Правда 1944 (Правда)

BGSupporters форум

Правда 1944 (Правда)

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2020 17:00 1 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:6
12.09.2020 17:00 2 кръг Д Чернолик (Чернолик) 0:1
20.09.2020 17:00 3 кръг Г Галактика (Черник) 0:3
27.09.2020 17:00 4 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 0:3
03.10.2020 16:00 5 кръг Д Дулово 2006 (Дулово) 3:0
10.10.2020 16:00 6 кръг Г Вихър (Любен) 0:4
18.10.2020 16:00 7 кръг Д Караджата (Брадвари) 1:1
24.10.2020 15:00 8 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 2:4
31.10.2020 15:00 9 кръг Д Светкавица 2020 (Поройно) 3:2
20.03.2021 15:30 10 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:2
28.03.2021 15:30 11 кръг Г Чернолик (Чернолик) 1:4
10.04.2021 16:30 12 кръг Д Галактика (Черник) -:-
17.04.2021 16:30 13 кръг Д Победа 2009 (Вокил) -:-
24.04.2021 16:30 14 кръг Г Дулово 2006 (Дулово) -:-
02.05.2021 17:30 15 кръг Д Вихър (Любен) -:-
09.05.2021 17:30 16 кръг Г Караджата (Брадвари) -:-
15.05.2021 17:30 17 кръг Д Йълдъръм (Яребица) -:-
23.05.2021 17:30 18 кръг Г Светкавица 2020 (Поройно) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Караджата (Брадвари) 11 3 6 2 22:21 15
7 Светкавица 2020 (Поройно) 11 3 2 6 15:24 11
8 Галактика (Черник) 11 3 2 6 16:22 11
9 Правда 1944 (Правда) 11 2 1 8 11:30 7
10 Дулово 2006 (Дулово) 11 0 0 11 4:33 0

Правда 1944 (Правда)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2020 15:00 1 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:3
12.09.2020 15:00 2 кръг Д Чернолик (Чернолик) 0:3
20.09.2020 15:00 3 кръг Г Галактика (Черник) 0:3
27.09.2020 15:00 4 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 0:3
03.10.2020 14:00 5 кръг Д Дулово 2006 (Дулово) 0:10
10.10.2020 14:00 6 кръг Г Вихър (Любен) 0:3
18.10.2020 14:00 7 кръг Д Караджата (Брадвари) 0:4
24.10.2020 13:00 8 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 0:3
31.10.2020 13:00 9 кръг Д Светкавица 2020 (Поройно) 0:3
20.03.2021 14:00 10 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:3
28.03.2021 14:00 11 кръг Г Чернолик (Чернолик) 0:3
10.04.2021 15:00 12 кръг Д Галактика (Черник) -:-
17.04.2021 15:00 13 кръг Д Победа 2009 (Вокил) -:-
24.04.2021 15:00 14 кръг Г Дулово 2006 (Дулово) -:-
02.05.2021 16:00 15 кръг Д Вихър (Любен) -:-
09.05.2021 16:00 16 кръг Г Караджата (Брадвари) -:-
15.05.2021 16:00 17 кръг Д Йълдъръм (Яребица) -:-
23.05.2021 16:00 18 кръг Г Светкавица 2020 (Поройно) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Йълдъръм (Яребица) 11 5 1 5 19:18 16
7 Караджата (Брадвари) 11 4 1 6 21:27 13
8 Победа 2009 (Вокил) 11 4 0 7 13:30 12
9 Светкавица 2020 (Поройно) 11 3 1 7 13:36 10
10 Правда 1944 (Правда) 11 0 0 11 0:41 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ СС 9 място
2018/2019 А ОФГ СС 5 място
2017/2018 А ОФГ СС 7 място
2016/2017 А ОФГ СС 3 място
2015/2016 А ОФГ СС 10 място
2014/2015 А ОФГ СС 10 място
2013/2014 А ОФГ СС 11 място
2012/2013 А ОФГ СС 8 място
2011/2012 А ОФГ СС 7 място
2010/2011 А ОФГ СС 10 място

Интернет страници

 » няма интернет страници