Розова долина (Казанлък)

BGSupporters форум

Розова долина (Казанлък)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2022 18:00 1 кръг Г Верея (Стара Загора) 4:0
13.08.2022 18:00 2 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:2
20.08.2022 18:00 3 кръг Д Карнобат (Карнобат) 3:0
27.08.2022 18:00 4 кръг Г Загорец (Нова Загора) 2:0
03.09.2022 17:00 5 кръг Д ФК Сливен (Сливен) 7:2
10.09.2022 17:00 6 кръг Г Сокол (Марково) 1:2
17.09.2022 17:00 7 кръг Д Несебър (Несебър) 1:0
09.11.2022 14:30 8 кръг Г Саяна (Хасково) 1:1
28.09.2022 17:00 9 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:0
04.10.2022 16:00 10 кръг Г Гигант (Съединение) 1:3
08.10.2022 16:00 11 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 5:1
15.10.2022 16:00 12 кръг Г Берое II (Стара Загора) 2:0
22.10.2022 16:00 13 кръг Д Левски (Карлово) 0:0
26.10.2022 16:00 14 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 2:1
29.10.2022 16:00 15 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:0
05.11.2022 14:30 16 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:0
12.11.2022 14:30 17 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 3:0
30.11.2022 14:30 18 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
26.11.2022 14:30 19 кръг Д Атлетик (Куклен) 0:1
- 20 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 21 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 22 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
- 23 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
- 24 кръг Г ФК Сливен (Сливен) -:-
- 25 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 26 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
- 27 кръг Д Саяна (Хасково) -:-
- 28 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 29 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 30 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 31 кръг Д Берое II (Стара Загора) -:-
- 32 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 33 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 34 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 35 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 36 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 37 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
- 38 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Гигант (Съединение) 18 11 5 2 30:12 38
4 Черноморец 1919 (Бургас) 19 10 8 1 43:10 38
5 Розова долина (Казанлък) 18 11 3 4 35:13 36
6 Саяна (Хасково) 19 10 5 4 39:16 35
7 Загорец (Нова Загора) 19 9 7 3 28:8 34
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
22.09.2022 16:00 - Д Янтра 2019 (Габрово) 3:0
Първи кръг (1/16 финали)
18.11.2022 13:30 - Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:2 Диема спорт
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Стара Загора / Финал
10.08.2022 18:00 - Д Верея (Стара Загора) 8:0
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол / Финали
24.08.2022 18:00 - Д Загорец (Нова Загора) 1:1
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Стара Загора / Първи кръг
- -
почива
Област Стара Загора / 1/2 финали
12.10.2022 16:00 - Д Верея (Стара Загора) 2:0
Област Стара Загора / Финал
02.11.2022 14:30 - Г Миньор 2022 (Раднево) 4:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
09.07.2022 10:30 - Д Загорец (Нова Загора) 2:1
16.07.2022 10:30 - Д Асеновец 2005 (Асеновград) 4:2
20.07.2022 18:00 - Г Несебър (Несебър) 3:2
23.07.2022 10:00 - Д Саяна (Хасково) 1:2
29.07.2022 18:30 - Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0

Розова долина (Казанлък)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група (U17)
Дата Фаза Противник Рез.
26.08.2022 18:00 1 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 1:2
- 2 кръг
почива
10.09.2022 11:30 3 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 1:4
15.09.2022 16:30 4 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:2
24.09.2022 12:00 5 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:7
30.09.2022 12:00 6 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:4
09.10.2022 13:00 7 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 0:7
16.10.2022 11:00 8 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:1
18.10.2022 13:00 9 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) 0:4
отложен 10 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
30.10.2022 11:00 11 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 3:2
06.11.2022 10:00 12 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:2
07.12.2022 12:00 13 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
12.11.2022 12:00 14 кръг Г Априлец 2017 (Бояджик) 0:2
20.11.2022 10:30 15 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:2
26.11.2022 12:00 16 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:3
04.12.2022 11:00 17 кръг Д Звезденбург (Бургас) -:-
- 18 кръг Д ФК Сливен (Сливен) -:-
- 19 кръг
почива
- 20 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 23 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 26 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
- 27 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
- 28 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 29 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 30 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 31 кръг Д Априлец 2017 (Бояджик) -:-
- 32 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 33 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 34 кръг Г Звезденбург (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 ФК Сливен (Сливен) 14 3 2 9 14:36 11
14 Черноморец 1919 (Бургас) 14 3 0 11 12:36 9
15 Лидер Пловдив (Ягодово) 14 2 0 12 15:65 6
16 Априлец 2017 (Бояджик) 14 2 0 12 8:50 6
17 Розова долина (Казанлък) 13 1 1 11 11:42 4

Розова долина (Казанлък)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
25.10.2022 14:00 1-ви мач Г Монтана 1921 (Монтана) 1:6
09.11.2022 10:00 реванш Д Монтана 1921 (Монтана) 0:2

Розова долина (Казанлък)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 10:00 1 кръг Д Ботев (Гълъбово) 4:0
отложен 2 кръг Г Сините камъни 2022 II (Сливен) -:-
24.09.2022 10:00 3 кръг Д Миньор 2022 (Раднево) 3:1
01.10.2022 10:00 4 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 5:0
08.10.2022 10:00 5 кръг Д Минерал (Ягода) 4:0
16.10.2022 10:00 6 кръг Г Загорец (Нова Загора) 3:1
22.10.2022 10:00 7 кръг Д Верея (Стара Загора) 3:1
29.10.2022 10:00 8 кръг Г Арена (Ямбол) 0:3
- 9 кръг
почива
12.11.2022 10:00 10 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 2:0
19.11.2022 10:00 11 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) 1:0
отложен 12 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
03.12.2022 10:00 13 кръг Г Саяна II (Хасково) -:-
10.12.2022 10:00 14 кръг Д Саяна (Хасково) -:-
04.03.2023 10:00 15 кръг Г ФК Хасково 1922 (Хасково) -:-
11.03.2023 10:00 16 кръг Д Чирпан 1929 (Чирпан) -:-
18.03.2023 10:00 17 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
25.03.2023 10:00 18 кръг Д Розова долина II (Казанлък) -:-
01.04.2023 10:00 19 кръг Г Верея II (Стара Загора) -:-
- 20 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
- 21 кръг Д Сините камъни 2022 II (Сливен) -:-
- 22 кръг Г Миньор 2022 (Раднево) -:-
- 23 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 24 кръг Г Минерал (Ягода) -:-
- 25 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
- 26 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 27 кръг Д Арена (Ямбол) -:-
- 28 кръг
почива
- 29 кръг Г Локомотив (Стара Загора) -:-
- 30 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
- 31 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
- 32 кръг Д Саяна II (Хасково) -:-
- 33 кръг Г Саяна (Хасково) -:-
- 34 кръг Д ФК Хасково 1922 (Хасково) -:-
- 35 кръг Г Чирпан 1929 (Чирпан) -:-
- 36 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 37 кръг Г Розова долина II (Казанлък) -:-
- 38 кръг Д Верея II (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Сините камъни 2022 (Сливен) 10 9 0 1 30:6 27
2 Розова долина II (Казанлък) 11 8 0 3 48:12 24
3 Розова долина (Казанлък) 9 8 0 1 25:6 24
4 Сините камъни 2022 II (Сливен) 9 7 1 1 37:12 22
5 Саяна II (Хасково) 10 7 1 2 37:15 22

Розова долина II (Казанлък)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 10:00 1 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) 3:1
17.09.2022 10:00 2 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) 1:2
24.09.2022 10:00 3 кръг Г Саяна II (Хасково) 1:4
01.10.2022 10:00 4 кръг Д Саяна (Хасково) 2:0
08.10.2022 10:00 5 кръг Г ФК Хасково 1922 (Хасково) 9:0
15.10.2022 10:00 6 кръг Д Чирпан 1929 (Чирпан) 6:0
22.10.2022 10:00 7 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 3:4
- 8 кръг
почива
05.11.2022 10:00 9 кръг Д Верея II (Стара Загора) 6:1
12.11.2022 10:00 10 кръг Г Ботев (Гълъбово) 8:0
19.11.2022 10:00 11 кръг Д Сините камъни 2022 II (Сливен) 5:0
26.11.2022 10:00 12 кръг Г Миньор 2022 (Раднево) 4:0
03.12.2022 10:00 13 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
10.12.2022 10:00 14 кръг Г Минерал (Ягода) -:-
04.03.2023 10:00 15 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
11.03.2023 10:00 16 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
18.03.2023 10:00 17 кръг Д Арена (Ямбол) -:-
25.03.2023 10:00 18 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
01.04.2023 10:00 19 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
- 20 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
- 21 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
- 22 кръг Д Саяна II (Хасково) -:-
- 23 кръг Г Саяна (Хасково) -:-
- 24 кръг Д ФК Хасково 1922 (Хасково) -:-
- 25 кръг Г Чирпан 1929 (Чирпан) -:-
- 26 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 27 кръг
почива
- 28 кръг Г Верея II (Стара Загора) -:-
- 29 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
- 30 кръг Г Сините камъни 2022 II (Сливен) -:-
- 31 кръг Д Миньор 2022 (Раднево) -:-
- 32 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 33 кръг Д Минерал (Ягода) -:-
- 34 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
- 35 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 36 кръг Г Арена (Ямбол) -:-
- 37 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
- 38 кръг Г Локомотив (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Сините камъни 2022 (Сливен) 10 9 0 1 30:6 27
2 Розова долина II (Казанлък) 11 8 0 3 48:12 24
3 Розова долина (Казанлък) 9 8 0 1 25:6 24
4 Сините камъни 2022 II (Сливен) 9 7 1 1 37:12 22
5 Саяна II (Хасково) 10 7 1 2 37:15 22

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Розова долина (Казанлък)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 12.729 44
октомври 2019 7.297 70
септември 2019 11.577 56
август 2019 13.671 41
май 2019 14.632 38
април 2019 5.275 84
март 2019 10.960 53
ноември 2018 6.592 81
октомври 2018 12.915 50
септември 2018 8.670 70
май 2018 14.143 34
април 2018 8.492 70
март 2018 12.864 46
ноември 2017 7.039 71
октомври 2017 11.839 49
септември 2017 7.832 71
август 2017 6.275 78
май 2017 7.482 70
април 2017 7.695 69
март 2017 12.737 45
ноември 2016 15.599 32
октомври 2016 9.119 60
септември 2016 8.110 66
август 2016 15.958 30
май 2016 15.906 30
април 2016 11.797 41
март 2016 11.676 42
ноември 2015 7.930 67
октомври 2015 11.847 41
август 2015 10.861 42
май 2015 7.511 58
април 2015 8.471 56
март 2015 11.737 44
декември 2014 10.178 53
октомври 2014 14.315 31
септември 2014 6.313 73
май 2014 12.456 48
април 2014 9.087 59
март 2014 5.610 78
ноември 2013 6.505 80
септември 2013 9.701 62
август 2013 7.813 71
май 2013 6.665 69
април 2013 17.159 33
март 2013 1.913 87
ноември 2012 12.697 49
октомври 2012 13.281 42
септември 2012 12.261 46
май 2012 8.838 70
април 2012 9.715 69
март 2012 6.841 78
ноември 2011 14.206 52
октомври 2011 1.906 103
септември 2011 13.143 57
август 2011 4.521 92
май 2011 5.004 92
април 2011 9.020 74
март 2011 5.979 89
ноември 2010 7.375 88
октомври 2010 10.893 68
септември 2010 11.391 68
август 2010 7.258 89
всички

Интернет страници