Кале 2023 (Руйно)

BGSupporters форум

Кале 2023 (Руйно)

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 17:00 1 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 2:3
24.09.2023 17:00 2 кръг Д Чернолик (Чернолик) 3:2
01.10.2023 16:00 3 кръг Г Вихър (Любен) 1:5
07.10.2023 16:00 4 кръг Д Галактика (Черник) 2:2
14.10.2023 16:00 5 кръг Г Вихър (Боил) 3:3
21.10.2023 16:00 6 кръг Д Дулово 2006 (Дулово) 0:1
09.03.2024 15:30 7 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:5
12.11.2023 15:00 8 кръг Г Правда 1944 (Правда) 1:1
18.11.2023 15:00 9 кръг Д Караджата (Брадвари) 1:2
17.03.2024 15:30 10 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 3:0
24.03.2024 15:30 11 кръг Г Чернолик (Чернолик) 2:0
31.03.2024 15:30 12 кръг Д Вихър (Любен) 1:2
06.04.2024 16:30 13 кръг Г Галактика (Черник) 2:2
13.04.2024 16:30 14 кръг Д Вихър (Боил) 3:2
20.04.2024 16:30 15 кръг Г Дулово 2006 (Дулово) -:-
- 16 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
- 17 кръг Д Правда 1944 (Правда) -:-
- 18 кръг Г Караджата (Брадвари) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Дулово 2006 (Дулово) 13 11 0 2 36:14 33
4 Караджата (Брадвари) 14 7 3 4 31:24 24
5 Кале 2023 (Руйно) 14 4 4 6 24:30 16
6 Вихър (Боил) 14 5 1 8 31:28 16
7 Правда 1944 (Правда) 13 4 2 7 18:37 14

Кале 2023 (Руйно)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 15:30 1 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 0:3
24.09.2023 15:30 2 кръг Д Чернолик (Чернолик) 1:1
01.10.2023 14:30 3 кръг Г Вихър (Любен) 0:5
07.10.2023 14:30 4 кръг Д Галактика (Черник) 0:4
14.10.2023 14:30 5 кръг Г Вихър (Боил) 1:4
21.10.2023 14:30 6 кръг Д Дулово 2006 (Дулово) 0:3
09.03.2024 14:00 7 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:2
12.11.2023 13:30 8 кръг Г Правда 1944 (Правда) 0:1
18.11.2023 13:30 9 кръг Д Караджата (Брадвари) 1:1
17.03.2024 14:00 10 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 1:5
24.03.2024 14:00 11 кръг Г Чернолик (Чернолик) 0:1
31.03.2024 14:00 12 кръг Д Вихър (Любен) 0:1
06.04.2024 15:00 13 кръг Г Галактика (Черник) 0:5
13.04.2024 15:00 14 кръг Д Вихър (Боил) 0:3
20.04.2024 15:00 15 кръг Г Дулово 2006 (Дулово) -:-
- 16 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
- 17 кръг Д Правда 1944 (Правда) -:-
- 18 кръг Г Караджата (Брадвари) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Дулово 2006 (Дулово) 13 4 2 7 18:26 14
7 Правда 1944 (Правда) 13 4 1 8 19:29 13
8 Чернолик (Чернолик) 13 4 1 8 18:21 13
9 Караджата (Брадвари) 14 1 2 11 10:69 5
10 Кале 2023 (Руйно) 14 0 2 12 5:39 2

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ СС --
2014/2015 А ОФГ СС 7 място
2013/2014 - -
2012/2013 А ОФГ СС 9 място
2011/2012 А ОФГ СС 10 място
2010/2011 А ОФГ СС 8 място
2009/2010 А ОФГ СС 5 място

Интернет страници

 » няма интернет страници