Сокол (Марково)

BGSupporters форум

Сокол (Марково)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 18:00 1 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:1
15.08.2020 18:00 2 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:2
22.08.2020 18:00 3 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:1
29.08.2020 18:00 4 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:3
05.09.2020 17:00 5 кръг Г Несебър (Несебър) 1:5
12.09.2020 17:00 6 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:1
19.09.2020 17:00 7 кръг Г Верея (Стара Загора) 4:1
26.09.2020 17:00 8 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 0:1
03.10.2020 16:00 9 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 0:0
10.10.2020 16:00 10 кръг Д Хасково (Хасково) 3:1
17.10.2020 16:00 11 кръг Г Атлетик (Куклен) 1:2
24.10.2020 16:00 12 кръг Д Гигант (Съединение) 0:2
31.10.2020 14:30 13 кръг Г Извор (Горски извор) 1:2
08.11.2020 14:30 14 кръг Г Левски (Карлово) 2:4
14.11.2020 14:30 15 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:6
21.11.2020 14:30 16 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:1
13.02.2021 14:00 17 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 2:1
20.02.2021 14:00 18 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:1
27.02.2021 14:00 19 кръг Г Загорец (Нова Загора) 2:3
06.03.2021 15:00 20 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:6
13.03.2021 15:00 21 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:1
14.04.2021 17:00 22 кръг Д Несебър (Несебър) 2:0
27.03.2021 15:00 23 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:0
02.04.2021 17:00 24 кръг Д Верея (Стара Загора) 6:1
07.04.2021 17:00 25 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:3
10.04.2021 17:00 26 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:1
17.04.2021 17:00 27 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
24.04.2021 17:00 28 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
29.04.2021 17:00 29 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
08.05.2021 18:00 30 кръг Д Извор (Горски извор) -:-
12.05.2021 18:00 31 кръг Д Левски (Карлово) -:-
15.05.2021 18:00 32 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
22.05.2021 18:00 33 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
29.05.2021 18:00 34 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 Борислав 2009 (Първомай) 25 8 5 12 35:33 29
14 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 26 7 7 12 22:38 28
15 Сокол (Марково) 26 7 5 14 35:50 26
16 Спартак 1947 (Пловдив) 25 6 5 14 27:39 23
17 Несебър (Несебър) 25 4 8 13 23:51 20
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
21.10.2020 16:00 - Д Спартак 1947 (Пловдив) 4:3
Област Пловдив / 1/2 финали
28.10.2020 14:30 - Д Левски (Карлово) 5:0
Област Пловдив / Финал
04.11.2020 14:30 - Г Атлетик (Куклен) 1:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
17.07.2020 09:00 - Г Хебър 1918 /юн.ст./ (Пазарджик) 8:2
25.07.2020 - Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
01.08.2020 09:30 - Г Чико Бунара (Бяга) 1:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
23.01.2021 11:00 - Г Чико Бунара (Бяга) 3:3
06.02.2021 14:00 - Г Асеновец 2005 (Асеновград) 3:2

Сокол (Марково)

Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
02.07.2020 19:00 - Г Борислав 2009 (Първомай) 2:6
Елитна група (U-19)
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 18:00 1 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:1
14.08.2020 18:00 2 кръг Г Национал (София) 1:2
22.08.2020 18:00 3 кръг Д Славия 1913 (София) 1:5
26.08.2020 17:30 4 кръг Г ЦСКА (София) 1:3
- 5 кръг
почива
05.09.2020 17:00 6 кръг Д Септември (София) 0:1
11.09.2020 17:00 7 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0
16.09.2020 17:00 8 кръг Д Левски (София) 1:6
25.09.2020 17:00 9 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:5
30.09.2020 16:00 10 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:1
05.10.2020 16:00 11 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:4
11.10.2020 16:00 12 кръг Д Ботев (Пловдив) 3:2 Б1Б Спорт
17.10.2020 15:30 13 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:3
25.02.2021 13:30 14 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:0
31.10.2020 14:30 15 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:0
07.11.2020 14:30 16 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:1
14.11.2020 14:30 17 кръг Г Черно море (Варна) 0:0
07.03.2021 13:30 18 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:2
13.03.2021 15:00 19 кръг Д Национал (София) 0:0
17.03.2021 15:00 20 кръг Г Славия 1913 (София) 2:5
21.03.2021 15:30 21 кръг Д ЦСКА (София) 0:4
- 22 кръг
почива
10.04.2021 16:00 23 кръг Г Септември (София) 2:1
17.04.2021 16:30 24 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
21.04.2021 16:30 25 кръг Г Левски (София) -:-
24.04.2021 16:30 26 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 27 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 28 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 29 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 30 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 31 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 32 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 33 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 34 кръг Д Черно море (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 Берое (Стара Загора) 21 5 5 11 22:27 20
14 Царско село 2015 (София) 22 6 1 15 30:52 19
15 Сокол (Марково) 21 5 4 12 22:46 19
16 Хебър 1918 (Пазарджик) 22 3 4 15 20:63 13
17 Монтана 1921 (Монтана) 22 2 4 16 10:49 10

Сокол (Марково)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
21.10.2020 14:30 1-ви мач Г Славия 1913 (София) 2:4
28.10.2020 13:00 реванш Д Славия 1913 (София) 2:1
ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
09.09.2020 10:00 - Г Траките 2007 (Скутаре) 9:0
Област Пловдив / Финали
22.09.2020 17:00 - Д Ботев (Пловдив) 0:1
Област Пловдив / Допълнителен бараж
02.10.2020 16:00 - Д Асеновец 2005 (Асеновград) 9:1
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финал
08.10.2020 16:00 - Д Арда 1924 (Кърджали) 3:0
Югоизточна България / Финален бараж
14.10.2020 10:30 - Д Сините камъни 2013 (Сливен) 7:2

Сокол (Марково)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Източна група
07.08.2020 10:00 1 кръг Д Черно море (Варна) 0:4
15.08.2020 18:00 2 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:1
19.08.2020 10:00 3 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 4:1
23.08.2020 18:00 4 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 1:2
27.08.2020 18:00 5 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:5
30.08.2020 17:00 6 кръг Д Дунав (Русе) 0:2
12.09.2020 11:30 7 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:3
19.09.2020 17:00 8 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:4
29.09.2020 16:00 9 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:1
03.10.2020 09:30 10 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 4:1
10.10.2020 15:30 11 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:7
18.10.2020 11:00 12 кръг Г Черно море (Варна) 0:5
25.10.2020 13:00 13 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:3
01.11.2020 12:00 14 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:2
08.11.2020 13:30 15 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:0
06.03.2021 11:00 16 кръг Г Ботев (Пловдив) 2:3
14.03.2021 12:30 17 кръг Г Дунав (Русе) 0:1
19.03.2021 11:00 18 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:2
28.03.2021 11:00 19 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:0
09.04.2021 14:00 20 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 3:3
18.04.2021 12:00 21 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
22.04.2021 16:00 22 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Дунав (Русе) 20 6 4 10 24:37 22
9 Черноморец 1919 (Бургас) 20 4 5 11 22:49 17
10 Арда 1924 (Кърджали) 20 4 4 12 22:44 16
11 Сокол (Марково) 20 2 3 15 17:50 9
12 Добруджа 1919 (Добрич) 20 0 0 20 13:87 0

Сокол (Марково)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
10.09.2020 10:00 - Д Ботев (Пловдив) 0:9
ЮМВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
23.08.2020 09:30 1 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:2
19.11.2020 13:00 2 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:7
06.09.2020 11:00 3 кръг Д Верея (Стара Загора) 0:1
12.09.2020 10:00 4 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 0:3
20.09.2020 11:00 5 кръг Д Хасково (Хасково) 0:4
26.09.2020 13:00 6 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 1:0
01.10.2020 15:30 7 кръг Д Чавдар (Пловдив) 0:3
22.11.2020 10:30 8 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 2:2
18.10.2020 12:00 9 кръг Д Карнобат (Карнобат) 3:0
23.10.2020 14:00 10 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:3
01.11.2020 11:30 11 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 3:1
08.11.2020 10:30 12 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:1
14.11.2020 10:30 13 кръг Г Орлета (Пазарджик) 1:3
02.03.2021 15:00 14 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:1
10.03.2021 15:00 15 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2
16.03.2021 15:00 16 кръг Г Верея (Стара Загора) 3:5
21.03.2021 10:00 17 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 1:0
24.03.2021 15:00 18 кръг Г Хасково (Хасково) 2:3
07.04.2021 15:00 19 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 2:0
09.04.2021 11:00 20 кръг Г Чавдар (Пловдив) 3:3
18.04.2021 10:00 21 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
25.04.2021 12:00 22 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
01.05.2021 12:00 23 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
09.05.2021 12:00 24 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) -:-
15.05.2021 10:00 25 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
23.05.2021 10:00 26 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Верея (Стара Загора) 18 8 5 5 32:27 29
7 Чавдар (Пловдив) 16 8 4 4 30:23 28
8 Сокол (Марково) 20 6 3 11 26:44 21
9 Лидер Пловдив (Ягодово) 17 6 2 9 23:28 20
10 Сините камъни 2013 (Сливен) 18 5 5 8 20:20 20

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Сокол (Марково)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Трета лига 15 място
2018/2019 Трета лига 10 място
2017/2018 Трета лига 6 място
2016/2017 А ОФГ ПД 2 място
2015/2016 А ОФГ ПД 8 място
2014/2015 А ОФГ ПД 9 място
2012/2013 А ОФГ ПД 9 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 3 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 5.098 67
октомври 2019 9.214 61
септември 2019 12.425 48
август 2019 4.477 87
май 2019 6.738 69
април 2019 10.911 53
март 2019 9.772 60
ноември 2018 10.437 56
октомври 2018 7.506 71
септември 2018 6.426 82
май 2018 10.399 49
април 2018 10.493 52
март 2018 5.773 82
ноември 2017 6.409 72
октомври 2017 11.110 53
септември 2017 10.868 55
август 2017 13.769 41
всички

Интернет страници