ФК Ямбол 1915 (Ямбол)

BGSupporters форум

ФК Ямбол 1915 (Ямбол)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
06.08.2022 18:30 1 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
13.08.2022 18:00 2 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:1
20.08.2022 18:00 3 кръг Г Берое II (Стара Загора) 5:0
27.08.2022 18:00 4 кръг Д Карнобат (Карнобат) 1:1
03.09.2022 17:00 5 кръг Г Левски (Карлово) 1:0
10.09.2022 17:00 6 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:0
17.09.2022 17:00 7 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 2:2
25.09.2022 17:00 8 кръг Д ФК Сливен (Сливен) 1:3
28.09.2022 17:00 9 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:4
04.10.2022 16:00 10 кръг Д Сокол (Марково) 0:1
08.10.2022 16:00 11 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:0
14.10.2022 16:00 12 кръг Д Несебър (Несебър) 1:3
22.10.2022 16:00 13 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:1
26.10.2022 16:00 14 кръг Д Саяна (Хасково) 0:0
30.10.2022 14:30 15 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 1:0
05.11.2022 14:30 16 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 3:4
12.11.2022 14:30 17 кръг Г Атлетик (Куклен) 3:0
19.11.2022 14:30 18 кръг Д Гигант (Съединение) 1:1
26.11.2022 14:30 19 кръг Г Верея (Стара Загора) 4:1
- 20 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 21 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 22 кръг Д Берое II (Стара Загора) -:-
- 23 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
- 24 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 25 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
- 26 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 27 кръг Г ФК Сливен (Сливен) -:-
- 28 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 29 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 30 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 31 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
- 32 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 33 кръг Г Саяна (Хасково) -:-
- 34 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
- 35 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 36 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 37 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 38 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Спартак 1947 (Пловдив) 19 9 5 5 36:23 32
10 Сокол (Марково) 19 9 1 9 31:27 28
11 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 19 7 6 6 27:22 27
12 Локомотив 1926 II (Пловдив) 19 8 3 8 23:16 27
13 Атлетик (Куклен) 19 7 3 9 22:33 24
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
22.09.2022 16:00 - Д Спартак (Плевен) 0:0
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол / Финали
24.08.2022 17:30 - Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
02.07.2022 18:00 - Д Саяна (Хасково) 1:1
06.07.2022 18:00 - Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 0:0
09.07.2022 18:00 - Г Берое II (Стара Загора) 0:1
13.07.2022 18:00 - Д Несебър (Несебър) 1:0
16.07.2022 18:00 - Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:0
23.07.2022 18:00 - Г Светкавица Търговище (Търговище) 2:1
27.07.2022 18:30 - Д Загорец (Нова Загора) 4:0

ФК Ямбол 1915 (Ямбол)

ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2022 17:00 1 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:3
29.09.2022 17:00 2 кръг Г Созопол (Созопол) 3:0
05.10.2022 16:00 3 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 1:2
13.10.2022 16:00 4 кръг Д ОФК Поморие (Поморие) 4:1
19.10.2022 16:00 5 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3
27.10.2022 14:00 6 кръг Д Вихър (Айтос) 2:0
02.11.2022 14:30 7 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:7
- 8 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
- 9 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
- 10 кръг Г Бургас спорт (Бургас) -:-
- 11 кръг Г ОФК Поморие (Поморие) -:-
- 12 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 13 кръг Г Вихър (Айтос) -:-
- 14 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Бургас спорт (Бургас) 7 5 1 1 27:8 16
4 Загорец (Нова Загора) 7 4 0 3 15:16 12
5 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 7 3 0 4 10:16 9
6 ОФК Поморие (Поморие) 7 2 0 5 11:22 6
7 Вихър (Айтос) 7 1 0 6 11:38 3

ФК Ямбол 1915 (Ямбол)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2022 10:00 1 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:2
17.09.2022 10:00 2 кръг Д Верея (Стара Загора) 8:1
24.09.2022 10:00 3 кръг Г Арена (Ямбол) 1:3
01.10.2022 10:00 4 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:5
08.10.2022 10:00 5 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 3:3
15.10.2022 10:00 6 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) 2:0
23.10.2022 10:00 7 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) 0:3
29.10.2022 10:00 8 кръг Д Саяна II (Хасково) 1:7
05.11.2022 10:00 9 кръг Г Саяна (Хасково) 2:1
12.11.2022 10:00 10 кръг Д ФК Хасково 1922 (Хасково) 3:3
19.11.2022 10:00 11 кръг Г Чирпан 1929 (Чирпан) 0:3
26.11.2022 10:00 12 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:6
отложен 13 кръг Г Розова долина II (Казанлък) -:-
10.12.2022 10:00 14 кръг Д Верея II (Стара Загора) -:-
04.03.2023 10:00 15 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
11.03.2023 10:00 16 кръг Д Сините камъни 2022 II (Сливен) -:-
18.03.2023 10:00 17 кръг Г Миньор 2022 (Раднево) -:-
- 18 кръг
почива
01.04.2023 10:00 19 кръг Д Минерал (Ягода) -:-
- 20 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
- 21 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 22 кръг Д Арена (Ямбол) -:-
- 23 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 24 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
- 25 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
- 26 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
- 27 кръг Г Саяна II (Хасково) -:-
- 28 кръг Д Саяна (Хасково) -:-
- 29 кръг Г ФК Хасково 1922 (Хасково) -:-
- 30 кръг Д Чирпан 1929 (Чирпан) -:-
- 31 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 32 кръг Д Розова долина II (Казанлък) -:-
- 33 кръг Г Верея II (Стара Загора) -:-
- 34 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
- 35 кръг Г Сините камъни 2022 II (Сливен) -:-
- 36 кръг Д Миньор 2022 (Раднево) -:-
- 37 кръг
почива
- 38 кръг Г Минерал (Ягода) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Загорец (Нова Загора) 12 4 0 8 13:30 12
13 Минерал (Ягода) 11 3 3 5 18:25 12
14 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 12 3 2 7 22:37 11
15 Локомотив (Стара Загора) 11 3 1 7 20:26 10
16 ФК Хасково 1922 (Хасково) 11 2 4 5 15:47 10

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 1.626 77
октомври 2019 4.122 85
септември 2019 9.789 62
август 2019 3.746 89
май 2018 8.545 64
април 2018 9.127 62
март 2018 3.141 87
ноември 2017 2.249 87
октомври 2017 6.243 80
септември 2017 8.903 65
август 2017 18.723 32
всички

Интернет страници