Черноморски спортист (Обзор)

BGSupporters форум

Черноморски спортист (Обзор)

"А" ОГ Бургас
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 17:00 1 кръг Г Свети Никола (Бургас) 1:1
16.09.2018 17:00 2 кръг Д Вихър (Айтос) 1:0
23.09.2018 17:00 3 кръг Г Ропотамо (Приморско) 1:1
24.11.2018 14:30 4 кръг Д Бяла река 1 (Зайчар) 2:2
07.10.2018 16:00 5 кръг Г Странджанец (Царево) 1:2
14.10.2018 16:00 6 кръг Д Балкан 1980 (Планиница) 3:0
21.10.2018 16:00 7 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 2:5
- 8 кръг
почива
04.11.2018 14:30 9 кръг Д Русокастро (Русокастро) 6:2
11.11.2018 14:30 10 кръг Г Камено (Камено) 1:2
18.11.2018 14:30 11 кръг Д Равда (Равда) 2:0
10.03.2019 15:30 12 кръг Д Свети Никола (Бургас) 5:0
16.03.2019 15:30 13 кръг Г Вихър (Айтос) 1:3
24.03.2019 15:30 14 кръг Д Ропотамо (Приморско) 0:1
31.03.2019 17:00 15 кръг Г Бяла река 1 (Зайчар) 0:2
07.04.2019 16:00 16 кръг Д Странджанец (Царево) 3:3
14.04.2019 17:00 17 кръг Г Балкан 1980 (Планиница) 0:0
21.04.2019 17:00 18 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 4:0
- 19 кръг
почива
05.05.2019 18:00 20 кръг Г Русокастро (Русокастро) 0:3
12.05.2019 18:00 21 кръг Д Камено (Камено) 3:1
19.05.2019 18:00 22 кръг Г Равда (Равда) 4:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 20 10 1 9 52:39 31
5 Бяла река 1 (Зайчар) 20 9 2 9 33:37 29
6 Черноморски спортист (Обзор) 20 7 6 7 40:32 27
7 Равда (Равда) 20 8 3 9 43:60 27
8 Странджанец (Царево) 20 6 5 9 31:50 23

Черноморски спортист (Обзор)

Деца: Бургас - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2018 11:00 1 кръг Г Странджанец (Царево) 1:3
30.09.2018 11:00 2 кръг Д Созопол (Созопол) 3:3
07.10.2018 11:00 3 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:1
14.10.2018 11:00 4 кръг Д Карнобат (Карнобат) 2:2
21.10.2018 11:00 5 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 1:2
27.10.2018 12:00 6 кръг Д Нефтохимик 1962 II (Бургас) 2:1
04.11.2018 11:00 7 кръг Г Звездичка (Бургас) 2:0
07.04.2019 14:30 8 кръг Д Странджанец (Царево) 4:1
14.04.2019 11:00 9 кръг Г Созопол (Созопол) 0:3
21.04.2019 11:00 10 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 7:2
26.04.2019 11:00 11 кръг Г Карнобат (Карнобат) 2:3
05.05.2019 10:00 12 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 3:2
12.05.2019 10:00 13 кръг Г Нефтохимик 1962 II (Бургас) 1:2
19.05.2019 11:00 14 кръг Д Звездичка (Бургас) 3:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Бургас спорт (Бургас) 14 13 0 1 49:15 39
2 Карнобат (Карнобат) 14 9 2 3 48:26 29
3 Черноморски спортист (Обзор) 14 7 2 5 34:27 23
4 Нефтохимик 1962 II (Бургас) 14 6 0 8 29:38 18
5 Звездичка (Бургас) 14 5 1 8 29:37 16

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ БС 6 място
2017/2018 А ОФГ БС 7 място
2016/2017 Б ОФГ БС 1 място
2015/2016 Б ОФГ БС 2 място
2014/2015 А ОФГ БС 5 място
2012/2013 А ОФГ БС 10 място

Интернет страници