Неизвестно

Алмус 2012 (Лом)

Арсенал (Лъвино)

Балкан (Банище)

Балкан (Селиминово)

Белица (Белица)

Бенковски (Симеоновград)

Ботев 1 (Батановци)

Брусарци (Брусарци)

Възход (Радиево)

Гагарин (Крумово)

Гелеменово (Гелеменово)

Глоджево (Глоджево)

Доростол Силистра (Силистра)

Дунав 2016 (Селановци)

Дъбене (Дъбене)

Златия (Вълчедръм)

Камбурово (Камбурово)

Конелиано 2005 (Герман)

Космос 2013 (Браничево)

Котел (Котел)

Кошарица (Кошарица)

Левски (Коняво)

Левски 2012 (Карапелит)

Ленчо (Якимово)

Лъки 2004 (Лъки)

Люта (Владимирово)

Меричлери 2017 (Меричлери)

Мъглиж (Мъглиж)

Н спорт (София)

Олимпик (Варна)

Олимпик (Галата)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия (Оризари)

Осогово (Багренци)

Осъм (Козар Белене)

ОФК София (София)

ОФК Твърдица (Твърдица)

Поповица (Поповица)

Ракета 1111 (Буковлък)

Рилци 2006 (Рилци)

Сарата (Долни Раковец)

Светкавица (Манолско Конаре)

Светкавица (Чудомир)

Светкавица 2014 (Търговище)

Своге (Своге)

Селяк (Стубел)

Септември (Медковец)

Септември 2009 (Лехчево)

Скала (Зверино)

Скобелево (Сливен)

Славия 1947 (Хаджиево)

Сокол (кв.Бенковски, София)

Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас)

Спартак 76 (Плевен)

Спортист (Благово)

Странджа (Малко Търново)

Сунгурларска дол. (Сунгурларе)

Съединение (Съединение)

Топлика 77 (Минерални бани)

Тунджа 2010 (Копринка)

Урожай (Пиргово)

Успех (Угърчин)

Феърплей (кв.Мътница, Шумен)

ФК Спартак (Варна)

Шампиони 2014 (Варна)

Космос 2013 (Браничево)

BGSupporters форум

Космос 2013 (Браничево)

"А" ОФГ Шумен - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2016 17:00 1 кръг Г Заря 1963 (Звегор) 0:3
11.09.2016 17:00 2 кръг Д Никола Козлево (Ник.Козлево) 2:3
18.09.2016 17:00 3 кръг Г Зенит (Черноглавци) 2:3
25.09.2016 17:00 4 кръг Д Вихър 1969 (Боян) 2:2
02.10.2016 16:00 5 кръг Г Капитана (Капитан Петко) 4:4
09.10.2016 16:00 6 кръг Д Дъбрава (Осеновец) 1:3
16.10.2016 16:00 7 кръг Г Устрем (Трем) 0:3
23.10.2016 16:00 8 кръг Д Мълния (Климент) 2:6
30.10.2016 14:00 9 кръг Г Ясен 2007 (Ясенково) 3:3
05.11.2016 10:30 10 кръг Г Габър 2015 (Габрица) 1:6
- 11 кръг
почива
20.11.2016 14:00 12 кръг Г Победа 2016 (Пристое) 1:5
27.11.2016 14:00 13 кръг Д Лудогорец (Каолиново) анл.
04.12.2016 13:00 14 кръг Г Борци (Борци) 11:2
11.12.2016 11:00 15 кръг Д Звезда (Студеница) 0:3
05.03.2017 15:00 16 кръг Д Заря 1963 (Звегор) 2:3
12.03.2017 15:00 17 кръг Г Никола Козлево (Ник.Козлево) 1:6
19.03.2017 15:00 18 кръг Д Зенит (Черноглавци) 3:2
25.03.2017 10:30 19 кръг Г Вихър 1969 (Боян) 4:0
02.04.2017 17:00 20 кръг Д Капитана (Капитан Петко) 5:0
09.04.2017 17:00 21 кръг Г Дъбрава (Осеновец) 1:6
16.04.2017 17:00 22 кръг Д Устрем (Трем) 0:3
23.04.2017 17:00 23 кръг Г Мълния (Климент) 1:6
30.04.2017 17:00 24 кръг Д Ясен 2007 (Ясенково) 1:1
03.05.2017 18:00 25 кръг Д Габър 2015 (Габрица) 0:3
- 26 кръг
почива
14.05.2017 18:00 27 кръг Д Победа 2016 (Пристое) 1:3
- 28 кръг
почива
21.05.2017 18:00 29 кръг Д Борци (Борци) 1:3
28.05.2017 18:00 30 кръг Г Звезда (Студеница) 3:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Заря 1963 (Звегор) 26 7 8 11 39:59 29
10 Вихър 1969 (Боян) 26 6 4 16 34:107 22
11 Космос 2013 (Браничево) 26 4 5 17 52:85 17
12 Капитана (Капитан Петко) 26 3 4 19 28:90 13
13 Борци (Борци) 26 3 2 21 33:147 11

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ШН 11 място
2015/2016 А ОФГ ШН 4 място
2013/2014 А ОФГ ШН 3 място
2012/2013 А ОФГ ШН 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ШН 13 място

Интернет страници

 » няма интернет страници