Правда 1944 (Правда)

BGSupporters форум

Правда 1944 (Правда)

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 17:00 1 кръг Г Караджата (Брадвари) 2:2
24.09.2023 17:00 2 кръг Д Вихър (Боил) 3:0
01.10.2023 16:00 3 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 0:3
08.10.2023 16:00 4 кръг Д Дулово 2006 (Дулово) 1:4
15.10.2023 16:00 5 кръг Г Чернолик (Чернолик) 4:3
22.10.2023 16:00 6 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:4
04.11.2023 15:00 7 кръг Г Вихър (Любен) 0:3
12.11.2023 15:00 8 кръг Д Кале 2023 (Руйно) 1:1
19.11.2023 15:00 9 кръг Г Галактика (Черник) 3:0
17.03.2024 15:30 10 кръг Д Караджата (Брадвари) 0:5
24.03.2024 15:30 11 кръг Г Вихър (Боил) 0:7
30.03.2024 15:30 12 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 3:0
07.04.2024 16:30 13 кръг Г Дулово 2006 (Дулово) 0:5
14.04.2024 16:30 14 кръг Д Чернолик (Чернолик) 1:2
21.04.2024 16:30 15 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:3
27.04.2024 16:30 16 кръг Д Вихър (Любен) 0:5
11.05.2024 17:30 17 кръг Г Кале 2023 (Руйно) 3:5
18.05.2024 17:30 18 кръг Д Галактика (Черник) 3:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Вихър (Боил) 18 8 1 9 39:33 25
6 Кале 2023 (Руйно) 18 6 4 8 31:39 22
7 Правда 1944 (Правда) 18 4 2 12 25:56 14
8 Чернолик (Чернолик) 18 4 1 13 20:39 13
9 Галактика (Черник) 18 3 3 12 20:47 12

Правда 1944 (Правда)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 15:30 1 кръг Г Караджата (Брадвари) 2:3
24.09.2023 15:30 2 кръг Д Вихър (Боил) 1:2
01.10.2023 14:30 3 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 0:4
08.10.2023 14:30 4 кръг Д Дулово 2006 (Дулово) 2:1
15.10.2023 14:30 5 кръг Г Чернолик (Чернолик) 2:1
22.10.2023 14:30 6 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:2
04.11.2023 13:30 7 кръг Г Вихър (Любен) 0:3
12.11.2023 13:30 8 кръг Д Кале 2023 (Руйно) 1:0
19.11.2023 13:30 9 кръг Г Галактика (Черник) 0:3
17.03.2024 14:00 10 кръг Д Караджата (Брадвари) 10:1
24.03.2024 14:00 11 кръг Г Вихър (Боил) 0:5
30.03.2024 14:00 12 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 0:3
07.04.2024 15:00 13 кръг Г Дулово 2006 (Дулово) 1:1
14.04.2024 15:00 14 кръг Д Чернолик (Чернолик) 3:1
21.04.2024 15:00 15 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:4
27.04.2024 15:00 16 кръг Д Вихър (Любен) 1:6
11.05.2024 16:00 17 кръг Г Кале 2023 (Руйно) 0:0
18.05.2024 16:00 18 кръг Д Галактика (Черник) 1:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Лудогорец 2011 (Паисиево) 18 9 0 9 22:31 27
6 Дулово 2006 (Дулово) 18 6 2 10 30:34 20
7 Правда 1944 (Правда) 18 5 2 11 25:45 17
8 Чернолик (Чернолик) 18 4 1 13 19:42 13
9 Кале 2023 (Руйно) 18 2 3 13 16:46 9

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2021/2022 А ОФГ СС 2 място
2020/2021 А ОФГ СС 6 място
2019/2020 А ОФГ СС 9 място
2018/2019 А ОФГ СС 5 място
2017/2018 А ОФГ СС 7 място
2016/2017 А ОФГ СС 3 място
2015/2016 А ОФГ СС 10 място
2014/2015 А ОФГ СС 10 място
2013/2014 А ОФГ СС 11 място
2012/2013 А ОФГ СС 8 място

Интернет страници

 » няма интернет страници