Чернолик (Чернолик)

BGSupporters форум

Чернолик (Чернолик)

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2020 17:00 1 кръг Д Галактика (Черник) 3:3
12.09.2020 17:00 2 кръг Г Правда 1944 (Правда) 1:0
20.09.2020 17:00 3 кръг Д Дулово 2006 (Дулово) 2:0
26.09.2020 17:00 4 кръг Г Вихър (Любен) 0:6
04.10.2020 16:00 5 кръг Д Караджата (Брадвари) 1:1
10.10.2020 16:00 6 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 1:4
18.10.2020 16:00 7 кръг Д Светкавица 2020 (Поройно) 5:0
24.10.2020 15:00 8 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:4
01.11.2020 15:00 9 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 3:1
21.03.2021 15:30 10 кръг Г Галактика (Черник) 2:1
28.03.2021 15:30 11 кръг Д Правда 1944 (Правда) 4:1
11.04.2021 16:30 12 кръг Г Дулово 2006 (Дулово) -:-
18.04.2021 16:30 13 кръг Д Вихър (Любен) -:-
25.04.2021 16:30 14 кръг Г Караджата (Брадвари) -:-
02.05.2021 17:30 15 кръг Д Йълдъръм (Яребица) -:-
09.05.2021 17:30 16 кръг Г Светкавица 2020 (Поройно) -:-
16.05.2021 17:30 17 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
23.05.2021 17:30 18 кръг Г Победа 2009 (Вокил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Вихър (Любен) 11 7 4 0 33:9 25
3 Йълдъръм (Яребица) 11 7 0 4 25:19 21
4 Чернолик (Чернолик) 11 6 2 3 23:21 20
5 Победа 2009 (Вокил) 11 4 3 4 19:18 15
6 Караджата (Брадвари) 11 3 6 2 22:21 15

Чернолик (Чернолик)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2020 15:00 1 кръг Д Галактика (Черник) 3:0
12.09.2020 15:00 2 кръг Г Правда 1944 (Правда) 3:0
20.09.2020 15:00 3 кръг Д Дулово 2006 (Дулово) 2:1
26.09.2020 15:00 4 кръг Г Вихър (Любен) 1:1
04.10.2020 14:00 5 кръг Д Караджата (Брадвари) 5:0
10.10.2020 14:00 6 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 0:0
18.10.2020 14:00 7 кръг Д Светкавица 2020 (Поройно) 4:0
24.10.2020 13:00 8 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 2:1
01.11.2020 13:00 9 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 3:0
21.03.2021 14:00 10 кръг Г Галактика (Черник) 0:4
28.03.2021 14:00 11 кръг Д Правда 1944 (Правда) 3:0
11.04.2021 15:00 12 кръг Г Дулово 2006 (Дулово) -:-
18.04.2021 15:00 13 кръг Д Вихър (Любен) -:-
25.04.2021 15:00 14 кръг Г Караджата (Брадвари) -:-
02.05.2021 16:00 15 кръг Д Йълдъръм (Яребица) -:-
09.05.2021 16:00 16 кръг Г Светкавица 2020 (Поройно) -:-
16.05.2021 16:00 17 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
23.05.2021 16:00 18 кръг Г Победа 2009 (Вокил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Чернолик (Чернолик) 11 8 2 1 26:7 26
2 Дулово 2006 (Дулово) 11 7 1 3 39:15 22
3 Галактика (Черник) 11 7 1 3 29:12 22
4 Вихър (Любен) 11 6 3 2 34:14 21
5 Лудогорец 2011 (Паисиево) 11 5 2 4 23:17 17

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ СС 5 място
2018/2019 А ОФГ СС 3 място
2017/2018 А ОФГ СС 9 място
2016/2017 - -
2015/2016 А ОФГ СС 8 място
2014/2015 А ОФГ СС 6 място
2013/2014 А ОФГ СС 4 място
2012/2013 А ОФГ СС 3 място
2011/2012 А ОФГ СС 6 място
2010/2011 А ОФГ СС 4 място
2009/2010 А ОФГ СС 10 място

Интернет страници

 » няма интернет страници