Сокол (Марково)

BGSupporters форум

Сокол (Марково)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2017 18:00 1 кръг Д Атлетик (Куклен) 5:1
19.08.2017 18:00 2 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:1
26.08.2017 18:00 3 кръг Д Гигант (Съединение) 5:2
04.10.2017 16:00 4 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:3
02.09.2017 17:00 5 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 2:0
09.09.2017 17:00 6 кръг Г Арда (Кърджали) 1:4
17.09.2017 17:00 7 кръг Д Карнобат (Карнобат) 1:0
22.09.2017 17:00 8 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 2:0
30.09.2017 16:00 9 кръг Д Ямбол 1915 (Ямбол) 3:3
11.10.2017 16:00 10 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:2
14.10.2017 16:00 11 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 6:0
21.10.2017 16:00 12 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 3:0
28.10.2017 16:30 13 кръг Д Тунджа 2006 (Ягода) 5:1
05.11.2017 14:30 14 кръг Г Левски (Карлово) 1:3
11.11.2017 15:00 15 кръг Д Миньор (Раднево) 2:2
18.11.2017 13:00 16 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:5
25.11.2017 14:30 17 кръг Д Верея II (Стара Загора) 1:0
24.02.2018 14:00 18 кръг Г Атлетик (Куклен) 1:1
28.03.2018 17:00 19 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:2
10.03.2018 15:00 20 кръг Г Гигант (Съединение) 0:1
17.03.2018 15:00 21 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
24.03.2018 15:00 22 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 1:2
31.03.2018 16:00 23 кръг Д Арда (Кърджали) 0:3
05.04.2018 17:00 24 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:3
14.04.2018 17:00 25 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 1:0
18.04.2018 17:00 26 кръг Г Ямбол 1915 (Ямбол) 3:0
21.04.2018 17:00 27 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 2:2
28.04.2018 17:00 28 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:0
04.05.2018 18:00 29 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 3:1
09.05.2018 18:00 30 кръг Г Тунджа 2006 (Ягода) 3:0
12.05.2018 18:00 31 кръг Д Левски (Карлово) 3:0
19.05.2018 18:00 32 кръг Г Миньор (Раднево) 0:2
26.05.2018 16:00 33 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:2
02.06.2018 18:00 34 кръг Г Верея II (Стара Загора) 4:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Розова долина (Казанлък) 34 17 6 11 64:41 57
5 Атлетик (Куклен) 34 17 5 12 55:51 56
6 Сокол (Марково) 34 16 5 13 63:49 53
7 Карнобат (Карнобат) 34 16 4 14 65:50 52
8 Левски (Карлово) 34 16 3 15 51:58 51
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
19.09.2017 16:00 - Д Дунав 2010 (Русе) 1:4
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
16.08.2017 18:00 - Г Раковски (Раковски) 1:0
Област Пловдив / 1/2 финали
23.08.2017 18:00 - Г Борислав 2009 (Първомай) 2:1
Област Пловдив / Финал
30.08.2017 18:00 - Г Вихър (Строево) 1:0
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финал
06.09.2017 17:00 - Д Арда (Кърджали) 0:0
Югоизточна България / Финал
13.09.2017 17:00 - Г Загорец (Нова Загора) 1:0
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
18.10.2017 16:00 - Г Раковски 2011 (Раковски) 3:0
Област Пловдив / Втори кръг
- -
почива
Област Пловдив / Трети кръг
01.11.2017 14:30 - Г Атлетик (Куклен) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
14.07.2017 18:30 - Д Раковски 2011 (Раковски) 7:2
16.07.2017 10:00 - Д Берое /юн.ст./ (Стара Загора) 4:2
19.07.2017 18:30 - Г Вихър (Строево) 4:1
22.07.2017 18:30 - Г Борислав 2009 (Първомай) 2:3
26.07.2017 18:30 - Г Атлетик (Куклен) 5:6
28.07.2017 18:30 - Д Свобода 2011 (Пещера) 3:3
02.08.2017 18:00 - Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:0
04.08.2017 18:00 - Г Германея (Сапарева баня) 0:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
27.01.2018 12:45 - Г ЦСКА 1948 (София) 0:7
28.01.2018 14:00 - Г Свобода 2011 (Пещера) 1:3
31.01.2018 12:00 - Г Чико Бунара (Бяга) 2:2
07.02.2018 14:30 - Д Швайнфурт 05 (Швайнфурт, Германия, 4) 1:7
09.02.2018 14:30 - Д Академия Рапид (Букурещ, Румъния, 4) 1:1
14.02.2018 15:00 - Д Борислав 2009 (Първомай) 1:1
17.02.2018 10:30 - Г Ботев /юн.мл./ (Пловдив) 0:1

Сокол (Марково)

Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
09.08.2017 18:00 - Д Калояново (Калояново) 6:5
Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
20.08.2017 18:00 1 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:1
27.08.2017 10:30 2 кръг Г Черно море (Варна) 1:3
30.08.2017 10:30 3 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 2:2
03.09.2017 17:30 4 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:1
10.09.2017 16:00 5 кръг Д Левски (София) 2:2
16.09.2017 16:00 6 кръг Г Левски Раковски (София) 1:0
23.09.2017 16:00 7 кръг Д Септември (София) 2:1
01.10.2017 10:30 8 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:0
08.10.2017 15:30 9 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:5
15.10.2017 11:00 10 кръг Г Славия 1913 (София) 1:0
22.10.2017 15:00 11 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 1:1
28.10.2017 14:00 12 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:1
05.11.2017 14:00 13 кръг Д ЦСКА (София) 1:1
11.11.2017 13:30 14 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:1
18.11.2017 14:00 15 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 2:0
25.02.2018 10:30 16 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:0
07.03.2018 11:00 17 кръг Д Черно море (Варна) 1:0
11.03.2018 11:00 18 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:5
18.03.2018 14:30 19 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 3:2
25.03.2018 14:30 20 кръг Г Левски (София) 0:0
01.04.2018 15:00 21 кръг Д Левски Раковски (София) 1:0
04.04.2018 15:30 22 кръг Г Септември (София) 0:3
15.04.2018 15:30 23 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:1
22.04.2018 15:30 24 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:3
29.04.2018 15:30 25 кръг Д Славия 1913 (София) 1:1
06.05.2018 10:30 26 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 1:0
13.05.2018 17:30 27 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
20.05.2018 10:30 28 кръг Г ЦСКА (София) 1:3
27.05.2018 17:30 29 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:0
01.06.2018 17:30 30 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Черно море (Варна) 30 18 5 7 61:34 59
6 Берое (Стара Загора) 30 15 3 12 54:46 48
7 Сокол (Марково) 30 13 9 8 34:43 48
8 Септември (София) 30 14 3 13 49:44 45
9 Славия 1913 (София) 30 12 8 10 49:39 44

Сокол (Марково)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 10:30 1 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2
13.09.2017 10:30 2 кръг Д Левски (Карлово) 0:3
16.09.2017 10:00 3 кръг Г Гигант (Съединение) 3:0
23.09.2017 10:30 4 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 4:3
24.10.2017 15:00 5 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 1:1
18.10.2017 14:00 6 кръг Г Брестник 1948 II (Пловдив) 0:1
15.10.2017 10:30 7 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:3
21.10.2017 10:00 8 кръг Г Кричим (Кричим) 1:1
29.10.2017 10:00 9 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:0
04.11.2017 10:30 10 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:4
12.11.2017 10:00 11 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 0:3
17.11.2017 14:00 12 кръг Г Асти АБ (Хасково) 4:1
26.11.2017 10:00 13 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 2:1
10.03.2018 10:00 14 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
19.03.2018 15:00 15 кръг Г Левски (Карлово) 1:4
08.05.2018 15:00 16 кръг Д Гигант (Съединение) 7:1
31.03.2018 10:30 17 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 5:0
03.04.2018 10:30 18 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 7:0
06.04.2018 10:30 19 кръг Д Брестник 1948 II (Пловдив) 6:2
14.04.2018 09:30 20 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:3
21.04.2018 10:30 21 кръг Д Кричим (Кричим) 2:1
26.04.2018 16:30 22 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:1
03.05.2018 16:00 23 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:1
11.05.2018 18:00 24 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 0:3
21.05.2018 17:30 25 кръг Д Асти АБ (Хасково) 3:0
26.05.2018 10:00 26 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 5:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Левски (Карлово) 26 16 2 8 66:44 50
6 Брестник 1948 (Пловдив) 26 15 3 8 60:39 48
7 Сокол (Марково) 26 12 3 11 55:42 39
8 Асти АБ (Хасково) 26 8 4 14 41:66 28
9 Евроколеж (Пловдив) 26 8 3 15 44:63 27

Сокол (Марково)

Деца: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2017 10:30 1 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 5:0
23.09.2017 10:30 2 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 1:1
01.10.2017 13:00 3 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 2:0
05.10.2017 15:00 4 кръг Д Левски (Карлово) 3:1
14.10.2017 12:30 5 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:2
21.10.2017 12:00 6 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:3
29.10.2017 12:00 7 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:7
04.11.2017 10:30 8 кръг Д Чавдар (Пловдив) 0:1
11.11.2017 12:30 9 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:6
19.11.2017 11:00 10 кръг Д Орлета (Пазарджик) 3:0
25.11.2017 10:30 11 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:0
09.03.2018 15:30 12 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 6:0
17.03.2018 10:30 13 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 5:0
11.04.2018 15:00 14 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 2:0
27.03.2018 15:30 15 кръг Г Левски (Карлово) 1:0
07.04.2018 12:00 16 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 5:0
09.05.2018 12:00 17 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 4:0
20.04.2018 16:00 18 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:3
26.04.2018 18:00 19 кръг Г Чавдар (Пловдив) 2:0
05.05.2018 10:30 20 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2
13.05.2018 10:30 21 кръг Г Орлета (Пазарджик) 4:0
19.05.2018 10:30 22 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Локомотив 1926 (Пловдив) 22 18 1 3 92:24 55
3 Родопа Смолян (Смолян) 22 16 0 6 69:23 48
4 Сокол (Марково) 22 13 2 7 44:26 41
5 Марица 1921 (Пловдив) 22 12 5 5 56:29 41
6 Спартак-С 94 (Пловдив) 22 12 3 7 61:28 39

Сокол (Марково)

Деца: Пловдив - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2017 10:30 1 кръг Д Атлетик (Куклен) 3:0
01.10.2017 10:30 2 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 4:0
26.11.2017 12:30 3 кръг Д Садово (Садово) 2:0
15.10.2017 10:30 4 кръг Д Вихър (Строево) 17:0
21.10.2017 16:00 5 кръг Г Пълдин (Пловдив) 0:0
29.10.2017 12:00 6 кръг Д Тополово (Тополово) 6:1
03.11.2017 15:00 7 кръг Г Спартак (Болярци) 4:0
12.11.2017 12:00 8 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 13:0
17.11.2017 15:00 9 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 4:0
25.03.2018 10:00 10 кръг Г Атлетик (Куклен) 3:0
01.04.2018 10:30 11 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 9:1
09.04.2018 10:30 12 кръг Г Садово (Садово) 3:0
15.04.2018 10:30 13 кръг Г Вихър (Строево) 8:0
22.04.2018 12:00 14 кръг Д Пълдин (Пловдив) 2:1
29.04.2018 10:30 15 кръг Г Тополово (Тополово) 6:0
03.05.2018 18:00 16 кръг Д Спартак (Болярци) 3:2
13.05.2018 10:30 17 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 5:1
20.05.2018 10:00 18 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Сокол (Марково) 18 17 1 0 95:6 52
2 Пълдин (Пловдив) 18 14 1 3 82:12 43
3 Садово (Садово) 18 14 0 4 67:14 42
4 Спартак (Болярци) 18 10 1 7 50:32 31
5 Борислав 2009 (Първомай) 18 9 1 8 41:38 28

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Трета лига 6 място
2016/2017 А ОФГ ПД 2 място
2015/2016 А ОФГ ПД 8 място
2014/2015 А ОФГ ПД 9 място
2012/2013 А ОФГ ПД 9 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 3 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2018 10.399 49
април 2018 10.493 52
март 2018 5.773 82
ноември 2017 6.409 72
октомври 2017 11.110 53
септември 2017 10.868 55
август 2017 13.769 41
всички

Интернет страници