ФК Ямбол 1915 (Ямбол)

BGSupporters форум

ФК Ямбол 1915 (Ямбол)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
07.08.2021 18:00 1 кръг Г Сокол (Марково) 1:1
14.08.2021 18:00 2 кръг Д Гигант (Съединение) 1:0
21.08.2021 18:00 3 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 2:2
29.08.2021 18:00 4 кръг Д Саяна (Хасково) 0:3
04.09.2021 17:00 5 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 1:0
11.09.2021 17:00 6 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 3:2
18.09.2021 17:00 7 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
25.09.2021 17:00 8 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
02.10.2021 16:00 9 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
09.10.2021 16:00 10 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
16.10.2021 16:00 11 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
23.10.2021 16:00 12 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
30.10.2021 16:00 13 кръг Г Левски 2005 (Крумовград) -:-
06.11.2021 14:30 14 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
13.11.2021 14:30 15 кръг Г Берое II (Стара Загора) -:-
20.11.2021 14:30 16 кръг Д Левски (Карлово) -:-
27.11.2021 14:30 17 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 18 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 19 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 20 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 21 кръг Г Саяна (Хасково) -:-
- 22 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
- 23 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 24 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 25 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
- 26 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
- 27 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
- 28 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 29 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 30 кръг Д Левски 2005 (Крумовград) -:-
- 31 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 32 кръг Д Берое II (Стара Загора) -:-
- 33 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 34 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Борислав 2009 (Първомай) 6 4 0 2 15:9 12
6 Сокол (Марково) 6 3 2 1 11:7 11
7 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 6 3 2 1 8:8 11
8 Черноморец 1919 (Бургас) 6 3 2 1 8:6 11
9 Асеновец 2005 (Асеновград) 6 3 1 2 15:11 10
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
07.09.2021 16:00 - Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:0
Първи кръг (1/16 финали)
21.09.2021 16:00 - Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол / Първи кръг
18.08.2021 18:00 - Г Загорец (Нова Загора) 1:1
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол / Финал
24.08.2021 17:30 - Г Свети Никола (Бургас) 1:0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
20.07.2021 18:30 - Д Загорец (Нова Загора) -:-

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 1.626 77
октомври 2019 4.122 85
септември 2019 9.789 62
август 2019 3.746 89
май 2018 8.545 64
април 2018 9.127 62
март 2018 3.141 87
ноември 2017 2.249 87
октомври 2017 6.243 80
септември 2017 8.903 65
август 2017 18.723 32
всички

Интернет страници