Черноморец 1919 (Бургас)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Зд
31.01.1999 (25 г.)
Н
01.10.1989 (34 г.)
напуснали:
Кл
14.08.2005 (18 г.)
Зц
19.10.2005 (18 г.)

Черноморец 1919 (Бургас)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
18.07.2023 18:30 1 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:2 Диема спорт
23.07.2023 18:30 2 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 2:1
29.07.2023 20:00 3 кръг Г Беласица (Петрич) 1:1
08.08.2023 17:45 4 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:0 Диема спорт
13.08.2023 18:00 5 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 3:3
20.08.2023 18:00 6 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 1:1
28.08.2023 18:00 7 кръг Г Септември (София) 1:0
04.09.2023 17:00 8 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:0 Диема спорт
17.09.2023 17:00 9 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 1:2
23.09.2023 17:00 10 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 0:1
27.09.2023 18:30 11 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:0
03.10.2023 16:00 12 кръг Д Литекс (Ловеч) 2:1
23.11.2023 14:30 13 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 1:0
21.10.2023 16:00 14 кръг Д Спартак (Плевен) 3:0
27.10.2023 16:00 15 кръг Г ФК ЦСКА 1948 II (София) 0:1
03.11.2023 14:30 16 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 1:2
11.11.2023 14:30 17 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 1:1
29.11.2023 14:30 18 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:3
04.12.2023 14:00 19 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:1
10.12.2023 14:00 20 кръг Д Беласица (Петрич) 1:3
17.02.2024 14:00 21 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:2
24.02.2024 14:00 22 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:0
02.03.2024 15:30 23 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 0:2
09.03.2024 15:30 24 кръг Д Септември (София) 1:1
16.03.2024 15:30 25 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:1
31.03.2024 17:00 26 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:1
06.04.2024 17:00 27 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 2:2
13.04.2024 17:00 28 кръг Д Черноморец (Балчик) 2:0
20.04.2024 17:00 29 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:2
27.04.2024 17:00 30 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 1:1
02.05.2024 18:00 31 кръг Г Спартак (Плевен) 2:1
11.05.2024 18:00 32 кръг Д ФК ЦСКА 1948 II (София) 1:2
18.05.2024 18:00 33 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 0:1
24.05.2024 18:00 34 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 Беласица (Петрич) 33 12 7 14 37:31 43
14 Спортист 2009 (Своге) 33 10 10 13 33:41 40
15 Черноморец 1919 (Бургас) 33 9 10 14 31:39 37
16 Черноморец (Балчик) 33 10 6 17 36:46 36
17 Марица 1921 (Пловдив) 33 9 2 22 30:55 29
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
13.09.2023 16:00 - Г Севлиево (Севлиево) 3:1
Първи кръг (1/16 финали)
18.11.2023 13:30 - Д Етър ВТ (Велико Търново) 2:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
01.07.2023 18:00 - Д Берое (Стара Загора) 1:3
05.07.2023 18:00 - Д Черноморец (Балчик) 3:1
08.07.2023 19:00 - Г Ботев (Пловдив) 0:1
12.07.2023 18:00 - Д Черно море II (Варна) 1:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
13.01.2024 13:30 - Г ФК Сливен (Сливен) 4:0
17.01.2024 14:00 - Г Черно море (Варна) 0:2
20.01.2024 12:00 - Д Черно море II (Варна) 3:0
24.01.2024 14:30 - Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:0
27.01.2024 14:00 - Д Созопол (Созопол) 2:2
02.02.2024 14:30 - Д Янтра 2019 (Габрово) 0:1
07.02.2024 14:30 - Г Септември (София) 1:1
10.02.2024 14:00 - Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:0
22.03.2024 15:30 - Г Крумовград (Крумовград) 0:0

Черноморец 1919 II (Бургас)

"Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 17:00 1 кръг Д Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 7:1
09.09.2023 17:00 2 кръг Г Ахелой (Ахелой) 5:0
16.09.2023 17:00 3 кръг Д Нефтохимик 1962 II (Бургас) 2:2
23.09.2023 17:00 4 кръг Г Звезденбург (Бургас) 1:2
30.09.2023 16:00 5 кръг Д Черноморец (Несебър) 6:0
07.10.2023 16:00 6 кръг Г Черноморски спортист 2022 (Обзор) 4:1
15.10.2023 16:00 7 кръг Д Банево (кв.Банево, Бургас) 7:1
21.10.2023 16:00 8 кръг Г Равда (Равда) 4:0
04.11.2023 15:00 9 кръг Д Свети Влас (Свети Влас) 9:1
11.11.2023 14:30 10 кръг Г Каблешково (Каблешково) 6:2
- 11 кръг
почива
25.11.2023 14:30 12 кръг Д Устрем (Тънково) 3:1
02.12.2023 14:00 13 кръг Г Странджа 23 (Малко Търново) 6:0
03.03.2024 15:00 14 кръг Г Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 4:1
09.03.2024 15:00 15 кръг Д Ахелой (Ахелой) 6:1
17.03.2024 15:00 16 кръг Г Нефтохимик 1962 II (Бургас) 2:1
23.03.2024 15:00 17 кръг Д Звезденбург (Бургас) 2:2
31.03.2024 17:00 18 кръг Г Черноморец (Несебър) 5:2
06.04.2024 14:30 19 кръг Д Черноморски спортист 2022 (Обзор) 3:0
14.04.2024 17:00 20 кръг Г Банево (кв.Банево, Бургас) 0:1
20.04.2024 17:00 21 кръг Д Равда (Равда) 4:1
28.04.2024 17:00 22 кръг Г Свети Влас (Свети Влас) 8:2
11.05.2024 18:00 23 кръг Д Каблешково (Каблешково) 5:0
- 24 кръг
почива
26.05.2024 18:00 25 кръг Г Устрем (Тънково) -:-
02.06.2024 18:00 26 кръг Д Странджа 23 (Малко Търново) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Черноморец 1919 II (Бургас) 22 18 2 2 99:22 56
2 Нефтохимик 1962 II (Бургас) 22 16 2 4 83:22 50
3 Звезденбург (Бургас) 22 14 4 4 80:43 46
4 Черноморец (Несебър) 23 13 3 7 68:58 42
5 Банево (кв.Банево, Бургас) 21 13 3 5 48:34 42
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
13.01.2024 14:30 - Д Карнобат (Карнобат) 2:3
24.01.2024 14:30 - Д Созопол (Созопол) 0:4
31.01.2024 14:30 - Г ФК Сливен (Сливен) 2:5

Черноморец 1919 (Бургас)

ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
28.10.2023 14:30 1 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 3:0
28.09.2023 17:00 2 кръг Г Звезденбург (Бургас) 4:2
04.10.2023 16:00 3 кръг Д Тунджа 2009 (Мечкарево) 8:3
12.10.2023 16:00 4 кръг Г Вихър (Айтос) 9:1
- 5 кръг
почива
26.10.2023 15:00 6 кръг Д ОФК Поморие (Поморие) 7:1
01.11.2023 14:30 7 кръг Г Карнобат (Карнобат) 3:1
09.11.2023 14:30 8 кръг Д Арена (Ямбол) 3:1
25.11.2023 14:30 9 кръг Г Кортен 2012 (Кортен) 4:0
21.03.2024 15:00 10 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 6:0
27.03.2024 15:00 11 кръг Д Звезденбург (Бургас) 2:3
04.04.2024 17:00 12 кръг Г Тунджа 2009 (Мечкарево) 3:1
10.04.2024 17:00 13 кръг Д Вихър (Айтос) 3:0
- 14 кръг
почива
24.04.2024 17:00 15 кръг Г ОФК Поморие (Поморие) 5:0
01.05.2024 17:00 16 кръг Д Карнобат (Карнобат) 6:0
09.05.2024 17:00 17 кръг Г Арена (Ямбол) 4:0
16.05.2024 17:00 18 кръг Д Кортен 2012 (Кортен) 8:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Черноморец 1919 (Бургас) 16 15 0 1 78:13 45
2 Бургас спорт (Бургас) 16 14 0 2 69:25 42
3 Тунджа 2009 (Мечкарево) 16 9 1 6 44:35 28
4 Звезденбург (Бургас) 16 8 2 6 58:38 26
5 Арена (Ямбол) 15 7 1 7 47:33 22

Черноморец 1919 (Бургас)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
26.08.2023 10:00 1 кръг Г Вихър (Войсил) 2:1
03.09.2023 11:00 2 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 3:0
08.09.2023 13:00 3 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1
17.09.2023 13:00 4 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 2:3
22.09.2023 17:00 5 кръг Г Марица 2009 (Градина) 1:7
30.09.2023 11:00 6 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:7
07.10.2023 12:30 7 кръг Г Чавдар (Пловдив) 2:1
15.10.2023 12:00 8 кръг Д Верея (Стара Загора) 5:1
- 9 кръг
почива
28.10.2023 13:00 10 кръг Г Сините камъни 2022 II (Сливен) 2:0
04.11.2023 09:00 11 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 2:1
09.11.2023 11:00 12 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) 3:1
18.11.2023 11:00 13 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:2
25.11.2023 11:30 14 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 3:2
03.12.2023 12:00 15 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 2:2
17.04.2024 15:00 16 кръг Д Вихър (Войсил) 0:0
24.02.2024 14:00 17 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 0:2
04.03.2024 12:00 18 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1
10.03.2024 13:30 19 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:1
16.03.2024 14:00 20 кръг Д Марица 2009 (Градина) 1:1
09.05.2024 17:00 21 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:5
30.03.2024 12:00 22 кръг Д Чавдар (Пловдив) 3:0
06.04.2024 13:00 23 кръг Г Верея (Стара Загора) 4:0
- 24 кръг
почива
20.04.2024 11:00 25 кръг Д Сините камъни 2022 II (Сливен) 3:0
27.04.2024 16:00 26 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 2:1
03.05.2024 14:00 27 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) 7:2
12.05.2024 12:00 28 кръг Г Розова долина (Казанлък) 3:1
18.05.2024 15:00 29 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 4:1
24.05.2024 18:00 30 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 1947 (Пловдив) 27 25 1 1 130:13 76
2 Арда 1924 (Кърджали) 26 17 5 4 64:27 56
3 Черноморец 1919 (Бургас) 27 15 5 7 57:44 50
4 Розова долина (Казанлък) 26 14 7 5 50:37 49
5 Вихър (Войсил) 28 13 5 10 57:43 44

Черноморец 1919 (Бургас)

Деца: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
26.08.2023 11:00 1 кръг Г Орлета (Пазарджик) 1:3
02.09.2023 13:00 2 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 3:0
11.09.2023 13:00 3 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 8:0
17.09.2023 11:00 4 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 3:1
24.09.2023 11:00 5 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 8:4
30.09.2023 15:00 6 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 3:2
08.10.2023 10:30 7 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 2:1
15.10.2023 10:00 8 кръг Д Верея (Стара Загора) 5:0
- 9 кръг
почива
- 10 кръг
почива
04.11.2023 13:00 11 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 6:2
11.11.2023 10:00 12 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:1
20.05.2024 11:30 13 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:6
09.05.2024 15:00 14 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:1
03.12.2023 14:00 15 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 3:3
26.05.2024 14:00 16 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
23.02.2024 14:00 17 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 3:2
02.03.2024 11:00 18 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 11:1
09.03.2024 12:00 19 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 1:3
17.03.2024 13:00 20 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 3:1
22.03.2024 14:00 21 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:3
31.03.2024 13:00 22 кръг Д ФК Сливен (Сливен) 5:3
06.04.2024 11:00 23 кръг Г Верея (Стара Загора) 6:2
- 24 кръг
почива
- 25 кръг
почива
27.04.2024 14:00 26 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 4:2
03.05.2024 10:00 27 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:1
12.05.2024 14:00 28 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:2
18.05.2024 11:00 29 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:4
24.05.2024 16:00 30 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Нефтохимик 1962 (Бургас) 25 23 1 1 129:21 70
2 Розова долина (Казанлък) 25 18 6 1 97:24 60
3 Черноморец 1919 (Бургас) 24 15 3 6 82:48 48
4 Арда 1924 (Кърджали) 25 13 7 5 65:35 46
5 Марица 1921 (Пловдив) 25 13 5 7 74:33 44

Черноморец 1919 (Бургас)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / 1/2 финали
06.09.2023 09:30 - Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:2
Област Бургас / Финал
13.09.2023 10:00 - Г Бургас спорт (Бургас) З
Деца "Б": Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
26.08.2023 11:00 1 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2
02.09.2023 11:00 2 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:7
10.09.2023 12:00 3 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 0:2
16.09.2023 12:00 4 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) 5:2
24.09.2023 11:00 5 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 7:1
30.09.2023 13:00 6 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:1
07.10.2023 14:30 7 кръг Г Чавдар (Пловдив) 5:1
14.10.2023 12:00 8 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:2
21.10.2023 10:00 9 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 0:1
28.10.2023 10:00 10 кръг Г Звезденбург (Бургас) 2:0
04.11.2023 11:00 11 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 1:0
11.11.2023 12:00 12 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:4
28.11.2023 14:00 13 кръг Г Академик (Пловдив) 1:7
25.11.2023 13:30 14 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 4:2
02.12.2023 12:00 15 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:0
отложен 16 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
24.02.2024 14:30 17 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:5
02.03.2024 13:00 18 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 3:3
10.03.2024 14:00 19 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 3:4
16.03.2024 12:00 20 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 8:0
22.03.2024 12:00 21 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 2:0
30.03.2024 14:00 22 кръг Д Чавдар (Пловдив) 5:2
06.04.2024 11:00 23 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:4
13.04.2024 10:00 24 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 3:1
20.04.2024 10:00 25 кръг Д Звезденбург (Бургас) 1:3
27.04.2024 12:00 26 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 3:1
03.05.2024 12:00 27 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:0
13.05.2024 15:00 28 кръг Д Академик (Пловдив) 0:6
18.05.2024 13:00 29 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:1
26.05.2024 11:00 30 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Бургас спорт (Бургас) 28 17 1 10 83:58 52
6 Звезденбург (Бургас) 28 15 5 8 69:42 50
7 Черноморец 1919 (Бургас) 28 15 2 11 64:62 47
8 Берое (Стара Загора) 28 14 4 10 71:44 46
9 Кронос 2016 (Пловдив) 28 13 4 11 62:44 43

Черноморец 1919 (Бургас)

Деца: Бургас - Областна група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 11:00 1 кръг Г ОФК Стралджа (Стралджа) 8:3
24.09.2023 10:00 2 кръг Д Ропотамо (Приморско) 7:1
30.09.2023 10:00 3 кръг Г Свети Влас (Свети Влас) 0:8
07.10.2023 10:00 4 кръг Д Карнобат (Карнобат) 2:5
15.10.2023 11:00 5 кръг Г ОФК Елхово (Елхово) 2:5
22.10.2023 10:00 6 кръг Д Звезденбург (Бургас) 0:8
05.11.2023 12:00 7 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 3:1
12.11.2023 10:00 8 кръг Г Българово 1948 (Българово) 7:5
03.12.2023 09:30 9 кръг Д Странджа Агрокорн 2022 (Средец) 4:0
17.03.2024 11:00 10 кръг Д ОФК Стралджа (Стралджа) 16:2
24.03.2024 10:00 11 кръг Г Ропотамо (Приморско) 7:1
31.03.2024 10:00 12 кръг Д Свети Влас (Свети Влас) 10:2
07.04.2024 12:00 13 кръг Г Карнобат (Карнобат) 2:8
14.04.2024 11:00 14 кръг Д ОФК Елхово (Елхово) 0:6
21.04.2024 12:00 15 кръг Г Звезденбург (Бургас) 0:3
28.04.2024 10:00 16 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 3:1
12.05.2024 10:00 17 кръг Д Българово 1948 (Българово) 3:4
19.05.2024 10:00 18 кръг Г Странджа Агрокорн 2022 (Средец) 5:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Звезденбург (Бургас) 18 12 1 5 78:31 37
4 Карнобат (Карнобат) 18 11 0 7 74:40 33
5 Черноморец 1919 (Бургас) 18 10 0 8 79:63 30
6 Българово 1948 (Българово) 18 10 0 8 72:51 30
7 Бургас спорт (Бургас) 18 9 2 7 73:41 29

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Черноморец 1919 (Бургас)

Стадион

Участия

Нац. дивизия:02 сезона
"А" група:29 сезона
"Б" група:16 сезона

Последните 10 сезона

2022/2023 Трета лига 2 място
2021/2022 Трета лига 4 място
2020/2021 Трета лига 3 място
2019/2020 Трета лига 4 място
2018/2019 Трета лига 4 място
2017/2018 А ОФГ БС 1 място
2016/2017 А ОФГ БС 3 място
2015/2016 Б ОФГ БС 1 място
2014/2015 - -
2006/2007 "В" група 18 място
2005/2006 Трета лига 15 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 8.149 61
октомври 2019 10.613 56
септември 2019 12.317 49
август 2019 15.859 32
май 2019 13.114 44
април 2019 15.541 35
март 2019 9.985 59
ноември 2018 10.148 62
октомври 2018 8.843 64
септември 2018 17.281 34
всички

Интернет страници