Черноморски спортист (Обзор)

BGSupporters форум

Черноморски спортист (Обзор)

"А" ОФГ Бургас
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 17:00 1 кръг Г Балкан 1980 (Планиница) 1:1
10.09.2017 17:00 2 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:4
17.09.2017 17:00 3 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 1:4
24.09.2017 17:00 4 кръг Д Вихър (Айтос) 0:2
01.10.2017 16:00 5 кръг Г Локомотив (Бургас) 2:2
08.10.2017 16:00 6 кръг Д Бяла река 1 (Зайчар) 2:1
15.10.2017 16:00 7 кръг Г Равда (Равда) 1:3
- 8 кръг
почива
29.10.2017 15:00 9 кръг Д Черноморец Бургас (Бургас) 7:0
05.11.2017 14:30 10 кръг Г Странджанец (Царево) 3:1
12.11.2017 14:30 11 кръг Д Ропотамо (Приморско) 6:0
19.11.2017 14:30 12 кръг Г Камено (Камено) 4:5
26.11.2017 14:30 13 кръг Д Русокастро (Русокастро) 1:2
01.05.2018 17:00 14 кръг Д Балкан 1980 (Планиница) 4:2
11.03.2018 15:30 15 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:7
18.03.2018 15:30 16 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:3
24.03.2018 15:30 17 кръг Г Вихър (Айтос) 1:4
- 18 кръг
почива
21.04.2018 18:00 19 кръг Г Бяла река 1 (Зайчар) 1:1
15.04.2018 17:00 20 кръг Д Равда (Равда) 2:2
- 21 кръг
почива
29.04.2018 17:00 22 кръг Г Черноморец Бургас (Бургас) 1:4
05.05.2018 18:00 23 кръг Д Странджанец (Царево) 7:4
13.05.2018 18:00 24 кръг Г Ропотамо (Приморско) 1:1
20.05.2018 18:00 25 кръг Д Камено (Камено) 1:1
27.05.2018 18:00 26 кръг Г Русокастро (Русокастро) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Русокастро (Русокастро) 20 12 1 7 44:30 37
6 Равда (Равда) 21 8 3 10 45:55 27
7 Черноморски спортист (Обзор) 21 6 5 10 45:52 23
8 Ропотамо (Приморско) 20 5 4 11 25:60 19
9 Бяла река 1 (Зайчар) 21 5 2 14 34:55 17

Черноморски спортист (Обзор)

Деца: Бургас - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2017 10:30 1 кръг Г Свети Никола (Бургас) 0:3
01.10.2017 10:30 2 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:10
08.10.2017 11:00 3 кръг Д Странджанец (Царево) 1:2
15.10.2017 11:00 4 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:5
22.10.2017 13:30 5 кръг Д Ропотамо (Приморско) 0:8
27.10.2017 14:00 6 кръг Д Свети Никола (Бургас) 8:1
05.11.2017 10:30 7 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:3
12.11.2017 11:00 8 кръг Г Странджанец (Царево) 0:7
01.04.2018 10:30 9 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 1:0
09.04.2018 10:30 10 кръг Г Ропотамо (Приморско) 1:14
15.04.2018 10:30 11 кръг Г Свети Никола (Бургас) 3:0
22.04.2018 10:30 12 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 2:8
29.04.2018 10:30 13 кръг Д Странджанец (Царево) 1:0
07.05.2018 10:30 14 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:8
13.05.2018 10:30 15 кръг Д Ропотамо (Приморско) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Ропотамо (Приморско) 15 10 2 3 66:29 32
3 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 15 8 1 6 63:30 25
4 Странджанец (Царево) 15 5 1 9 29:35 16
5 Черноморски спортист (Обзор) 15 5 0 10 20:69 15
6 Свети Никола (Бургас) 15 1 0 14 11:92 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Б ОФГ БС 1 място
2015/2016 Б ОФГ БС 2 място
2014/2015 А ОФГ БС 5 място
2012/2013 А ОФГ БС 10 място

Интернет страници