Димитровград 1947 (Димитровград)

BGSupporters форум

Димитровград 1947 (Димитровград)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
05.08.2023 18:00 1 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:1
12.08.2023 18:00 2 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:2
19.08.2023 18:00 3 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 3:0
27.08.2023 18:00 4 кръг Д Созопол (Созопол) 0:0
02.09.2023 17:00 5 кръг Г Берое II (Стара Загора) 1:3
20.09.2023 17:30 6 кръг Д Саяна (Хасково) 2:0
16.09.2023 17:00 7 кръг Г Несебър (Несебър) 1:1
23.09.2023 17:00 8 кръг Д Сокол (Марково) 1:2
27.09.2023 17:00 9 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 2:1
01.10.2023 16:00 10 кръг Д Ботев II (Пловдив) 3:2
07.10.2023 16:00 11 кръг Г Атлетик (Куклен) 1:1
11.10.2023 16:00 12 кръг Д Карнобат (Карнобат) 4:1
14.10.2023 16:00 13 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:1
21.10.2023 16:00 14 кръг Д Загорец (Нова Загора) 2:1
27.10.2023 16:00 15 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 1:0
03.11.2023 14:30 16 кръг Г Левски (Карлово) 1:1
11.11.2023 14:30 17 кръг Д ФК Сливен (Сливен) 2:0
18.11.2023 14:30 18 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:2
25.11.2023 14:30 19 кръг Д Гигант (Съединение) 0:0
17.02.2024 14:00 20 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:0
25.02.2024 14:00 21 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:5
02.03.2024 15:00 22 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 4:0
09.03.2024 15:00 23 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
16.03.2024 15:00 24 кръг Д Берое II (Стара Загора) -:-
23.03.2024 15:00 25 кръг Г Саяна (Хасково) -:-
30.03.2024 17:00 26 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
03.04.2024 17:00 27 кръг Г Сокол (Марково) -:-
06.04.2024 17:00 28 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
13.04.2024 17:00 29 кръг Г Ботев II (Пловдив) -:-
17.04.2024 17:00 30 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
20.04.2024 17:00 31 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
27.04.2024 17:00 32 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
02.05.2024 18:00 33 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
11.05.2024 18:00 34 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
15.05.2024 18:00 35 кръг Д Левски (Карлово) -:-
18.05.2024 18:00 36 кръг Г ФК Сливен (Сливен) -:-
25.05.2024 18:00 37 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
01.06.2024 18:00 38 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Несебър (Несебър) 21 16 4 1 71:23 52
4 Гигант (Съединение) 22 14 4 4 57:21 46
5 Димитровград 1947 (Димитровград) 22 11 6 5 34:24 39
6 Загорец (Нова Загора) 22 11 5 6 48:26 38
7 Атлетик (Куклен) 21 11 3 7 40:36 36
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Хасково / 1/2 финали
23.08.2023 18:00 - Г ФК Свиленград (Свиленград) 2:1
Област Хасково / Финал
30.08.2023 18:00 - Г Саяна (Хасково) 0:4
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Хасково / Първи кръг
30.01.2024 15:00 - Г ФК Харманли (Харманли) 4:2
Област Хасково / Финал
10.02.2024 14:30 - Г Саяна (Хасково) 0:4
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
08.07.2023 18:00 - Д Левски (Карлово) 4:4
15.07.2023 18:00 - Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:1
22.07.2023 18:00 - Г Розова долина (Казанлък) 1:2
26.07.2023 18:00 - Г Несебър (Несебър) 4:2
29.07.2023 18:30 - Д Загорец (Нова Загора) 2:4
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
20.01.2024 11:30 - Г Арда 1924 (Кърджали) 1:2
27.01.2024 14:00 - Г Загорец (Нова Загора) 1:4
03.02.2024 13:00 - Д Розова долина (Казанлък) 3:0

Димитровград 1947 (Димитровград)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2023 16:00 1 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 2:2
06.11.2023 11:00 2 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:0
14.09.2023 17:00 3 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 1:2
21.09.2023 17:00 4 кръг Д Крумовград (Крумовград) 9:0
26.09.2023 15:00 5 кръг Г ФК Свиленград (Свиленград) 8:2
29.11.2023 13:00 6 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:0
13.10.2023 16:00 7 кръг Д Самуил 2006 (Самуилово) 2:1
18.10.2023 16:00 8 кръг Г Априлец 2017 (Бояджик) 3:0
15.02.2024 11:00 9 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) 1:0
01.11.2023 14:00 10 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 0:0
09.11.2023 13:00 11 кръг Д Чирпан 1929 (Чирпан) 2:2
15.11.2023 15:00 12 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 1:0
21.11.2023 14:00 13 кръг Д Верея (Стара Загора) 3:1
22.02.2024 14:00 14 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 3:0
28.02.2024 14:00 15 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 2:1
07.03.2024 14:00 16 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
14.03.2024 14:00 17 кръг Г Крумовград (Крумовград) -:-
21.03.2024 15:00 18 кръг Д ФК Свиленград (Свиленград) -:-
28.03.2024 15:00 19 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
04.04.2024 16:00 20 кръг Г Самуил 2006 (Самуилово) -:-
11.04.2024 16:00 21 кръг Д Априлец 2017 (Бояджик) -:-
18.04.2024 16:00 22 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
25.04.2024 17:00 23 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
02.05.2024 18:00 24 кръг Г Чирпан 1929 (Чирпан) -:-
09.05.2024 18:00 25 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
15.05.2024 18:00 26 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Пловдив) 14 13 0 1 88:9 39
2 Арда 1924 (Кърджали) 14 12 0 2 54:13 36
3 Димитровград 1947 (Димитровград) 15 11 3 1 41:11 36
4 Марица 1921 (Пловдив) 15 11 0 4 50:19 33
5 Локомотив (Стара Загора) 15 7 3 5 37:23 24

Димитровград 1947 (Димитровград)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финал
03.10.2023 16:00 - Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:5

Димитровград 1947 (Димитровград)

ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2023 16:00 1 кръг Д Арена (Ямбол) 0:9
20.09.2023 17:00 2 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 7:0
28.09.2023 16:00 3 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) 5:2
03.12.2023 14:00 4 кръг Д Минерал (Ягода) 3:0
12.10.2023 16:00 5 кръг Г Верея (Стара Загора) 2:2
19.10.2023 15:00 6 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) анл.
26.10.2023 15:30 7 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:3
02.11.2023 15:00 8 кръг Д Саяна (Хасково) 0:4
09.11.2023 15:30 9 кръг Г Овощник (Овощник) 0:6
16.11.2023 15:00 10 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:4
23.11.2023 15:00 11 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 1:2
14.03.2024 15:00 12 кръг Г Арена (Ямбол) -:-
21.03.2024 15:00 13 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
28.03.2024 15:00 14 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) -:-
04.04.2024 15:00 15 кръг Г Минерал (Ягода) -:-
11.04.2024 15:00 16 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 17 кръг
почива
25.04.2024 15:00 18 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
02.05.2024 15:00 19 кръг Г Саяна (Хасково) -:-
09.05.2024 15:00 20 кръг Д Овощник (Овощник) -:-
16.05.2024 15:00 21 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
23.05.2024 15:00 22 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Овощник (Овощник) 9 4 2 3 21:13 14
6 Загорец (Нова Загора) 10 3 2 5 10:25 11
7 Димитровград 1947 (Димитровград) 10 3 1 6 21:32 10
8 Минерал (Ягода) 9 3 1 5 12:24 10
9 Верея (Стара Загора) 10 2 2 6 15:27 8

Димитровград 1947 (Димитровград)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Хасково / Финал
19.09.2023 17:30 - Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 2:3
Деца "Б": Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
26.08.2023 10:00 1 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:2
02.09.2023 11:30 2 кръг Г Чавдар (Пловдив) 5:0
10.09.2023 11:00 3 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:6
16.09.2023 11:00 4 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 0:3
24.09.2023 11:00 5 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:7
30.09.2023 10:00 6 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 0:4
08.10.2023 11:00 7 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:2
15.10.2023 10:00 8 кръг Г Академик (Пловдив) 1:6
22.10.2023 10:00 9 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:5
28.10.2023 14:00 10 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:9
03.11.2023 15:00 11 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:5
12.11.2023 12:00 12 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:10
19.11.2023 10:00 13 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 0:3
25.11.2023 11:00 14 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 0:4
03.12.2023 12:00 15 кръг Д Звезденбург (Бургас) 2:4
18.02.2024 11:00 16 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:7
25.02.2024 11:00 17 кръг Д Чавдар (Пловдив) 3:7
02.03.2024 10:00 18 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:8
10.03.2024 12:00 19 кръг Д Бургас спорт (Бургас) -:-
16.03.2024 12:00 20 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
24.03.2024 10:00 21 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
31.03.2024 13:00 22 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
07.04.2024 11:00 23 кръг Д Академик (Пловдив) -:-
13.04.2024 10:30 24 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
21.04.2024 11:00 25 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
27.04.2024 12:00 26 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
04.05.2024 11:00 27 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
11.05.2024 11:00 28 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
19.05.2024 10:00 29 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) -:-
25.05.2024 12:00 30 кръг Г Звезденбург (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Марица 1921 (Пловдив) 17 5 1 11 35:42 16
13 Локомотив (Стара Загора) 18 4 3 11 26:63 15
14 Спартак 1947 (Пловдив) 18 3 1 14 19:72 10
15 Чавдар (Пловдив) 17 2 1 14 21:112 7
16 Димитровград 1947 (Димитровград) 18 1 2 15 17:92 5

Димитровград 1947 (Димитровград)

ДПГ13: Хасково - Областна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2023 11:00 1 кръг Д Раковски 1923 (Ивайловград) 4:1
28.09.2023 17:30 2 кръг Г Любимец 2000 (Любимец) 2:2
07.10.2023 11:00 3 кръг Д Евророма (Свиленград) 5:1
14.10.2023 12:00 4 кръг Г ФК Свиленград (Свиленград) 3:4
21.10.2023 11:00 5 кръг Д Сакарски спортист 04 (Тополовград) 5:2
15.11.2023 13:30 6 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) 3:1
11.11.2023 10:00 7 кръг Д ОФК Хасково II (Хасково) 3:5
30.03.2024 8 кръг Г Раковски 1923 (Ивайловград) -:-
- 9 кръг Д Любимец 2000 (Любимец) -:-
- 10 кръг Г Евророма (Свиленград) -:-
- 11 кръг Д ФК Свиленград (Свиленград) -:-
- 12 кръг Г Сакарски спортист 04 (Тополовград) -:-
- 13 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) -:-
- 14 кръг Г ОФК Хасково II (Хасково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ФК Свиленград (Свиленград) 7 7 0 0 48:12 21
2 Димитровград 1947 (Димитровград) 7 4 1 2 25:16 13
3 Раковски 1923 (Ивайловград) 7 4 1 2 29:18 13
4 ОФК Хасково (Хасково) 7 3 1 3 21:24 10
5 Сакарски спортист 04 (Тополовград) 7 3 0 4 15:36 9

Димитровград 1947 (Димитровград)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А1"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 15:15 1 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:6
24.09.2023 15:15 2 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:9
01.10.2023 15:15 3 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:4
- 4 кръг
почива
отложен 5 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
22.10.2023 15:15 6 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 1:9
05.11.2023 15:15 7 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) 3:2
отложен 8 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
19.11.2023 15:15 9 кръг Д Орлета (Пазарджик) 1:6
- 10 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 11 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 12 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 18 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Тракия 2004 (Пловдив) 7 3 0 4 24:24 9
6 Орлета (Пазарджик) 7 2 0 5 11:16 6
7 Лион 2017 (Пловдив) 8 1 1 6 9:33 4
8 ФК Арда 1924 (Кърджали) 6 1 0 5 8:22 3
9 Димитровград 1947 (Димитровград) 6 1 0 5 8:36 3

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 2.373 73
октомври 2019 6.116 75
септември 2019 7.159 74
август 2019 5.555 80
май 2019 4.706 90
април 2019 8.018 69
март 2019 6.899 76
ноември 2018 5.243 89
октомври 2018 7.457 72
септември 2018 8.997 68
май 2018 9.597 54
април 2018 14.492 40
март 2018 11.845 50
ноември 2017 4.824 84
октомври 2017 4.183 85
септември 2017 10.553 56
август 2017 8.808 67
май 2017 3.593 86
април 2017 14.767 39
март 2017 7.774 69
ноември 2016 11.765 51
октомври 2016 5.836 78
септември 2016 11.204 55
август 2016 3.627 87
май 2016 5.429 75
април 2016 8.536 58
март 2016 11.329 44
ноември 2015 9.930 54
октомври 2015 13.111 37
август 2015 9.575 52
май 2015 13.625 36
април 2015 11.758 46
март 2015 11.700 45
декември 2014 9.921 56
октомври 2014 11.070 46
септември 2014 9.524 54
май 2014 13.048 45
април 2014 4.499 81
март 2014 11.146 47
ноември 2013 12.792 56
септември 2013 5.200 81
август 2013 8.219 69
май 2013 5.509 73
април 2013 5.072 79
март 2013 7.713 70
ноември 2012 10.363 64
октомври 2012 17.251 31
септември 2012 11.555 53
май 2012 14.431 39
април 2012 10.940 58
март 2012 9.129 67
ноември 2011 14.134 54
октомври 2011 7.378 82
септември 2011 13.057 58
август 2011 11.362 57
май 2011 6.796 87
април 2011 15.232 39
март 2011 12.369 53
ноември 2010 9.509 77
октомври 2010 10.646 70
септември 2010 12.093 63
август 2010 6.525 96
всички

Интернет страници