Секирово (кв.Секирово, Раковски)

BGSupporters форум

Секирово (кв.Секирово, Раковски)

"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
23.08.2020 18:00 1 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 3:0
26.08.2020 18:00 2 кръг Г Марица (Милево) 1:3
30.08.2020 18:00 3 кръг Д Раковски (Раковски) 3:0
05.09.2020 17:00 4 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 1:2
13.09.2020 17:00 5 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) 6:1
20.09.2020 17:00 6 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 2:2
27.09.2020 17:00 7 кръг Д Марица (Цалапица) 5:0
04.10.2020 16:00 8 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 2:2
11.10.2020 16:00 9 кръг Д Вихър (Войсил) 7:1
- 10 кръг
почива
25.10.2020 14:30 11 кръг Д Кричим (Кричим) 12:2
01.11.2020 14:30 12 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:1
08.11.2020 14:30 13 кръг Г Чернозем (Черноземен) 1:3
15.11.2020 14:30 14 кръг Д Тракия (Нови извор) 1:0
отложен 15 кръг Г Садово (Садово) -:-
29.11.2020 14:30 16 кръг Д Вихър (Белозем) 8:2
отложен 17 кръг Г Житница (Житница) -:-
20.02.2021 18 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
- 19 кръг Д Марица (Милево) -:-
- 20 кръг Г Раковски (Раковски) -:-
- 21 кръг Д Марица 2003 (Маноле) -:-
- 22 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) -:-
- 23 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) -:-
- 24 кръг Г Марица (Цалапица) -:-
- 25 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Г Вихър (Войсил) -:-
- 27 кръг
почива
- 28 кръг Г Кричим (Кричим) -:-
- 29 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 30 кръг Д Чернозем (Черноземен) -:-
- 31 кръг Г Тракия (Нови извор) -:-
- 32 кръг Д Садово (Садово) -:-
- 33 кръг Г Вихър (Белозем) -:-
- 34 кръг Д Житница (Житница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) 9 9 2 4 44:27 29
7 Чернозем (Черноземен) 8 8 3 5 38:32 27
8 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 8 8 2 4 52:19 26
9 Вихър (Войсил) 7 7 1 6 30:36 22
10 Кричим (Кричим) 7 7 1 8 25:45 22
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
18.07.2020 18:00 - Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:3

Секирово (кв.Секирово, Раковски)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 10:30 1 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 2:14
26.09.2020 13:00 2 кръг Д Марица (Милево) 0:7
30.09.2020 16:00 3 кръг Г Хасково (Хасково) анл.
11.10.2020 11:00 4 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 1:8
19.10.2020 16:00 5 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3
25.10.2020 10:30 6 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) анл.
31.10.2020 10:30 7 кръг Г Атлетик (Куклен) анл.
08.11.2020 10:30 8 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) анл.
14.11.2020 10:30 9 кръг Г Марица (Милево) анл.
22.11.2020 11:00 10 кръг Д Хасково (Хасково) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Асеновец 2005 (Асеновград) 8 2 3 3 26:20 9
5 Атлетик (Куклен) 9 3 0 6 10:56 9
6 Хасково (Хасково) 7 2 0 5 9:17 6
7 Марица (Милево) 8 0 0 8 3:41 0
- Секирово (кв.Секирово, Раковски) 4 0 0 4 3:32 -

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ ПД 3 място
2018/2019 А ОФГ ПД 8 място
2017/2018 А ОФГ ПД 7 място
2016/2017 А ОФГ ПД 10 място
2015/2016 А ОФГ ПД 7 място
2014/2015 А ОФГ ПД 5 място
2012/2013 А ОФГ ПД 11 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 11 място

Интернет страници

 » няма интернет страници