Шумен 2007 (Шумен)

BGSupporters форум

Шумен 2007 (Шумен)

"А" ОГ Шумен - централна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 17:00 1 кръг Д Златен век 2020 (Велики Преслав) 2:2
10.09.2023 14:00 2 кръг Д Локомотив 2008 (Каспичан) 1:0
17.09.2023 17:00 3 кръг Г Волов (Шумен) 1:1
24.09.2023 14:00 4 кръг Д Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шн) 1:2
01.10.2023 16:00 5 кръг Г Върбица (Върбица) анл.
08.10.2023 16:00 6 кръг Д Ботев (Нови пазар) 1:1
15.10.2023 13:00 7 кръг Г Ендже (Царев брод) 4:0
22.10.2023 16:00 8 кръг Г Енев (Дибич) 0:2
25.11.2023 12:00 9 кръг Г Смядово (Смядово) 0:2
17.03.2024 12:00 10 кръг Г Златен век 2020 (Велики Преслав) 1:2
24.03.2024 11:00 11 кръг Г Локомотив 2008 (Каспичан) 2:0
31.03.2024 13:00 12 кръг Д Волов (Шумен) 2:1
07.04.2024 17:00 13 кръг Г Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шн) 2:1
- 14 кръг
почива
21.04.2024 14:00 15 кръг Г Ботев (Нови пазар) 0:1
28.04.2024 14:00 16 кръг Д Ендже (Царев брод) 4:0
04.05.2024 14:00 17 кръг Д Енев (Дибич) 0:2
11.05.2024 17:00 18 кръг Д Смядово (Смядово) 6:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) 16 12 1 3 64:19 37
3 Енев (Дибич) 16 9 4 3 37:19 31
4 Шумен 2007 (Шумен) 16 7 3 6 27:18 24
5 Смядово (Смядово) 16 7 3 6 36:31 24
6 Локомотив 2008 (Каспичан) 16 5 3 8 21:27 18
"А" ОГ Шумен - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
1/4 финали
18.05.2024 14:00 - Д Близнаци 2022 (Близнаци) 2:0
1/2 финали
26.05.2024 17:00 - Д Мълния (Климент) 0:2
За 3-4 място
01.06.2024 15:00 - Д Заря 2022 (Тодор Икономово) 4:1

Шумен 2007 (Шумен)

Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
08.07.2023 10:00 - Г Бенковски (Исперих) 0:4
ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 11:00 1 кръг Г Олимпик (Варна) 2:1
23.09.2023 10:00 2 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 18:0
30.09.2023 10:00 3 кръг Г Вихър 2016 (Вълчи дол) 6:0
07.10.2023 10:00 4 кръг Д Суворово (Суворово) 0:4
14.10.2023 10:00 5 кръг Г Варна 2017 (Варна) 7:0
21.10.2023 10:00 6 кръг Д Черноморец (Балчик) 3:0
30.10.2023 12:00 7 кръг Г Камчиец (Дългопол) 1:4
06.11.2023 12:00 8 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 3:0
12.11.2023 12:15 9 кръг Д Аксаково (Аксаково) 10:1
09.03.2024 10:00 10 кръг Д Олимпик (Варна) 0:3
16.03.2024 10:00 11 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 0:3
23.03.2024 10:00 12 кръг Д Вихър 2016 (Вълчи дол) 0:3
30.03.2024 10:00 13 кръг Г Суворово (Суворово) 0:3
06.04.2024 10:00 14 кръг Д Варна 2017 (Варна) 0:3
13.04.2024 10:00 15 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:3
20.04.2024 10:00 16 кръг Д Камчиец (Дългопол) 0:3
28.04.2024 10:00 17 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) 0:3
11.05.2024 10:00 18 кръг Г Аксаково (Аксаково) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Вихър 2016 (Вълчи дол) 18 7 0 11 38:79 21
7 Варна 2017 (Варна) 18 6 1 11 44:54 19
8 Аксаково (Аксаково) 18 4 0 14 24:124 12
9 Велики Преслав (Велики Преслав) 18 1 0 17 3:134 3
10 Шумен 2007 (Шумен) 18 7 0 11 50:37 21

Шумен 2007 (Шумен)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 11:00 1 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) 7:0
23.09.2023 12:15 2 кръг Д Космос (Браничево) 8:0
30.09.2023 11:00 3 кръг Г Атлетик (Провадия) 4:0
07.10.2023 12:15 4 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 1:2
14.10.2023 10:00 5 кръг Г Златен век 2020 (Велики Преслав) 2:0
21.10.2023 12:15 6 кръг Д ФК Тича (Варна) 6:1
28.10.2023 11:00 7 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:1
04.11.2023 11:00 8 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 2:1
12.11.2023 10:00 9 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 3:0
09.03.2024 13:00 10 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 16:0
16.03.2024 11:00 11 кръг Г Космос (Браничево) 1:0
23.03.2024 13:00 12 кръг Д Атлетик (Провадия) 4:2
30.03.2024 12:15 13 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 0:3
18.05.2024 13:00 14 кръг Д Златен век 2020 (Велики Преслав) 3:0
13.04.2024 12:15 15 кръг Г ФК Тича (Варна) 3:0
20.04.2024 13:00 16 кръг Д Септември 98 (Тервел) 2:1
28.04.2024 13:00 17 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 0:0
11.05.2024 13:00 18 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 6:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Доростол Силистра (Силистра) 18 17 1 0 65:5 52
2 Шумен 2007 (Шумен) 18 14 1 3 68:11 43
3 Септември 98 (Тервел) 18 12 0 6 60:21 36
4 Светкавица Търговище (Търговище) 18 11 3 4 74:18 36
5 Космос (Браничево) 18 11 0 7 70:42 33

Шумен 2007 (Шумен)

ДПГ13: Варна - Зонална група "Б" (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 12:30 1 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 11:0
05.11.2023 11:00 2 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) 1:2
01.10.2023 12:30 3 кръг Д ФК Тополи (Тополи) 2:1
08.10.2023 15:00 4 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:1
- 5 кръг
почива
21.10.2023 15:30 6 кръг Д Вихър 2016 (Вълчи дол) 5:0
01.11.2023 11:00 7 кръг Г Олимпик (Варна) 1:3
01.05.2024 11:00 8 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 3:0
23.03.2024 15:00 9 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 0:0
13.04.2024 12:30 10 кръг Г ФК Тополи (Тополи) 0:0
20.04.2024 11:00 11 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:2
- 12 кръг
почива
12.05.2024 10:00 13 кръг Г Вихър 2016 (Вълчи дол) 0:1
18.05.2024 11:00 14 кръг Д Олимпик (Варна) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ФК Тополи (Тополи) 12 5 3 4 33:17 18
4 Калиакра 1923 (Каварна) 12 5 2 5 24:27 17
5 Шумен 2007 (Шумен) 12 4 3 5 26:14 15
6 Вихър 2016 (Вълчи дол) 12 3 1 8 14:38 10
7 Велики Преслав (Велики Преслав) 12 1 0 11 5:51 3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 5.985 63
октомври 2019 8.328 67
септември 2019 7.106 76
август 2019 9.568 59
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници