Светкавица Търговище (Търговище)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Основан е през лятото на 2013 г.

Хроника: След като непосредствено преди началото на сезон 2013/14 става ясно, че Светкавица 1922 няма да започне първенството в „Б” група и ще развива само детско-юношеска школа, в областния град е основан нов футболен клуб - Светкавица Търговище. Следва временно обединяване с Агроелит от близкото до Търговище село Макариополско, който към момента е придобил право да се състезава в по-горно ниво. Името на обединения клуб е Светкавица Търговище (Търговище). В началото на същия сезон Агроелит (Макариополско) възстановява самостоятелността си.

Клубни цветове: син и бял.

Прозвище: -

Адрес: Търговище 7700.
Телефон: -
E-mail: -

Клубни върхове:
-

Светкавица Търговище (Търговище)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
18.08.2018 18:00 1 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:1
26.08.2018 18:00 2 кръг Г Устрем Д (Дончево) 2:0
01.09.2018 17:00 3 кръг Д Волов (Шумен) 5:0
16.09.2018 17:00 4 кръг Г Локомотив (Русе) 2:0
- 5 кръг
почива
29.09.2018 16:00 6 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 2:0
06.10.2018 16:00 7 кръг Г Септември 98 (Тервел) 3:0
13.10.2018 16:00 8 кръг Д Ботев (Нови пазар) 0:2
21.10.2018 16:00 9 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 1:1
27.10.2018 14:00 10 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 4:0
03.11.2018 14:00 11 кръг Г Хитрино (Хитрино) 1:6
10.11.2018 14:00 12 кръг Д Калиакра (Каварна) 2:1
18.11.2018 14:00 13 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:2
24.11.2018 14:00 14 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 2:2
09.12.2018 14:00 15 кръг Д Устрем Д (Дончево) 2:2
- 16 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 17 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 20 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
- 21 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
- 22 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
- 23 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) -:-
- 24 кръг Д Хитрино (Хитрино) -:-
- 25 кръг Г Калиакра (Каварна) -:-
- 26 кръг Д Суворово 1 (Суворово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Хитрино (Хитрино) 14 9 3 2 31:13 30
4 Ботев (Нови пазар) 14 9 2 3 27:16 29
5 Светкавица Търговище (Търговище) 14 7 4 3 27:17 25
6 Септември 98 (Тервел) 14 6 3 5 24:21 21
7 Локомотив (Русе) 14 5 4 5 17:18 19
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Русе/Силистра/Разград/Търговище / Първи кръг
29.08.2018 18:00 - Г Миньор (Сеново) 0:5
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
28.07.2018 18:00 - Д Спартак 1918 (Варна) 1:5

Светкавица Търговище (Търговище)

ЮСВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2018 17:00 1 кръг Д Хитрино (Хитрино) 7:0
19.09.2018 16:00 2 кръг Г Калиакра (Каварна) 5:1
26.09.2018 17:00 3 кръг Д Черноморец (Балчик) 2:2
03.10.2018 16:00 4 кръг Г Локомотив (Русе) 1:1
10.10.2018 16:00 5 кръг Д Волов (Шумен) 1:3
17.10.2018 16:00 6 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 2:1
24.10.2018 16:00 7 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) 2:0
21.11.2018 14:00 8 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:2
07.11.2018 14:00 9 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) 2:2
- 10 кръг Г Хитрино (Хитрино) -:-
- 11 кръг Д Калиакра (Каварна) -:-
- 12 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
- 13 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
- 14 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 15 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 16 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
- 17 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 18 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Добруджа 1919 (Добрич) 8 7 0 1 40:4 21
4 Локомотив (Русе) 9 5 2 2 19:9 17
5 Светкавица Търговище (Търговище) 9 4 3 2 23:12 15
6 Хитрино (Хитрино) 8 2 1 5 14:24 7
7 Спортист 2011 (Генерал Тошево) 9 2 1 6 13:25 7

Светкавица Търговище (Търговище)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
16.09.2018 10:00 2 кръг Г Волов (Шумен) 2:2
- 3 кръг
почива
- 4 кръг
почива
30.09.2018 10:00 5 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 1:0
07.10.2018 10:00 6 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:5
12.10.2018 14:00 7 кръг Д Черно море (Варна) 3:1
21.10.2018 10:00 8 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 2:2
28.10.2018 10:00 9 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 1:1
04.11.2018 10:00 10 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:10
11.11.2018 10:00 11 кръг Д Олимпик (Варна) 3:3
18.11.2018 10:00 12 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 3:2
25.11.2018 10:00 13 кръг Г Одесос 2014 (Варна) 3:1
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 19 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 20 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 21 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 22 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
- 23 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 24 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
- 25 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 26 кръг Д Одесос 2014 (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Спартак 1918 (Варна) 10 6 1 3 23:11 19
3 Шумен 2007 (Шумен) 10 5 3 2 24:13 18
4 Светкавица Търговище (Търговище) 10 4 4 2 19:27 16
5 Волов (Шумен) 10 5 1 4 17:26 16
6 Олимпик (Варна) 10 4 2 4 15:25 14

Светкавица Търговище (Търговище)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
16.09.2018 11:30 2 кръг Г Волов (Шумен) 4:2
19.09.2018 11:30 3 кръг Д Дунав 2010 II (Русе) 3:2
23.09.2018 11:30 4 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 2:3
30.09.2018 11:30 5 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 2:2
07.10.2018 11:30 6 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 2:2
12.10.2018 15:30 7 кръг Д Черно море (Варна) 1:0
21.10.2018 11:30 8 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 1:3
28.10.2018 11:30 9 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 1:3
04.11.2018 11:30 10 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:2
11.11.2018 11:30 11 кръг Д Олимпик (Варна) 5:2
18.11.2018 11:30 12 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 7:0
25.11.2018 11:30 13 кръг Г Одесос 2014 (Варна) 3:0
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 16 кръг Г Дунав 2010 II (Русе) -:-
- 17 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
- 18 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 19 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 20 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 21 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 22 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
- 23 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 24 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
- 25 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 26 кръг Д Одесос 2014 (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Спартак 1918 (Варна) 12 6 4 2 29:9 22
5 Шумен 2007 (Шумен) 12 6 3 3 34:31 21
6 Светкавица Търговище (Търговище) 12 6 2 4 31:21 20
7 Черно море (Варна) 11 5 3 3 20:14 18
8 Дунав 2010 II (Русе) 12 4 2 6 15:19 14

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Трета лига 7 място
2016/2017 Трета лига 8 място
2015/2016 "В" група 4 място
2014/2015 "В" група 8 място
2013/2014 "В" група 2 място
2012/2013 - -
2011/2012 - -
2010/2011 - -
2009/2010 - -
2008/2009 - -

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2018 8.753 62
април 2018 8.564 68
март 2018 12.998 45
ноември 2017 6.083 74
октомври 2017 6.398 79
септември 2017 13.616 39
август 2017 8.588 71
май 2017 1.612 91
април 2017 12.301 47
март 2017 4.536 86
ноември 2016 10.225 61
октомври 2016 8.213 66
септември 2016 10.291 56
август 2016 14.627 31
май 2016 11.765 42
април 2016 1.510 88
март 2016 7.250 68
ноември 2015 9.296 58
октомври 2015 13.204 36
август 2015 17.033 25
май 2015 13.266 38
април 2015 12.762 39
март 2015 11.392 46
декември 2014 7.551 67
октомври 2014 7.056 75
септември 2014 10.271 52
май 2014 14.244 40
април 2014 14.490 35
март 2014 16.588 26
ноември 2013 16.361 38
септември 2013 15.577 39
август 2013 11.894 57
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници