Лудогорец 2011 (Паисиево)

BGSupporters форум

Лудогорец 2011 (Паисиево)

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2020 17:00 1 кръг Д Правда 1944 (Правда) 6:0
12.09.2020 17:00 2 кръг Г Дулово 2006 (Дулово) 2:1
19.09.2020 17:00 3 кръг Д Вихър (Любен) 2:2
26.09.2020 17:00 4 кръг Г Караджата (Брадвари) 1:1
03.10.2020 16:00 5 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 5:0
10.10.2020 16:00 6 кръг Г Светкавица 2020 (Поройно) 2:0
17.10.2020 16:00 7 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 4:0
24.10.2020 15:00 8 кръг Д Чернолик (Чернолик) 4:1
31.10.2020 15:00 9 кръг Г Галактика (Черник) 4:0
20.03.2021 15:30 10 кръг Г Правда 1944 (Правда) 2:1
27.03.2021 15:30 11 кръг Д Дулово 2006 (Дулово) 3:0
10.04.2021 16:30 12 кръг Г Вихър (Любен) -:-
17.04.2021 16:30 13 кръг Д Караджата (Брадвари) -:-
24.04.2021 16:30 14 кръг Г Йълдъръм (Яребица) -:-
02.05.2021 17:30 15 кръг Д Светкавица 2020 (Поройно) -:-
08.05.2021 17:30 16 кръг Г Победа 2009 (Вокил) -:-
16.05.2021 17:30 17 кръг Г Чернолик (Чернолик) -:-
23.05.2021 17:30 18 кръг Д Галактика (Черник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 2011 (Паисиево) 11 9 2 0 35:6 29
2 Вихър (Любен) 11 7 4 0 33:9 25
3 Йълдъръм (Яребица) 11 7 0 4 25:19 21
4 Чернолик (Чернолик) 11 6 2 3 23:21 20
5 Победа 2009 (Вокил) 11 4 3 4 19:18 15

Лудогорец 2011 (Паисиево)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2020 15:00 1 кръг Д Правда 1944 (Правда) 3:0
12.09.2020 15:00 2 кръг Г Дулово 2006 (Дулово) 3:3
19.09.2020 15:00 3 кръг Д Вихър (Любен) 3:3
26.09.2020 15:00 4 кръг Г Караджата (Брадвари) 0:3
03.10.2020 14:00 5 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 3:1
10.10.2020 14:00 6 кръг Г Светкавица 2020 (Поройно) 1:2
17.10.2020 14:00 7 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 3:0
24.10.2020 13:00 8 кръг Д Чернолик (Чернолик) 1:2
31.10.2020 13:00 9 кръг Г Галактика (Черник) 0:3
20.03.2021 14:00 10 кръг Г Правда 1944 (Правда) 3:0
27.03.2021 14:00 11 кръг Д Дулово 2006 (Дулово) 3:0
10.04.2021 15:00 12 кръг Г Вихър (Любен) -:-
17.04.2021 15:00 13 кръг Д Караджата (Брадвари) -:-
24.04.2021 15:00 14 кръг Г Йълдъръм (Яребица) -:-
02.05.2021 16:00 15 кръг Д Светкавица 2020 (Поройно) -:-
08.05.2021 16:00 16 кръг Г Победа 2009 (Вокил) -:-
16.05.2021 16:00 17 кръг Г Чернолик (Чернолик) -:-
23.05.2021 16:00 18 кръг Д Галактика (Черник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Галактика (Черник) 11 7 1 3 29:12 22
4 Вихър (Любен) 11 6 3 2 34:14 21
5 Лудогорец 2011 (Паисиево) 11 5 2 4 23:17 17
6 Йълдъръм (Яребица) 11 5 1 5 19:18 16
7 Караджата (Брадвари) 11 4 1 6 21:27 13

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ СС 3 място
2018/2019 А ОФГ СС 1 място
2017/2018 А ОФГ СС 8 място
2016/2017 А ОФГ СС 8 място
2015/2016 А ОФГ СС 2 място
2014/2015 А ОФГ СС 3 място
2013/2014 А ОФГ СС 7 място
2012/2013 А ОФГ СС 10 място
2011/2012 А ОФГ СС 12 място

Интернет страници

 » няма интернет страници