Сокол (Марково)

BGSupporters форум

Сокол (Марково)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2017 18:00 1 кръг Д Атлетик (Куклен) 5:1
19.08.2017 18:00 2 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:1
26.08.2017 18:00 3 кръг Д Гигант (Съединение) 5:2
04.10.2017 16:00 4 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:3
02.09.2017 17:00 5 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 2:0
09.09.2017 17:00 6 кръг Г Арда (Кърджали) 1:4
17.09.2017 17:00 7 кръг Д Карнобат (Карнобат) 1:0
22.09.2017 17:00 8 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 2:0
30.09.2017 16:00 9 кръг Д Ямбол 1915 (Ямбол) 3:3
11.10.2017 16:00 10 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:2
14.10.2017 16:00 11 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 6:0
21.10.2017 16:00 12 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 3:0
28.10.2017 16:30 13 кръг Д Тунджа 2006 (Ягода) 5:1
05.11.2017 14:30 14 кръг Г Левски (Карлово) 1:3
11.11.2017 15:00 15 кръг Д Миньор (Раднево) 2:2
18.11.2017 13:00 16 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:5
25.11.2017 14:30 17 кръг Д Верея II (Стара Загора) 1:0
24.02.2018 18 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
03.03.2018 19 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
10.03.2018 20 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
17.03.2018 21 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
24.03.2018 22 кръг Г Евроколеж (Пловдив) -:-
31.03.2018 23 кръг Д Арда (Кърджали) -:-
04.04.2018 24 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
07.04.2018 25 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) -:-
14.04.2018 26 кръг Г Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
21.04.2018 27 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
28.04.2018 28 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
05.05.2018 29 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
12.05.2018 30 кръг Г Тунджа 2006 (Ягода) -:-
16.05.2018 31 кръг Д Левски (Карлово) -:-
19.05.2018 32 кръг Г Миньор (Раднево) -:-
26.05.2018 33 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
02.06.2018 34 кръг Г Верея II (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Левски (Карлово) 17 10 1 6 31:23 31
6 Миньор (Раднево) 17 9 4 4 39:21 31
7 Сокол (Марково) 17 9 2 6 39:27 29
8 Атлетик (Куклен) 17 9 2 6 27:25 29
9 Асеновец 2005 (Асеновград) 17 9 0 8 28:35 27
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
19.09.2017 16:00 - Д Дунав 2010 (Русе) 1:4
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
16.08.2017 18:00 - Г Раковски (Раковски) 1:0
Област Пловдив / 1/2 финали
23.08.2017 18:00 - Г Борислав 2009 (Първомай) 2:1
Област Пловдив / Финал
30.08.2017 18:00 - Г Вихър (Строево) 1:0
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финал
06.09.2017 17:00 - Д Арда (Кърджали) 0:0
Югоизточна България / Финал
13.09.2017 17:00 - Г Загорец (Нова Загора) 1:0
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
18.10.2017 16:00 - Г Раковски 2011 (Раковски) 3:0
Област Пловдив / Втори кръг
- -
почива
Област Пловдив / Трети кръг
01.11.2017 14:30 - Г Атлетик (Куклен) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
14.07.2017 18:30 - Д Раковски 2011 (Раковски) 7:2
16.07.2017 10:00 - Д Берое /юн.ст./ (Стара Загора) 4:2
19.07.2017 18:30 - Г Вихър (Строево) 4:1
22.07.2017 18:30 - Г Борислав 2009 (Първомай) 2:3
26.07.2017 18:30 - Г Атлетик (Куклен) 5:6
28.07.2017 18:30 - Д Свобода 2011 (Пещера) 3:3
02.08.2017 18:00 - Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:0
04.08.2017 18:00 - Г Германея (Сапарева баня) 0:0

Сокол (Марково)

Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
09.08.2017 18:00 - Д Калояново (Калояново) 6:5
Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
20.08.2017 18:00 1 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:1
27.08.2017 10:30 2 кръг Г Черно море (Варна) 1:3
30.08.2017 10:30 3 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 2:2
03.09.2017 17:30 4 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:1
10.09.2017 16:00 5 кръг Д Левски (София) 2:2
16.09.2017 16:00 6 кръг Г Левски Раковски (София) 1:0
23.09.2017 16:00 7 кръг Д Септември (София) 2:1
01.10.2017 10:30 8 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:0
08.10.2017 15:30 9 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:5
15.10.2017 11:00 10 кръг Г Славия 1913 (София) 1:0
22.10.2017 15:00 11 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 1:1
28.10.2017 14:00 12 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:1
05.11.2017 14:00 13 кръг Д ЦСКА (София) 1:1
11.11.2017 13:30 14 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:1
18.11.2017 14:00 15 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 2:0
24.02.2018 16 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
03.03.2018 17 кръг Д Черно море (Варна) -:-
10.03.2018 18 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
17.03.2018 19 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
24.03.2018 20 кръг Г Левски (София) -:-
31.03.2018 21 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
07.04.2018 22 кръг Г Септември (София) -:-
12.04.2018 23 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
14.04.2018 24 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
21.04.2018 25 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
28.04.2018 26 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
05.05.2018 27 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
12.05.2018 28 кръг Г ЦСКА (София) -:-
19.05.2018 29 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
27.05.2018 30 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Черно море (Варна) 15 9 2 4 31:21 29
5 Лудогорец 1945 (Разград) 15 9 1 5 38:16 28
6 Сокол (Марково) 15 7 5 3 20:19 26
7 Септември (София) 15 8 1 6 27:24 25
8 Славия 1913 (София) 15 7 2 6 34:26 23

Сокол (Марково)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 10:30 1 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2
24.02.2018 2 кръг Д Левски (Карлово) -:-
16.09.2017 10:00 3 кръг Г Гигант (Съединение) 3:0
23.09.2017 10:30 4 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 4:3
24.10.2017 15:00 5 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 1:1
18.10.2017 14:00 6 кръг Г Брестник 1948 II (Пловдив) 0:1
15.10.2017 10:30 7 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:3
21.10.2017 10:00 8 кръг Г Кричим (Кричим) 1:1
29.10.2017 10:00 9 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:0
04.11.2017 10:30 10 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:4
12.11.2017 10:00 11 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 0:3
17.11.2017 14:00 12 кръг Г Асти АБ (Хасково) 4:1
26.11.2017 10:00 13 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 2:1
- 14 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 16 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 17 кръг Г Евроколеж (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 19 кръг Д Брестник 1948 II (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Кричим (Кричим) -:-
- 22 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 23 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Д Асти АБ (Хасково) -:-
- 26 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Левски (Карлово) 12 7 1 4 30:16 22
6 Брестник 1948 (Пловдив) 13 6 2 5 26:24 20
7 Сокол (Марково) 12 5 2 5 17:20 17
8 Кричим (Кричим) 13 4 3 6 14:27 15
9 Асти АБ (Хасково) 12 4 2 6 19:34 14

Сокол (Марково)

Деца: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2017 10:30 1 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 5:0
23.09.2017 10:30 2 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 1:1
01.10.2017 13:00 3 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 2:0
05.10.2017 15:00 4 кръг Д Левски (Карлово) 3:1
14.10.2017 12:30 5 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:2
21.10.2017 12:00 6 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:3
29.10.2017 12:00 7 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:7
04.11.2017 10:30 8 кръг Д Чавдар (Пловдив) 0:1
11.11.2017 12:30 9 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:6
19.11.2017 11:00 10 кръг Д Орлета (Пазарджик) 3:0
25.11.2017 10:30 11 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:0
- 12 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
- 13 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 14 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 16 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 17 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 18 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Чавдар (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
- 22 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Спартак-С 94 (Пловдив) 11 5 2 4 22:15 17
6 Асеновец 2005 (Асеновград) 11 5 2 4 19:18 17
7 Сокол (Марково) 11 4 2 5 14:21 14
8 Орлета (Пазарджик) 11 3 0 8 10:39 9
9 Чавдар (Пловдив) 11 3 0 8 13:35 9

Сокол (Марково)

Деца: Пловдив - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2017 10:30 1 кръг Д Атлетик (Куклен) 3:0
01.10.2017 10:30 2 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 4:0
26.11.2017 12:30 3 кръг Д Садово (Садово) 2:0
15.10.2017 10:30 4 кръг Д Вихър (Строево) 17:0
21.10.2017 16:00 5 кръг Г Пълдин (Пловдив) 0:0
29.10.2017 12:00 6 кръг Д Тополово (Тополово) 6:1
03.11.2017 15:00 7 кръг Г Спартак (Болярци) 4:0
12.11.2017 12:00 8 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 13:0
17.11.2017 15:00 9 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 4:0
- 10 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 11 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 12 кръг Г Садово (Садово) -:-
- 13 кръг Г Вихър (Строево) -:-
- 14 кръг Д Пълдин (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Тополово (Тополово) -:-
- 16 кръг Д Спартак (Болярци) -:-
- 17 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Сокол (Марково) 9 8 1 0 53:1 25
2 Пълдин (Пловдив) 9 8 1 0 52:1 25
3 Борислав 2009 (Първомай) 9 6 1 2 27:12 19
4 Садово (Садово) 9 6 0 3 38:10 18
5 Тополово (Тополово) 9 5 0 4 38:30 15

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ПД 2 място
2015/2016 А ОФГ ПД 8 място
2014/2015 А ОФГ ПД 9 място
2012/2013 А ОФГ ПД 9 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 3 място

Интернет страници