Свети Влас (Свети Влас)

BGSupporters форум

Свети Влас (Свети Влас)

"Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 17:00 1 кръг Д Нефтохимик 1962 II (Бургас) 0:8
09.09.2023 17:00 2 кръг Г Звезденбург (Бургас) 1:6
17.09.2023 17:00 3 кръг Д Черноморец (Несебър) 5:7
24.09.2023 17:00 4 кръг Г Черноморски спортист 2022 (Обзор) 1:3
01.10.2023 16:00 5 кръг Д Банево (кв.Банево, Бургас) 2:6
08.10.2023 16:00 6 кръг Г Равда (Равда) 1:4
- 7 кръг
почива
22.10.2023 16:00 8 кръг Д Каблешково (Каблешково) 1:6
04.11.2023 15:00 9 кръг Г Черноморец 1919 II (Бургас) 1:9
12.11.2023 14:30 10 кръг Д Устрем (Тънково) 2:3
отложен 11 кръг Г Странджа 23 (Малко Търново) -:-
26.11.2023 14:30 12 кръг Д Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 0:3
03.12.2023 14:00 13 кръг Г Ахелой (Ахелой) 2:4
03.03.2024 15:00 14 кръг Г Нефтохимик 1962 II (Бургас) -:-
10.03.2024 15:00 15 кръг Д Звезденбург (Бургас) -:-
17.03.2024 15:00 16 кръг Г Черноморец (Несебър) -:-
24.03.2024 15:00 17 кръг Д Черноморски спортист 2022 (Обзор) -:-
31.03.2024 17:00 18 кръг Г Банево (кв.Банево, Бургас) -:-
07.04.2024 17:00 19 кръг Д Равда (Равда) -:-
- 20 кръг
почива
21.04.2024 17:00 21 кръг Г Каблешково (Каблешково) -:-
28.04.2024 17:00 22 кръг Д Черноморец 1919 II (Бургас) -:-
12.05.2024 18:00 23 кръг Г Устрем (Тънково) -:-
19.05.2024 18:00 24 кръг Д Странджа 23 (Малко Търново) -:-
26.05.2024 18:00 25 кръг Г Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) -:-
02.06.2024 18:00 26 кръг Д Ахелой (Ахелой) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Черноморски спортист 2022 (Обзор) 12 3 3 6 21:23 12
10 Ахелой (Ахелой) 12 3 0 9 14:37 9
11 Равда (Равда) 12 2 2 8 17:36 8
12 Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 12 2 1 9 17:56 7
13 Свети Влас (Свети Влас) 11 0 0 11 16:59 0

Свети Влас (Свети Влас)

Деца: Бургас - Областна група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 10:00 1 кръг Д Звезденбург (Бургас) 2:1
24.09.2023 12:00 2 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 3:3
30.09.2023 10:00 3 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 8:0
08.10.2023 10:00 4 кръг Г Странджа Агрокорн 2022 (Средец) 5:0
15.10.2023 11:00 5 кръг Д ОФК Стралджа (Стралджа) 6:1
22.10.2023 10:00 6 кръг Г Ропотамо (Приморско) 9:3
04.11.2023 11:00 7 кръг Д Българово 1948 (Българово) 5:0
12.11.2023 11:00 8 кръг Д Карнобат (Карнобат) 3:0
26.11.2023 11:00 9 кръг Г ОФК Елхово (Елхово) 0:1
16.03.2024 12:00 10 кръг Г Звезденбург (Бургас) -:-
24.03.2024 10:00 11 кръг Д Бургас спорт (Бургас) -:-
31.03.2024 10:00 12 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
07.04.2024 10:00 13 кръг Д Странджа Агрокорн 2022 (Средец) -:-
14.04.2024 11:00 14 кръг Г ОФК Стралджа (Стралджа) -:-
21.04.2024 10:00 15 кръг Д Ропотамо (Приморско) -:-
27.04.2024 10:00 16 кръг Г Българово 1948 (Българово) -:-
11.05.2024 11:00 17 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
19.05.2024 11:00 18 кръг Д ОФК Елхово (Елхово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК Елхово (Елхово) 9 8 0 1 32:9 24
2 Свети Влас (Свети Влас) 9 7 1 1 41:9 22
3 Звезденбург (Бургас) 9 6 0 3 45:14 18
4 Бургас спорт (Бургас) 9 5 1 3 39:20 16
5 Черноморец 1919 (Бургас) 9 5 0 4 33:36 15

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 Б ОФГ БС 10 място
2021/2022 Б ОФГ БС 4 място
2020/2021 Б ОФГ БС 7 място
2019/2020 Б ОФГ БС 7 място
2018/2019 Б ОФГ БС 3 място
2017/2018 Б ОФГ БС 3 място
2016/2017 Б ОФГ БС 5 място
2015/2016 Б ОФГ БС 4 място
2014/2015 Б ОФГ БС 3 място
2012/2013 Б ОФГ БС 5 място

Интернет страници