Розова долина (Казанлък)

BGSupporters форум

Розова долина (Казанлък)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 18:00 1 кръг Д Атлетик (Куклен) 1:2
15.08.2020 18:00 2 кръг Г Гигант (Съединение) 0:1
22.08.2020 18:00 3 кръг Д Извор (Горски извор) 4:2
29.08.2020 18:00 4 кръг Г Сокол (Марково) 3:2
05.09.2020 17:00 5 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 3:2
12.09.2020 17:00 6 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:0
19.09.2020 17:00 7 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 2:2
26.09.2020 17:00 8 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:2
03.10.2020 16:00 9 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:1
10.10.2020 16:00 10 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 2:2
17.10.2020 16:00 11 кръг Д Левски (Карлово) 6:1
24.10.2020 16:00 12 кръг Д Несебър (Несебър) 5:1
31.10.2020 14:30 13 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:7
07.11.2020 14:30 14 кръг Д Верея (Стара Загора) 6:2
14.11.2020 14:30 15 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 2:1
21.11.2020 14:30 16 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 2:0
24.02.2021 14:00 17 кръг Г Хасково (Хасково) 1:0
20.02.2021 14:00 18 кръг Г Атлетик (Куклен) 1:0
27.02.2021 14:00 19 кръг Д Гигант (Съединение) 2:0
07.03.2021 15:00 20 кръг Г Извор (Горски извор) 1:1
13.03.2021 15:00 21 кръг Д Сокол (Марково) 1:1
14.04.2021 17:00 22 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:6
27.03.2021 15:00 23 кръг Д Карнобат (Карнобат) 2:1
05.05.2021 18:00 24 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:3
07.04.2021 17:00 25 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
10.04.2021 17:00 26 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:1
17.04.2021 17:00 27 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:1
25.04.2021 17:00 28 кръг Г Левски (Карлово) 0:0
29.04.2021 17:00 29 кръг Г Несебър (Несебър) 2:3
08.05.2021 18:00 30 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 5:1
12.05.2021 18:00 31 кръг Г Верея (Стара Загора) 5:0
15.05.2021 18:00 32 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:1
22.05.2021 18:00 33 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:0
29.05.2021 18:00 34 кръг Д Хасково (Хасково) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Загорец (Нова Загора) 34 26 5 3 87:22 83
3 Черноморец 1919 (Бургас) 34 25 6 3 78:22 81
4 Розова долина (Казанлък) 34 18 8 8 66:47 62
5 Гигант (Съединение) 34 16 8 10 53:30 56
6 Атлетик (Куклен) 34 16 4 14 41:35 52
Купа на Аматьорската футболна лига
Дата Фаза Противник Рез.
1/2 финали
26.05.2021 17:00 - Г Левски 2020 (Лом) 2:0
Финал
05.06.2021 18:00 - Г Марек 1915 (Дупница) 3:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Стара Загора / Финал
04.11.2020 14:30 - Д Верея (Стара Загора) 1:1
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол / 1/2 финали
02.02.2021 14:00 - Д Загорец (Нова Загора) 2:1
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол / Финал
17.03.2021 14:00 - Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 2:0
Югоизточна България / Финал
24.03.2021 15:00 - Г Атлетик (Куклен) 4:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
04.07.2020 18:30 - Д Верея (Стара Загора) 2:0
08.07.2020 18:00 - Д Созопол (Созопол) 1:1
15.07.2020 18:00 - Г Янтра 2019 (Габрово) 0:3
22.07.2020 18:00 - Д Несебър (Несебър) 3:1
25.07.2020 10:00 - Г Загорец (Нова Загора) 0:4
31.07.2020 18:00 - Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
23.01.2021 15:00 - Г Берое /юн.ст./ (Ст.Загора) 1:0
30.01.2021 14:00 - Д Созопол (Созопол) 2:2
06.02.2021 13:00 - Д Извор (Горски извор) 0:2
12.02.2021 14:00 - Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:3

Розова долина (Казанлък)

ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
20.09.2020 11:00 1 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 7:0
27.09.2020 11:00 2 кръг Г Олимпия спорт (Стара Загора) 5:1
04.10.2020 11:00 3 кръг Д Хасково (Хасково) 7:0
11.10.2020 11:00 4 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) 0:0
18.10.2020 11:00 5 кръг Д Тунджа (Павел баня) 6:1
25.10.2020 11:00 6 кръг Г Миньор (Раднево) 5:0
01.11.2020 11:00 7 кръг Д Извор (Горски извор) 2:1
08.11.2020 11:00 8 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:2
15.11.2020 11:00 9 кръг Г Ника 1 (Сливен) 10:1
14.03.2021 11:00 10 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 2:1
21.03.2021 11:00 11 кръг Д Олимпия спорт (Стара Загора) 6:0
28.03.2021 11:00 12 кръг Г Хасково (Хасково) 3:0
11.04.2021 11:00 13 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) 1:2
18.04.2021 11:00 14 кръг Г Тунджа (Павел баня) 7:2
25.04.2021 11:00 15 кръг Д Миньор (Раднево) 3:0
09.05.2021 11:00 16 кръг Г Извор (Горски извор) 3:0
16.05.2021 11:00 17 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
23.05.2021 11:00 18 кръг Д Ника 1 (Сливен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арсенал 2000 (Казанлък) 14 13 1 0 52:7 40
2 Розова долина (Казанлък) 16 13 1 2 68:11 40
3 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 15 10 2 3 52:23 32
4 Извор (Горски извор) 16 9 2 5 55:22 29
5 Олимпия спорт (Стара Загора) 16 8 4 4 57:41 28

Розова долина (Казанлък)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2020 12:00 1 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) 8:0
26.09.2020 12:00 2 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 4:0
03.10.2020 12:00 3 кръг Г Ботев (Гълъбово) 6:1
- 4 кръг
почива
17.10.2020 12:00 5 кръг Д Бригада (Димитровград) 12:0
24.10.2020 12:00 6 кръг Г Чирпан (Чирпан) 17:0
31.10.2020 12:00 7 кръг Д Извор (Горски извор) 1:1
07.11.2020 12:00 8 кръг Г Загорец (Нова Загора) 7:0
14.11.2020 12:00 9 кръг Д Олимпия спорт (Стара Загора) 9:1
21.11.2020 12:00 10 кръг Г Розова долина II (Казанлък) 2:0
03.03.2021 12:00 11 кръг Д Верея (Стара Загора) 9:0
отложен 12 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
06.03.2021 12:00 13 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 2:1
13.03.2021 12:00 14 кръг Д Ботев (Гълъбово) 4:1
- 15 кръг
почива
27.03.2021 12:00 16 кръг Г Бригада (Димитровград) 6:1
10.04.2021 12:00 17 кръг Д Чирпан (Чирпан) 5:0
17.04.2021 12:00 18 кръг Г Извор (Горски извор) 0:2
24.04.2021 12:00 19 кръг Д Загорец (Нова Загора) 8:0
08.05.2021 12:00 20 кръг Г Олимпия спорт (Стара Загора) 6:0
15.05.2021 12:00 21 кръг Д Розова долина II (Казанлък) -:-
22.05.2021 12:00 22 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Розова долина (Казанлък) 17 15 1 1 106:8 46
2 Извор (Горски извор) 18 14 2 2 63:18 44
3 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 17 13 1 3 75:29 40
4 Ботев (Гълъбово) 18 11 1 6 60:43 34
5 Бригада (Димитровград) 17 9 1 7 65:58 28

Розова долина II (Казанлък)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2020 12:00 1 кръг Д Чирпан (Чирпан) 11:1
26.09.2020 12:00 2 кръг Г Извор (Горски извор) 1:3
03.10.2020 12:00 3 кръг Д Загорец (Нова Загора) 8:0
10.10.2020 12:00 4 кръг Г Олимпия спорт (Стара Загора) 4:4
- 5 кръг
почива
24.10.2020 12:00 6 кръг Д Верея (Стара Загора) 2:0
31.10.2020 12:00 7 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) 4:0
07.11.2020 12:00 8 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:5
14.11.2020 12:00 9 кръг Г Ботев (Гълъбово) 1:4
21.11.2020 12:00 10 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:2
03.03.2021 12:00 11 кръг Г Бригада (Димитровград) 2:1
27.02.2021 12:00 12 кръг Г Чирпан (Чирпан) 2:0
06.03.2021 12:00 13 кръг Д Извор (Горски извор) 0:3
13.03.2021 12:00 14 кръг Г Загорец (Нова Загора) 2:2
20.03.2021 12:00 15 кръг Д Олимпия спорт (Стара Загора) 0:1
- 16 кръг
почива
10.04.2021 12:00 17 кръг Г Верея (Стара Загора) 6:2
отложен 18 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
24.04.2021 12:00 19 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:3
08.05.2021 12:00 20 кръг Д Ботев (Гълъбово) 1:3
15.05.2021 12:00 21 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
22.05.2021 12:00 22 кръг Д Бригада (Димитровград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Бригада (Димитровград) 17 9 1 7 65:58 28
6 Олимпия спорт (Стара Загора) 18 7 2 9 51:61 23
7 Розова долина II (Казанлък) 17 7 2 8 46:34 23
8 Загорец (Нова Загора) 18 4 2 12 31:80 14
9 Арсенал 2000 (Казанлък) 16 4 2 10 34:45 14

Розова долина (Казанлък)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2020 10:00 1 кръг Д Минерал (Ягода) 2:1
26.09.2020 10:00 2 кръг Г Респект (Хасково) 0:1
03.10.2020 10:00 3 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 1:6
10.10.2020 10:00 4 кръг Г Олимпия спорт (Стара Загора) 1:3
17.10.2020 10:00 5 кръг Д ФК Сливен (Сливен) 1:3
24.10.2020 10:00 6 кръг Д Верея (Стара Загора) 2:2
27.02.2021 10:00 7 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 2:2
07.11.2020 10:00 8 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 2:2
28.02.2021 10:00 9 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:1
21.11.2020 10:00 10 кръг Д Верея II (Стара Загора) 3:0
24.02.2021 12:00 11 кръг Г Миньор (Раднево) 0:3
03.03.2021 12:00 12 кръг Г Минерал (Ягода) 5:0
06.03.2021 10:00 13 кръг Д Респект (Хасково) 2:1
13.03.2021 10:00 14 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 1:2
20.03.2021 10:00 15 кръг Д Олимпия спорт (Стара Загора) 0:6
03.04.2021 10:00 16 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 3:1
10.04.2021 10:00 17 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:1
17.04.2021 10:00 18 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 5:2
24.04.2021 10:00 19 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 3:0
отложен 20 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
15.05.2021 10:00 21 кръг Г Верея II (Стара Загора) -:-
22.05.2021 10:00 22 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Респект (Хасково) 19 10 0 9 45:37 30
7 Свиленград 1921 (Свиленград) 18 9 1 8 56:62 28
8 Розова долина (Казанлък) 19 7 3 9 33:37 24
9 Миньор (Раднево) 20 6 2 12 17:51 20
10 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 18 4 2 12 19:64 14

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Розова долина (Казанлък)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 12.729 44
октомври 2019 7.297 70
септември 2019 11.577 56
август 2019 13.671 41
май 2019 14.632 38
април 2019 5.275 84
март 2019 10.960 53
ноември 2018 6.592 81
октомври 2018 12.915 50
септември 2018 8.670 70
май 2018 14.143 34
април 2018 8.492 70
март 2018 12.864 46
ноември 2017 7.039 71
октомври 2017 11.839 49
септември 2017 7.832 71
август 2017 6.275 78
май 2017 7.482 70
април 2017 7.695 69
март 2017 12.737 45
ноември 2016 15.599 32
октомври 2016 9.119 60
септември 2016 8.110 66
август 2016 15.958 30
май 2016 15.906 30
април 2016 11.797 41
март 2016 11.676 42
ноември 2015 7.930 67
октомври 2015 11.847 41
август 2015 10.861 42
май 2015 7.511 58
април 2015 8.471 56
март 2015 11.737 44
декември 2014 10.178 53
октомври 2014 14.315 31
септември 2014 6.313 73
май 2014 12.456 48
април 2014 9.087 59
март 2014 5.610 78
ноември 2013 6.505 80
септември 2013 9.701 62
август 2013 7.813 71
май 2013 6.665 69
април 2013 17.159 33
март 2013 1.913 87
ноември 2012 12.697 49
октомври 2012 13.281 42
септември 2012 12.261 46
май 2012 8.838 70
април 2012 9.715 69
март 2012 6.841 78
ноември 2011 14.206 52
октомври 2011 1.906 103
септември 2011 13.143 57
август 2011 4.521 92
май 2011 5.004 92
април 2011 9.020 74
март 2011 5.979 89
ноември 2010 7.375 88
октомври 2010 10.893 68
септември 2010 11.391 68
август 2010 7.258 89
всички

Интернет страници