Черноморски спортист (Обзор)

BGSupporters форум

Черноморски спортист (Обзор)

"Б" ОФГ Бургас - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
25.09.2016 17:00 2 кръг Д Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 3:0
02.10.2016 16:00 3 кръг Г Сокол (Порой) 6:0
09.10.2016 16:00 4 кръг Д Устрем (Тънково) 5:1
16.10.2016 16:00 5 кръг Г Обзор (Обзор) 8:1
23.10.2016 16:00 6 кръг Д Равнец 2011 (Равнец) 5:0
29.10.2016 14:30 7 кръг Г Барселона (Просеник) 6:1
12.11.2016 15:00 8 кръг Д Черноморец (Несебър) 5:1
20.11.2016 14:30 9 кръг Г Свети Влас (Свети Влас) 3:1
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Г Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) -:-
- 12 кръг Д Сокол (Порой) -:-
- 13 кръг Г Устрем (Тънково) -:-
- 14 кръг Д Обзор (Обзор) -:-
- 15 кръг Г Равнец 2011 (Равнец) -:-
- 16 кръг Д Барселона (Просеник) -:-
- 17 кръг Г Черноморец (Несебър) -:-
- 18 кръг Д Свети Влас (Свети Влас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Черноморски спортист (Обзор) 8 8 0 0 41:5 24
2 Черноморец (Несебър) 8 7 0 1 40:19 21
3 Устрем (Тънково) 9 6 0 3 28:20 18
4 Равнец 2011 (Равнец) 7 5 0 2 19:15 15
5 Свети Влас (Свети Влас) 8 4 0 4 20:13 12

Черноморски спортист (Обзор)

Деца: Бургас - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2016 11:00 1 кръг Г Странджанец (Царево) 1:1
02.10.2016 10:00 2 кръг Г Несебър (Несебър) 1:7
09.10.2016 10:00 3 кръг Д Звездичка (Бургас) 1:6
16.10.2016 10:00 4 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:13
23.10.2016 10:00 5 кръг Д Локомотив (Карнобат) 1:3
30.10.2016 10:00 6 кръг Г Вихър (Айтос) 1:13
07.11.2016 10:00 7 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 0:4
14.11.2016 10:30 8 кръг Г Ропотамо (Приморско) 2:6
20.11.2016 11:00 9 кръг Д Карнобат (Карнобат) 1:5
- 10 кръг Д Странджанец (Царево) -:-
- 11 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
- 12 кръг Г Звездичка (Бургас) -:-
- 13 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 14 кръг Г Локомотив (Карнобат) -:-
- 15 кръг Д Вихър (Айтос) -:-
- 16 кръг Г Бургас спорт (Бургас) -:-
- 17 кръг Д Ропотамо (Приморско) -:-
- 18 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Черноморец 1919 (Бургас) 9 5 0 4 34:9 15
7 Ропотамо (Приморско) 9 3 1 5 22:29 10
8 Странджанец (Царево) 9 2 2 5 9:20 8
9 Карнобат (Карнобат) 9 2 0 7 21:37 6
10 Черноморски спортист (Обзор) 9 0 1 8 9:58 1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 Б ОФГ БС 2 място
2014/2015 А ОФГ БС 5 място
2012/2013 А ОФГ БС 10 място

Интернет страници