжки футболен отбор. До състезателната 2009/10 г. клубът провежда домакинските си мачовете на стадион „Балканфарма”, след което се премества да играе на представителния градски стадион. На 25 юли 2010 г. Разград 2000 се преименува на Лудогорец 1945.

Клубни цветове: зелен и бял.

Прозвище: -

Адрес: гр. Разград 7200, ст. „Балканфарма”.
Телефон/факс: (+359) 899 141129 и 888 969619.
E-mail: fc_razgrad2000@mail.bg

Клубни върхове:
10 пъти шампион на България:
2011/12, 2012/13, 2013/14, 2014/15, 2015/16, 2016/17, 2017/18, 2018/19, 2019/20 и 2020/21 г.
два пъти носител на Националната купа:
по това време официалното й наименование е Купа на България - 2011/12 и 2013/14 г.
4 пъти
носител на Суперкупата на България:
2012/13, 2014/15, 2018/19 и 2019/20 г.
осминафиналист в турнира за Лига Европа: 2013/14 г.

Лудогорец 1945 (Разград)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
25.07.2021 21:00 1 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1 Диема спорт
31.07.2021 21:00 2 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 3:0 Диема спорт
отложен 3 кръг Г ЦСКА (София) -:-
отложен 4 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
21.08.2021 21:00 5 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 5:0 Диема спорт
29.08.2021 21:00 6 кръг Г Пирин (Благоевград) 3:1 Диема спорт
11.09.2021 18:30 7 кръг Д Черно море (Варна) 2:0 Диема спорт
19.09.2021 20:30 8 кръг Г Славия 1913 (София) 0:1 Диема спорт
26.09.2021 19:15 9 кръг Д Ботев (Враца) 3:1 Диема спорт
03.10.2021 20:15 10 кръг Г Левски (София) 4:2 Диема спорт
16.10.2021 17:30 11 кръг Д Царско село 2015 (София) 4:0 Диема спорт
25.10.2021 18:30 12 кръг Г Ботев (Пловдив) -:- Диема спорт
31.10.2021 19:00 13 кръг Д Берое (Стара Загора) -:- Диема спорт
06.11.2021 14 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
20.11.2021 15 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
27.11.2021 16 кръг Д ЦСКА (София) -:-
01.12.2021 17 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
04.12.2021 18 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
11.12.2021 19 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
19.02.2022 20 кръг Г Черно море (Варна) -:-
26.02.2022 21 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
05.03.2022 22 кръг Г Ботев (Враца) -:-
12.03.2022 23 кръг Д Левски (София) -:-
19.03.2022 24 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
02.04.2022 25 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
09.04.2022 26 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 9 8 0 1 27:6 24
2 ЦСКА (София) 8 7 1 0 18:9 22
3 Ботев (Пловдив) 11 6 3 2 17:12 21
4 Славия 1913 (София) 12 5 5 2 13:10 20
5 Черно море (Варна) 12 4 6 2 14:9 18
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
23.09.2021 16:00 - Г Спартак 1918 (Варна) 1:0 Диема спорт
Втори кръг (1/8 финали)
28.10.2021 16:00 - Д Локомотив (Горна Оряховица) -:- Диема спорт
Суперкупа на България
Дата Фаза Противник Рез.
17.07.2021 20:30 - Д ЦСКА (София) 4:0 Диема спорт
Шампионска лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първи квалификационен кръг
07.07.2021 20:00 1-ви мач Д Шахтьор (Солигорск, Беларус) 1:0 Диема спорт
13.07.2021 22:30 реванш Г Шахтьор (Солигорск, Беларус) 1:0 Диема спорт
Втори квалификационен кръг
21.07.2021 21:00 1-ви мач Г Мура (Мурска Собота, Словения) 0:0 Диема спорт 3
28.07.2021 21:00 реванш Д Мура (Мурска Собота, Словения) 3:1 Диема спорт 3
Трети квалификационен кръг
03.08.2021 22:00 1-ви мач Г Олимпиакос (Пирея, Гърция, 1) 1:1 Диема спорт 3
10.08.2021 21:00 реванш Д Олимпиакос (Пирея, Гърция, 1) 2:2 Диема спорт 3
Плейофи
18.08.2021 22:00 1-ви мач Г Малмьо ФФ (Малмьо, Швеция) 0:2 bTV Action
24.08.2021 22:00 реванш Д Малмьо ФФ (Малмьо, Швеция) 2:1 MAX Sport 3
Лига Европа
Дата Фаза Противник Рез.
Групова фаза / Група "F"
16.09.2021 19:45 - Г Мидтюленд (Хернинг/Икаст, Дания) 1:1 bTV Action
30.09.2021 22:00 - Д Цървена звезда (Белград, Сърбия) 0:1 MAX Sport 3
21.10.2021 19:45 - Д Спортинг (Брага, Португалия) 0:1 bTV Action
04.11.2021 22:00 - Г Спортинг (Брага, Португалия) -:-
25.11.2021 19:45 - Г Цървена звезда (Белград, Сърбия) -:-
09.12.2021 22:00 - Д Мидтюленд (Хернинг/Икаст, Дания) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Цървена звезда (Белград, Сърбия) 3 2 1 0 4:2 7
2 Спортинг (Брага, Португалия) 3 2 0 1 5:3 6
3 Мидтюленд (Хернинг/Икаст, Дания) 3 0 2 1 3:5 2
4 Лудогорец 1945 (Разград) 3 0 1 2 1:3 1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
16.06.2021 19:00 - Д Хаймщетен (Кирххайм, Гер, 4) 2:0 Диема спорт
19.06.2021 18:00 - Д ЧФР (Клуж, Румъния, 1) 1:1 Диема спорт
23.06.2021 17:00 - Д Ференцварош (Будапеща, Унгария, 1) 1:3 Диема спорт
27.06.2021 17:00 - Г ЛАСК (Линц, Австрия, 1) 3:0 Диема спорт

Лудогорец 1945 II (Разград)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
26.07.2021 18:30 1 кръг Г Миньор (Перник) 1:3
30.07.2021 20:00 2 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 4:1
04.08.2021 19:00 3 кръг Г Созопол (Созопол) 1:1
09.08.2021 20:00 4 кръг Д Ботев II (Пловдив) 3:3
13.08.2021 18:00 5 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 3:2
18.08.2021 20:00 6 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 1:0
22.08.2021 18:00 7 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:1
27.08.2021 19:00 8 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 0:1
12.09.2021 17:00 9 кръг Г Септември (София) 2:3
18.09.2021 17:00 10 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 2:1
27.09.2021 17:00 11 кръг Г ФК ЦСКА 1948 II (София) 3:4
02.10.2021 16:00 12 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 3:1
18.10.2021 16:00 13 кръг Г Литекс (Ловеч) 2:1
23.10.2021 16:00 14 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 5:0
01.11.2021 14:30 15 кръг Г Левски 2020 (Лом) -:-
04.11.2021 14:30 16 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
06.11.2021 17 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
20.11.2021 18 кръг Г Септември (Симитли) -:-
27.11.2021 19 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
01.12.2021 20 кръг Д Миньор (Перник) -:-
04.12.2021 21 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
11.12.2021 22 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
19.02.2022 23 кръг Г Ботев II (Пловдив) -:-
26.02.2022 24 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
05.03.2022 25 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
09.03.2022 26 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
12.03.2022 27 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
19.03.2022 28 кръг Д Септември (София) -:-
02.04.2022 29 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
06.04.2022 30 кръг Д ФК ЦСКА 1948 II (София) -:-
09.04.2022 31 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
16.04.2022 32 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
23.04.2022 33 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
30.04.2022 34 кръг Д Левски 2020 (Лом) -:-
04.05.2022 35 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
07.05.2022 36 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
14.05.2022 37 кръг Д Септември (Симитли) -:-
21.05.2022 38 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Септември (София) 14 8 1 5 29:16 25
6 Струмска слава 1927 (Радомир) 14 7 3 4 17:16 24
7 Лудогорец 1945 II (Разград) 14 7 3 4 31:22 24
8 Марица 1921 (Пловдив) 13 6 3 4 26:22 21
9 Монтана 1921 (Монтана) 14 5 4 5 14:15 19
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
03.07.2021 18:00 - Г Родопа Смолян (Смолян) 6:0
09.07.2021 - Г Марица 1921 (Пловдив) -:-

Лудогорец 1945 III (Разград)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2021 18:00 1 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) 4:0
21.08.2021 18:00 2 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) 5:0
28.08.2021 18:00 3 кръг Д Устрем Д (Дончево) 4:1
04.09.2021 17:00 4 кръг Г Локомотив (Русе) 2:0
11.09.2021 16:00 5 кръг Д Черноморец (Балчик) 1:0
25.09.2021 17:00 6 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 2:0
30.10.2021 14:00 7 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
09.10.2021 16:00 8 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 3:2
16.10.2021 16:00 9 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 2:0
23.10.2021 15:00 10 кръг Г Волов (Шумен) 1:1
06.11.2021 14:00 11 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
13.11.2021 14:00 12 кръг Г Дунав от Русе (Русе) -:-
20.11.2021 14:00 13 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
- 14 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) -:-
- 15 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) -:-
- 16 кръг Г Устрем Д (Дончево) -:-
- 17 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
- 18 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
- 19 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
- 20 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
- 21 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 22 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 23 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 24 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 25 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
- 26 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Дунав от Русе (Русе) 10 10 0 0 38:7 30
2 Лудогорец 1945 III (Разград) 9 8 1 0 24:4 25
3 Черноломец 1919 (Попово) 10 7 1 2 23:5 22
4 Черноморец (Балчик) 10 6 2 2 21:8 20
5 Септември 98 (Тервел) 9 6 1 2 20:6 19

Лудогорец 1945 (Разград)

ЮСВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
15.09.2021 17:00 2 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 2:2
22.09.2021 16:00 3 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 9:0
29.09.2021 16:00 4 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 8:0
06.10.2021 16:00 5 кръг Г Олимпик (Варна) 4:0
13.10.2021 16:00 6 кръг Д Волов (Шумен) 5:1
отложен 7 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
27.10.2021 14:00 8 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) -:-
03.11.2021 14:00 9 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 10 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 11 кръг Г Дунав от Русе (Русе) -:-
- 12 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
- 13 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 14 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
- 15 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 16 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 17 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 18 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 5 4 1 0 28:3 13
2 Спартак 1918 (Варна) 6 4 1 1 21:6 13
3 Волов (Шумен) 6 4 1 1 26:11 13
4 Добруджа 1919 (Добрич) 6 3 0 3 17:23 9
5 Светкавица Търговище (Търговище) 5 3 0 2 12:7 9

Лудогорец 1945 (Разград)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
20.10.2021 14:30 1-ви мач Д Черно море (Варна) 3:0
27.10.2021 14:30 реванш Г Черно море (Варна) -:-

Лудогорец 1945 (Разград)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
20.08.2021 10:00 1 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 9:0
08.09.2021 12:00 2 кръг Д Левски (София) 1:0
04.09.2021 16:30 3 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:0
12.09.2021 12:00 4 кръг Д Славия 1913 (София) 5:1
19.09.2021 10:30 5 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 6:0
26.09.2021 12:00 6 кръг Д Септември (София) 1:1
03.10.2021 12:30 7 кръг Г Берое (Стара Загора) 3:1
10.10.2021 12:30 8 кръг Д ЦСКА (София) 3:0
17.10.2021 12:30 9 кръг Г Национал (София) 0:0
24.10.2021 15:00 10 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
31.10.2021 12:30 11 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 12 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 13 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 15 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 16 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Левски (София) -:-
- 18 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 19 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 20 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 21 кръг Г Септември (София) -:-
- 22 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 23 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 24 кръг Д Национал (София) -:-
- 25 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 26 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 27 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 28 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 29 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 30 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 9 7 2 0 29:3 23
2 ЦСКА (София) 9 6 2 1 12:6 20
3 Левски (София) 9 6 1 2 29:7 19
4 Ботев (Пловдив) 9 6 0 3 23:5 18
5 Локомотив 1926 (Пловдив) 10 5 2 3 16:16 17

Лудогорец 1945 (Разград)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
21.10.2021 10:30 1-ви мач Д Славия 1913 (София) 5:1
28.10.2021 11:00 реванш Г Славия 1913 (София) -:-
ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2021 10:00 1 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 2:0
19.09.2021 10:00 2 кръг Д Олимпик (Варна) 3:2
24.09.2021 15:00 3 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 1:1
02.10.2021 10:00 4 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 5:0
отложен 5 кръг Д Черно море (Варна) -:-
отложен 6 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) -:-
24.10.2021 10:00 7 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
31.10.2021 10:00 8 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
07.11.2021 10:00 9 кръг Д Девня 2005 (Девня) -:-
15.11.2021 10:00 10 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
22.11.2021 10:00 11 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 12 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 13 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
- 14 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
- 15 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 16 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 17 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 18 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
- 19 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
- 20 кръг Г Девня 2005 (Девня) -:-
- 21 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 22 кръг Г Волов (Шумен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Дунав от Русе (Русе) 7 6 1 0 21:5 19
2 Светкавица Търговище (Търговище) 6 4 0 2 18:6 12
3 Лудогорец 1945 (Разград) 4 3 1 0 11:3 10
4 Черно море (Варна) 4 3 0 1 10:1 9
5 Волов (Шумен) 5 3 0 2 6:2 9

Лудогорец 1945 (Разград)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2021 11:30 1 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 6:3
25.09.2021 11:30 2 кръг Г Бенковски (Бяла) 6:0
- 3 кръг
почива
09.10.2021 11:30 4 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 4:0
- 5 кръг
почива
23.10.2021 11:30 6 кръг Д Дунав 2009 (Сливо поле) 15:0
30.10.2021 11:30 7 кръг Г Филип Тотю 2018 (Две могили) -:-
06.11.2021 11:30 8 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
13.11.2021 11:30 9 кръг Д Бенковски (Бяла) -:-
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Г Дунав 2009 (Сливо поле) -:-
- 14 кръг Д Филип Тотю 2018 (Две могили) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 4 4 0 0 31:3 12
2 Черноломец 1919 (Попово) 3 2 0 1 13:6 6
3 Филип Тотю 2018 (Две могили) 1 1 0 0 5:0 3
4 Кубрат 2016 (Кубрат) 2 1 0 1 5:5 3
5 Бенковски (Бяла) 2 0 0 2 0:12 0

Лудогорец 1945 (Разград)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
20.08.2021 18:00 1 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 4:0
08.09.2021 10:00 2 кръг Д Левски (София) 1:0
04.09.2021 10:30 3 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 4:0
12.09.2021 10:00 4 кръг Д Славия 1913 (София) 3:1
19.09.2021 10:30 5 кръг Г Ботев (Враца) 6:0
26.09.2021 10:00 6 кръг Д Септември (София) 3:0
03.10.2021 10:30 7 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:0
10.10.2021 10:30 8 кръг Д ЦСКА (София) 2:3
17.10.2021 10:30 9 кръг Г Национал (София) 2:1
24.10.2021 13:00 10 кръг Д ФК Спартак 1919 (Плевен) -:-
31.10.2021 10:30 11 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 12 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 13 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 15 кръг Г Звезденбург (Бургас) -:-
- 16 кръг Г Дунав от Русе (Русе) -:-
- 17 кръг Г Левски (София) -:-
- 18 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 19 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 20 кръг Д Ботев (Враца) -:-
- 21 кръг Г Септември (София) -:-
- 22 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 23 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 24 кръг Д Национал (София) -:-
- 25 кръг Г ФК Спартак 1919 (Плевен) -:-
- 26 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 27 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 28 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 29 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 30 кръг Д Звезденбург (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ЦСКА (София) 10 10 0 0 39:8 30
2 Лудогорец 1945 (Разград) 9 8 0 1 26:5 24
3 Славия 1913 (София) 10 7 2 1 36:10 23
4 Левски (София) 10 6 2 2 30:9 20
5 Локомотив 1926 (Пловдив) 9 6 2 1 16:4 20

Лудогорец 1945 (Разград)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
21.10.2021 15:00 1-ви мач Д Сините камъни 2013 (Сливен) 5:0
28.10.2021 11:00 реванш Г Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2021 11:30 1 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 2:0
19.09.2021 11:30 2 кръг Д Олимпик (Варна) 2:1
24.09.2021 16:30 3 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 3:0
02.10.2021 11:30 4 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 2:1
отложен 5 кръг Д Черно море (Варна) -:-
отложен 6 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) -:-
24.10.2021 11:30 7 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
31.10.2021 11:30 8 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
07.11.2021 11:30 9 кръг Д Девня 2005 (Девня) -:-
15.11.2021 11:30 10 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
22.11.2021 11:30 11 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 12 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 13 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
- 14 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
- 15 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 16 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 17 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 18 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
- 19 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
- 20 кръг Г Девня 2005 (Девня) -:-
- 21 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 22 кръг Г Волов (Шумен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив (Русе) 7 6 0 1 18:3 18
2 Лудогорец 1945 (Разград) 4 4 0 0 9:2 12
3 Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 5 4 0 1 21:4 12
4 Спартак 1918 (Варна) 6 4 0 2 21:4 12
5 Олимпик (Варна) 4 3 0 1 9:4 9

Лудогорец 1945 (Разград)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2021 10:00 1 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 7:0
25.09.2021 10:00 2 кръг Г Бенковски (Бяла) 19:0
02.10.2021 11:00 3 кръг Д Локомотив (Русе) 4:0
09.10.2021 10:00 4 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 10:0
- 5 кръг
почива
23.10.2021 10:00 6 кръг Д Дунав 2009 (Сливо поле) 8:1
30.10.2021 10:00 7 кръг Г Филип Тотю 2018 (Две могили) -:-
06.11.2021 10:00 8 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
13.11.2021 10:00 9 кръг Д Бенковски (Бяла) -:-
20.11.2021 11:00 10 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
- 11 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Г Дунав 2009 (Сливо поле) -:-
- 14 кръг Д Филип Тотю 2018 (Две могили) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 5 5 0 0 48:1 15
2 Дунав 2009 (Сливо поле) 5 2 1 2 12:12 7
3 Филип Тотю 2018 (Две могили) 2 2 0 0 6:0 6
4 Черноломец 1919 (Попово) 3 1 1 1 10:8 4
5 Кубрат 2016 (Кубрат) 3 0 1 2 2:17 1

Лудогорец 1945 (Разград)

ДПГ13: Варна - Зонална група - първа подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2021 11:00 1 кръг Д Волов (Шумен) 11:0
18.09.2021 11:00 2 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 8:0
25.09.2021 11:00 3 кръг Д Дунав от Русе II (Русе) 4:0
02.10.2021 11:00 4 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 3:0
06.11.2021 11:00 5 кръг Д Черно море (Варна) -:-
отложен 6 кръг Д Шампиони 2014 (Варна) -:-
23.10.2021 11:00 7 кръг Г Черно море II (Варна) 5:0
30.10.2021 11:00 8 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
- 9 кръг
почива
- 10 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 11 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 12 кръг Г Дунав от Русе II (Русе) -:-
- 13 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 14 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 15 кръг Г Шампиони 2014 (Варна) -:-
- 16 кръг Д Черно море II (Варна) -:-
- 17 кръг Г Дунав от Русе (Русе) -:-
- 18 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 5 5 0 0 31:0 15
2 Черно море (Варна) 4 4 0 0 26:3 12
3 Дунав от Русе (Русе) 5 4 0 1 15:2 12
4 Шампиони 2014 (Варна) 3 3 0 0 13:2 9
5 Черно море II (Варна) 6 2 1 3 12:13 7


Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Лудогорец 1945 (Разград)

Химн

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:10 сезона
"Б" група:23 сезона

Последните 10 сезона

2020/2021 Първа лига 1 място
2019/2020 Първа лига 1 място
2018/2019 Първа лига 1 място
2017/2018 Първа лига 1 място
2016/2017 Първа лига 1 място
2015/2016 "А" група 1 място
2014/2015 "А" група 1 място
2013/2014 "А" група 1 място
2012/2013 "А" група 1 място
2011/2012 "А" група 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 67.028 2
октомври 2019 63.585 4
септември 2019 78.589 1
август 2019 68.779 1
май 2019 76.926 2
април 2019 56.451 5
март 2019 55.031 5
ноември 2018 74.642 1
октомври 2018 74.106 1
септември 2018 59.318 2
май 2018 54.566 6
април 2018 108.409 1
март 2018 90.473 1
ноември 2017 65.545 3
октомври 2017 59.008 4
септември 2017 66.244 4
август 2017 79.310 1
май 2017 59.627 5
април 2017 56.040 7
март 2017 75.050 1
ноември 2016 71.508 2
октомври 2016 78.509 1
септември 2016 80.280 1
август 2016 53.021 6
май 2016 42.557 5
април 2016 66.150 3
март 2016 88.604 1
ноември 2015 58.278 4
октомври 2015 52.194 5
август 2015 61.068 1
май 2015 63.723 3
април 2015 63.270 5
март 2015 63.435 3
декември 2014 89.445 1
октомври 2014 50.884 6
септември 2014 59.665 2
май 2014 98.872 1
април 2014 48.525 6
март 2014 69.435 1
декември 2013 44.902 8
ноември 2013 76.988 1
септември 2013 39.716 11
август 2013 60.126 3
май 2013 51.550 3
април 2013 59.532 3
март 2013 47.786 6
ноември 2012 84.568 1
октомври 2012 33.924 15
септември 2012 73.415 1
май 2012 77.858 1
април 2012 71.730 1
март 2012 38.859 11
ноември 2011 63.061 3
октомври 2011 45.439 8
септември 2011 81.214 1
август 2011 68.711 2
май 2011 23.387 22
април 2011 42.447 8
март 2011 40.061 9
ноември 2010 18.249 32
октомври 2010 34.361 12
септември 2010 13.864 48
август 2010 25.204 20
всички

Интернет страници