Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Асти АБ (Хасково)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетико Артен (София)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Белмекен (с.Костенец)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Болярчета (Велико Търново)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Ботев 57 СОУ (София)

Бургас спорт (Бургас)

Бутан (Бутан)

Варна 2017 (Варна)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Делфините (Варна)

Джебел 1928 (Джебел)

ДИТ Спорт (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дунав 2016 (Селановци)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Кула 04 (Кула)

Левски 2000 (Русе)

Левски Раковски (София)

Ленчо (Якимово)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Мъглиж (Мъглиж)

Н спорт (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпиец (София)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия спорт (Стара Загора)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

ОФК Варна (Варна)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

Пордим 2017 (Пордим)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Респект (Хасково)

Родопи 1935 (Момчилград)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

Смядово 2018 (Смядово)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спорт за всички (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Талант (София)

Ултраспорт академия (София)

Ферион (София)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ФК Рилски спортист (Самоков)

ФК Тича (Варна)

Фортуна (Плевен)

Хаджи Димитър (Сливен)

Хан Кардам (Кардам)

Хан Крум (Шумен)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампион (София)

Шампиони 2014 (Варна)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Аристон (Русе)

BGSupporters форум

Аристон (Русе)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
29.09.2018 11:30 2 кръг Д Левски 2000 (Русе) 0:2
06.10.2018 11:30 3 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 2:4
13.10.2018 11:30 4 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 8:1
20.10.2018 11:30 5 кръг Г Две могили (Две могили) 1:1
27.10.2018 11:30 6 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) 3:3
03.11.2018 11:30 7 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 0:0
10.11.2018 11:30 8 кръг Д Вихър (Завет) 4:1
17.11.2018 11:30 9 кръг Г Локомотив (Русе) 3:3
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Г Левски 2000 (Русе) -:-
- 12 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
- 13 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 14 кръг Д Две могили (Две могили) -:-
- 15 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) -:-
- 16 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 17 кръг Г Вихър (Завет) -:-
- 18 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Черноломец 2017 (Попово) 8 3 2 3 16:14 11
6 Локомотив (Русе) 8 3 1 4 13:26 10
7 Аристон (Русе) 8 2 4 2 21:15 10
8 Две могили (Две могили) 8 3 1 4 13:16 10
9 Черноломец 1919 (Попово) 8 0 1 7 4:36 1

Аристон (Русе)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
29.09.2018 10:00 2 кръг Д Левски 2000 (Русе) 4:0
06.10.2018 10:00 3 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 3:1
13.10.2018 10:00 4 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 2:0
20.10.2018 10:00 5 кръг Г Две могили (Две могили) 0:1
27.10.2018 10:00 6 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) 4:0
03.11.2018 10:00 7 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 1:2
10.11.2018 10:00 8 кръг Д Вихър (Завет) 11:0
17.11.2018 10:00 9 кръг Г Локомотив (Русе) 1:0
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Г Левски 2000 (Русе) -:-
- 12 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
- 13 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 14 кръг Д Две могили (Две могили) -:-
- 15 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) -:-
- 16 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 17 кръг Г Вихър (Завет) -:-
- 18 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Кубрат 2016 (Кубрат) 8 6 1 1 30:6 19
2 Аристон (Русе) 8 6 0 2 26:4 18
3 Бенковски (Бяла, обл.Русе) 8 5 2 1 30:7 17
4 Две могили (Две могили) 8 5 1 2 18:9 16
5 Черноломец 1919 (Попово) 8 4 1 3 28:16 13

Аристон (Русе)

ДПГ13: Варна - Зонална група - първа подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 10:30 1 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 1:3
22.09.2018 10:30 2 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 4:0
29.09.2018 13:30 3 кръг Д Черно море (Варна) 0:2
06.10.2018 10:30 4 кръг Д Олимпик (Варна) 3:1
13.10.2018 13:30 5 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:5
20.10.2018 10:30 6 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 5:1
27.10.2018 10:30 7 кръг Г Черно море II (Варна) 1:1
03.11.2018 10:30 8 кръг Д МФК Тича (Варна) 3:0
02.03.2019 11:00 9 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 2:3
17.11.2018 10:30 10 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:4
24.11.2018 10:30 11 кръг Г Добруджа 1919 II (Добрич) 2:1
09.03.2019 10:30 12 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 3:1
16.03.2019 10:30 13 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 0:1
23.03.2019 12:00 14 кръг Г Черно море (Варна) 0:8
30.03.2019 10:30 15 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
06.04.2019 10:30 16 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
13.04.2019 10:30 17 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
20.04.2019 10:30 18 кръг Д Черно море II (Варна) -:-
04.05.2019 14:30 19 кръг Г МФК Тича (Варна) -:-
11.05.2019 10:30 20 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) -:-
18.05.2019 10:30 21 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
24.05.2019 15:00 22 кръг Д Добруджа 1919 II (Добрич) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Доростол Силистра (Силистра) 14 9 1 4 31:18 28
5 Спартак 1918 (Варна) 14 8 0 6 33:28 24
6 Аристон (Русе) 14 6 1 7 25:31 19
7 Шумен 2007 (Шумен) 14 6 1 7 35:38 19
8 Олимпик (Варна) 14 6 0 8 19:41 18

Аристон (Русе)

ДПГ12: Русе - Междуобластна група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2018 09:00 1 кръг Г Дунав 2010 II (Русе) 1:2
22.09.2018 11:00 2 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 5:1
13.10.2018 10:00 3 кръг Г Смядово 2018 (Смядово) 5:1
13.10.2018 11:00 4 кръг Д Светкавица 2014 (Търговище) 3:0
03.11.2018 10:00 5 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) 1:2
03.11.2018 11:00 6 кръг Г Локомотив (Русе) 3:3
отложен 7 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
- 8 кръг Д Дунав 2010 II (Русе) -:-
- 9 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 10 кръг Д Смядово 2018 (Смядово) -:-
- 11 кръг Г Светкавица 2014 (Търговище) -:-
- 12 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) -:-
- 13 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
- 14 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Дунав 2010 (Русе) 6 4 0 2 21:9 12
3 Локомотив (Русе) 7 3 2 2 17:14 11
4 Аристон (Русе) 6 3 1 2 18:9 10
5 Светкавица 2014 (Търговище) 7 3 1 3 20:18 10
6 Атлетик (кв.Макак, Шумен) 7 2 1 4 14:22 7

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2012/2013 "В" група 14 място
2011/2012 А ОФГ РС 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2012 3.397 84
октомври 2012 13.241 43
септември 2012 11.317 55
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници