Хитрино (Хитрино)

BGSupporters форум

Хитрино (Хитрино)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
18.08.2018 18:00 1 кръг Г Ботев (Нови пазар) 0:2
25.08.2018 18:00 2 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 4:0
01.09.2018 17:00 3 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 2:0
- 4 кръг
почива
22.09.2018 17:00 5 кръг Д Калиакра (Каварна) 1:0
30.09.2018 16:00 6 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:1
06.10.2018 16:00 7 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 3:3
14.10.2018 16:00 8 кръг Г Устрем Д (Дончево) 2:1
20.10.2018 16:00 9 кръг Д Волов (Шумен) 4:1
28.10.2018 14:00 10 кръг Г Локомотив (Русе) 2:2
03.11.2018 14:00 11 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 6:1
11.11.2018 14:00 12 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 2:0
17.11.2018 14:00 13 кръг Д Септември 98 (Тервел) 3:1
24.11.2018 14:00 14 кръг Д Ботев (Нови пазар) 1:0
09.12.2018 14:00 15 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 1:1
- 16 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Калиакра (Каварна) -:-
- 19 кръг Д Суворово 1 (Суворово) -:-
- 20 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 21 кръг Д Устрем Д (Дончево) -:-
- 22 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 23 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
- 24 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 25 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 26 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Суворово 1 (Суворово) 14 11 2 1 38:8 35
2 Спартак 1918 (Варна) 14 8 6 0 42:14 30
3 Хитрино (Хитрино) 14 9 3 2 31:13 30
4 Ботев (Нови пазар) 14 9 2 3 27:16 29
5 Светкавица Търговище (Търговище) 14 7 4 3 27:17 25
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Шумен / Първи кръг
06.09.2018 17:00 - Г Ботев (Нови пазар) 8:0
Област Шумен / Финал
09.09.2018 17:00 - Г Волов (Шумен) 7:2
Поток Варна/Добрич/Шумен / Първи кръг
- -
почива
Поток Варна/Добрич/Шумен / Финал
07.11.2018 14:30 - Г Суворово 1 (Суворово) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
04.08.2018 18:00 - Г Суворово 1 (Суворово) 3:2
11.08.2018 18:00 - Г Калиакра (Каварна) 4:3

Хитрино (Хитрино)

ЮСВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2018 17:00 1 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:7
19.09.2018 17:00 2 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) 3:0
26.09.2018 17:00 3 кръг Д Калиакра (Каварна) 2:2
03.10.2018 16:00 4 кръг Г Черноморец (Балчик) 1:5
10.10.2018 16:00 5 кръг Д Локомотив (Русе) 1:2
17.10.2018 16:00 6 кръг Г Волов (Шумен) 2:5
24.10.2018 16:00 7 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 5:0
31.10.2018 14:00 8 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 0:3
13.03.2019 9 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 10 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 11 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) -:-
- 12 кръг Г Калиакра (Каварна) -:-
- 13 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
- 14 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
- 15 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 16 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 17 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
- 18 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Локомотив (Русе) 9 5 2 2 19:9 17
5 Светкавица Търговище (Търговище) 9 4 3 2 23:12 15
6 Хитрино (Хитрино) 8 2 1 5 14:24 7
7 Спортист 2011 (Генерал Тошево) 9 2 1 6 13:25 7
8 Велики Преслав (Велики Преслав) 9 2 1 6 8:42 7

Хитрино (Хитрино)

Деца: Варна - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
22.09.2018 10:00 2 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:8
30.09.2018 10:00 3 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) 0:4
07.10.2018 10:00 4 кръг Г Провадия (Провадия) 0:12
14.10.2018 10:00 5 кръг Д Калиакра (Каварна) 1:2
21.10.2018 12:30 6 кръг Д Вихър 2016 (Вълчи дол) 5:6
27.10.2018 10:00 7 кръг Г Девня 2005 (Девня) 1:8
03.11.2018 12:30 8 кръг Д Черноморец (Балчик) анл.
10.11.2018 10:00 9 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) 0:12
18.11.2018 10:00 10 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 1:0
25.11.2018 10:00 11 кръг Г Шампиони 2014 (Варна) 0:3
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 14 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) -:-
- 15 кръг Д Провадия (Провадия) -:-
- 16 кръг Г Калиакра (Каварна) -:-
- 17 кръг Г Вихър 2016 (Вълчи дол) -:-
- 18 кръг Д Девня 2005 (Девня) -:-
- 19 кръг
почива
- 20 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) -:-
- 21 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) -:-
- 22 кръг Д Шампиони 2014 (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Аксаково 1948 (Аксаково) 9 3 0 6 13:24 9
8 Вихър 2016 (Вълчи дол) 9 3 0 6 19:38 9
9 Провадия (Провадия) 9 2 0 7 26:30 6
10 Хитрино (Хитрино) 9 1 0 8 8:55 3
-- Черноморец (Балчик) 1 0 0 1 1:9 -

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Трета лига 3 място
2016/2017 Трета лига 10 място
2015/2016 А ОФГ ШН 3 място
2014/2015 А ОФГ ШН 3 място
2013/2014 А ОФГ ШН 10 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2018 11.521 45
април 2018 4.464 86
март 2018 12.136 49
ноември 2017 16.124 36
октомври 2017 18.556 26
септември 2017 7.669 72
август 2017 8.626 70
май 2017 8.617 63
април 2017 2.600 89
март 2017 15.610 36
ноември 2016 5.443 80
октомври 2016 5.633 80
септември 2016 1.870 90
август 2016 8.429 67
всички

Интернет страници