Звезденбург (Бургас)

BGSupporters форум

Звезденбург (Бургас)

"Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 17:00 1 кръг Г Равда (Равда) 3:0
09.09.2023 17:00 2 кръг Д Свети Влас (Свети Влас) 6:1
16.09.2023 17:00 3 кръг Г Каблешково (Каблешково) 1:2
23.09.2023 17:00 4 кръг Д Черноморец 1919 II (Бургас) 2:1
01.10.2023 16:00 5 кръг Г Устрем (Тънково) 6:3
08.10.2023 16:00 6 кръг Д Странджа 23 (Малко Търново) 2:2
15.10.2023 16:00 7 кръг Г Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 4:2
22.10.2023 16:00 8 кръг Д Ахелой (Ахелой) 5:2
05.11.2023 14:30 9 кръг Г Нефтохимик 1962 II (Бургас) 1:4
- 10 кръг
почива
отложен 11 кръг Д Черноморец (Несебър) -:-
10.12.2023 14:30 12 кръг Г Черноморски спортист 2022 (Обзор) 3:2
03.12.2023 14:00 13 кръг Д Банево (кв.Банево, Бургас) 2:4
03.03.2024 15:00 14 кръг Д Равда (Равда) -:-
10.03.2024 15:00 15 кръг Г Свети Влас (Свети Влас) -:-
16.03.2024 15:00 16 кръг Д Каблешково (Каблешково) -:-
23.03.2024 15:00 17 кръг Г Черноморец 1919 II (Бургас) -:-
30.03.2024 15:00 18 кръг Д Устрем (Тънково) -:-
06.04.2024 17:00 19 кръг Г Странджа 23 (Малко Търново) -:-
13.04.2024 17:00 20 кръг Д Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) -:-
20.04.2024 17:00 21 кръг Г Ахелой (Ахелой) -:-
27.04.2024 17:00 22 кръг Д Нефтохимик 1962 II (Бургас) -:-
- 23 кръг
почива
19.05.2024 18:00 24 кръг Г Черноморец (Несебър) -:-
25.05.2024 18:00 25 кръг Д Черноморски спортист 2022 (Обзор) -:-
02.06.2024 18:00 26 кръг Г Банево (кв.Банево, Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Банево (кв.Банево, Бургас) 12 8 3 1 32:21 27
4 Каблешково (Каблешково) 12 7 1 4 29:23 22
5 Звезденбург (Бургас) 11 7 1 3 35:23 22
6 Устрем (Тънково) 12 6 1 5 39:33 19
7 Черноморец (Несебър) 11 5 1 5 35:35 16
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / 1/2 финали
23.08.2023 18:00 - Д Несебър (Несебър) 0:3

Звезденбург (Бургас)

ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
20.09.2023 17:00 1 кръг Г Вихър (Айтос) 4:1
28.09.2023 17:00 2 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:4
04.10.2023 16:00 3 кръг Г ОФК Поморие (Поморие) 4:0
12.10.2023 16:00 4 кръг Д Карнобат (Карнобат) 2:2
18.10.2023 16:00 5 кръг Г Арена (Ямбол) 3:4
26.10.2023 15:00 6 кръг Д Кортен 2012 (Кортен) 8:3
01.11.2023 11:00 7 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 1:3
- 8 кръг
почива
22.11.2023 14:30 9 кръг Д Тунджа 2009 (Мечкарево) 3:0
21.03.2024 15:00 10 кръг Д Вихър (Айтос) -:-
27.03.2024 15:00 11 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
04.04.2024 17:00 12 кръг Д ОФК Поморие (Поморие) -:-
10.04.2024 17:00 13 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
18.04.2024 17:00 14 кръг Д Арена (Ямбол) -:-
24.04.2024 17:00 15 кръг Г Кортен 2012 (Кортен) -:-
01.05.2024 17:00 16 кръг Д Бургас спорт (Бургас) -:-
- 17 кръг
почива
16.05.2024 17:00 18 кръг Г Тунджа 2009 (Мечкарево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Бургас спорт (Бургас) 8 7 0 1 40:12 21
3 Арена (Ямбол) 8 6 0 2 40:16 18
4 Звезденбург (Бургас) 8 4 1 3 27:17 13
5 Тунджа 2009 (Мечкарево) 8 4 0 4 27:22 12
6 ОФК Поморие (Поморие) 8 3 0 5 16:33 9

Звезденбург (Бургас)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / 1/2 финали
06.09.2023 17:00 - Д Бургас спорт (Бургас) 3:3
Област Бургас / Финал
13.09.2023 17:00 - Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:2

Звезденбург (Бургас)

ЮМВ: Бургас - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 09:30 1 кръг Г Несебър (Несебър) 1:3
23.09.2023 10:00 2 кръг Д ФШ Руен юнайтед 2019 (Руен) 4:4
01.10.2023 10:00 3 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:6
- 4 кръг
почива
14.10.2023 12:00 5 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 0:8
21.10.2023 09:30 6 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:8
04.11.2023 09:30 7 кръг Д ОФК Поморие (Поморие) 5:0
11.11.2023 11:00 8 кръг Г Сунгурларска долина (Сунгурларе) 6:0
18.11.2023 09:30 9 кръг Д Вихър (Айтос) 3:0
17.03.2024 10:00 10 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
24.03.2024 13:00 11 кръг Г ФШ Руен юнайтед 2019 (Руен) -:-
31.03.2024 10:00 12 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
- 13 кръг
почива
14.04.2024 10:00 14 кръг Г Бургас спорт (Бургас) -:-
20.04.2024 10:00 15 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
27.04.2024 10:00 16 кръг Г ОФК Поморие (Поморие) -:-
11.05.2024 10:00 17 кръг Д Сунгурларска долина (Сунгурларе) -:-
18.05.2024 10:00 18 кръг Г Вихър (Айтос) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Несебър (Несебър) 8 6 1 1 44:10 19
4 Карнобат (Карнобат) 8 5 0 3 34:15 15
5 Звезденбург (Бургас) 8 3 1 4 20:29 10
6 ФШ Руен юнайтед 2019 (Руен) 8 2 2 4 20:31 8
7 ОФК Поморие (Поморие) 8 2 1 5 18:33 7

Звезденбург (Бургас)

Елитна група (U-16)
Дата Фаза Противник Рез.
05.08.2023 09:00 1 кръг Г Септември (София) 0:4
11.08.2023 09:30 2 кръг Д Славия 1913 (София) 2:2
19.08.2023 17:00 3 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 3:0
23.08.2023 17:30 4 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:2
27.08.2023 11:00 5 кръг Г ЦСКА (София) 0:3
02.09.2023 11:30 6 кръг Д Спартак (Плевен) 0:1
17.09.2023 10:00 7 кръг Г Пирин (Благоевград) 3:3
24.09.2023 14:30 8 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 0:0
01.10.2023 12:30 9 кръг Г Национал (София) 1:4
08.10.2023 14:30 10 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:3
15.10.2023 12:30 11 кръг Г Левски (София) 1:2
03.11.2023 14:00 12 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
19.11.2023 14:00 13 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:1
25.11.2023 14:30 14 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:8
03.12.2023 14:00 15 кръг Д Берое (Стара Загора) 4:0
24.02.2024 12:00 16 кръг Д Септември (София) -:-
03.03.2024 12:00 17 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 18 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 19 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 21 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 22 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 23 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Национал (София) -:-
- 25 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 26 кръг Д Левски (София) -:-
- 27 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 28 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 29 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 30 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Пирин (Благоевград) 15 6 2 7 30:42 20
10 Пловдив 2015 (Пловдив) 15 5 2 8 21:33 17
11 Звезденбург (Бургас) 15 3 5 7 22:36 14
12 Арда 1924 (Кърджали) 15 4 0 11 17:38 12
13 Спартак (Плевен) 15 4 0 11 24:60 12

Звезденбург (Бургас)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
05.08.2023 11:00 1 кръг Г Септември (София) 0:7
11.08.2023 09:00 2 кръг Д Славия 1913 (София) 0:0
19.08.2023 18:00 3 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 1:3
23.08.2023 17:00 4 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:1
27.08.2023 09:00 5 кръг Г ЦСКА (София) 2:2
02.09.2023 09:30 6 кръг Д Спартак (Плевен) 6:0
17.09.2023 11:00 7 кръг Г Черно море (Варна) 1:3
24.09.2023 12:00 8 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 3:3
01.10.2023 10:30 9 кръг Г Национал (София) 0:3
08.10.2023 12:30 10 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 2:0
15.10.2023 10:00 11 кръг Г Левски (София) 2:8
03.11.2023 12:00 12 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
19.11.2023 12:00 13 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 2:0
25.11.2023 12:30 14 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:4
03.12.2023 12:00 15 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:1
24.02.2024 10:00 16 кръг Д Септември (София) -:-
03.03.2024 10:00 17 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 18 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
- 19 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 21 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 22 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 23 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Национал (София) -:-
- 25 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 26 кръг Д Левски (София) -:-
- 27 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 28 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 29 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 30 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Спартак (Плевен) 15 5 1 9 15:46 16
11 Кронос 2016 (Пловдив) 15 4 4 7 14:32 16
12 Звезденбург (Бургас) 15 3 5 7 21:38 14
13 ЦСКА (София) 15 4 2 9 24:29 14
14 Спартак 1918 (Варна) 15 4 1 10 15:46 13

Звезденбург (Бургас)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / 1/2 финали
06.09.2023 09:30 - Д Бургас спорт (Бургас) 1:3
Деца "Б": Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2023 11:30 1 кръг Г Академик (Пловдив) 0:5
02.09.2023 11:00 2 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 10:0
09.09.2023 11:00 3 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:2
16.09.2023 11:00 4 кръг Д Чавдар (Пловдив) 9:1
24.09.2023 14:30 5 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:4
30.09.2023 11:00 6 кръг Д Берое (Стара Загора) 5:1
07.10.2023 12:00 7 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:3
14.10.2023 10:00 8 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 2:4
21.10.2023 11:00 9 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:3
28.10.2023 10:00 10 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:2
отложен 11 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
11.11.2023 11:00 12 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 3:0
18.11.2023 12:00 13 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 3:0
25.11.2023 10:00 14 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:0
03.12.2023 12:00 15 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 4:2
17.02.2024 13:00 16 кръг Д Академик (Пловдив) 0:0
25.02.2024 12:00 17 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Чавдар (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 22 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 23 кръг Г Бургас спорт (Бургас) -:-
- 24 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 26 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 27 кръг Г Локомотив (Стара Загора) -:-
- 28 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) -:-
- 29 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 30 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Бургас спорт (Бургас) 15 9 1 5 44:36 28
6 Черноморец 1919 (Бургас) 15 8 1 6 31:32 25
7 Звезденбург (Бургас) 15 7 2 6 43:27 23
8 Нефтохимик 1962 (Бургас) 16 7 2 7 43:25 23
9 Берое (Стара Загора) 15 6 3 6 34:27 21

Звезденбург (Бургас)

Деца: Бургас - Областна група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 11:30 1 кръг Г Несебър (Несебър) 2:6
23.09.2023 12:00 2 кръг Д Камчийска долина (Трънак) 4:2
30.09.2023 11:30 3 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:1
07.10.2023 10:00 4 кръг Г Звезденбург II (Бургас) 1:6
14.10.2023 09:30 5 кръг Д Созопол (Созопол) 2:4
21.10.2023 11:30 6 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 7:1
04.11.2023 11:30 7 кръг Д ОФК Поморие (Поморие) 6:0
12.11.2023 10:00 8 кръг Г Несебър II (Несебър) 4:2
18.11.2023 11:30 9 кръг Д Вихър (Айтос) 6:0
16.03.2024 10:00 10 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
24.03.2024 13:00 11 кръг Г Камчийска долина (Трънак) -:-
30.03.2024 14:00 12 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
06.04.2024 12:00 13 кръг Д Звезденбург II (Бургас) -:-
14.04.2024 09:30 14 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
20.04.2024 12:00 15 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
27.04.2024 12:00 16 кръг Г ОФК Поморие (Поморие) -:-
11.05.2024 10:00 17 кръг Д Несебър II (Несебър) -:-
18.05.2024 12:00 18 кръг Г Вихър (Айтос) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Звезденбург II (Бургас) 9 5 1 3 39:15 16
4 Несебър II (Несебър) 9 5 1 3 27:19 16
5 Звезденбург (Бургас) 9 5 0 4 32:22 15
6 Созопол (Созопол) 9 4 2 3 19:16 14
7 ОФК Поморие (Поморие) 9 3 1 5 21:27 10

Звезденбург II (Бургас)

Деца: Бургас - Областна група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 12:00 1 кръг Г ОФК Поморие (Поморие) 4:0
23.09.2023 10:00 2 кръг Д Карнобат (Карнобат) 4:5
01.10.2023 10:00 3 кръг Г Несебър II (Несебър) 1:1
07.10.2023 10:00 4 кръг Д Звезденбург (Бургас) 6:1
15.10.2023 10:00 5 кръг Г Вихър (Айтос) 0:2
22.10.2023 10:00 6 кръг Д Созопол (Созопол) 4:1
04.11.2023 09:30 7 кръг Г Несебър (Несебър) 1:2
11.11.2023 10:00 8 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 12:2
18.11.2023 11:00 9 кръг Г Камчийска долина (Трънак) 7:1
16.03.2024 14:00 10 кръг Д ОФК Поморие (Поморие) -:-
23.03.2024 12:00 11 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
30.03.2024 10:00 12 кръг Д Несебър II (Несебър) -:-
06.04.2024 12:00 13 кръг Г Звезденбург (Бургас) -:-
13.04.2024 10:00 14 кръг Д Вихър (Айтос) -:-
21.04.2024 10:00 15 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
27.04.2024 10:00 16 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
11.05.2024 10:00 17 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
19.05.2024 10:00 18 кръг Д Камчийска долина (Трънак) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Несебър (Несебър) 9 8 0 1 41:10 24
2 Карнобат (Карнобат) 9 8 0 1 38:13 24
3 Звезденбург II (Бургас) 9 5 1 3 39:15 16
4 Несебър II (Несебър) 9 5 1 3 27:19 16
5 Звезденбург (Бургас) 9 5 0 4 32:22 15

Звезденбург (Бургас)

Деца: Бургас - Областна група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 10:00 1 кръг Г Свети Влас (Свети Влас) 1:2
24.09.2023 10:00 2 кръг Д Карнобат (Карнобат) 4:0
01.10.2023 11:00 3 кръг Г ОФК Елхово (Елхово) 1:5
08.10.2023 10:00 4 кръг Г Българово 1948 (Българово) 5:1
15.10.2023 11:30 5 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 2:4
22.10.2023 10:00 6 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 8:0
04.11.2023 13:00 7 кръг Д Странджа Агрокорн 2022 (Средец) 13:0
12.11.2023 11:00 8 кръг Г ОФК Стралджа (Стралджа) 4:2
18.11.2023 10:00 9 кръг Д Ропотамо (Приморско) 7:0
16.03.2024 12:00 10 кръг Д Свети Влас (Свети Влас) -:-
23.03.2024 10:00 11 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
30.03.2024 12:00 12 кръг Д ОФК Елхово (Елхово) -:-
06.04.2024 10:00 13 кръг Д Българово 1948 (Българово) -:-
14.04.2024 12:00 14 кръг Г Бургас спорт (Бургас) -:-
21.04.2024 12:00 15 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
28.04.2024 10:00 16 кръг Г Странджа Агрокорн 2022 (Средец) -:-
11.05.2024 12:00 17 кръг Д ОФК Стралджа (Стралджа) -:-
19.05.2024 11:00 18 кръг Г Ропотамо (Приморско) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК Елхово (Елхово) 9 8 0 1 32:9 24
2 Свети Влас (Свети Влас) 9 7 1 1 41:9 22
3 Звезденбург (Бургас) 9 6 0 3 45:14 18
4 Бургас спорт (Бургас) 9 5 1 3 39:20 16
5 Черноморец 1919 (Бургас) 9 5 0 4 33:36 15

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници