Вихър (Любен)

BGSupporters форум

Вихър (Любен)

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 17:00 1 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:7
11.09.2022 17:00 2 кръг Д Караджата (Брадвари) 4:0
18.09.2022 17:00 3 кръг Г Дулово 2006 (Дулово) 1:4
24.09.2022 17:00 4 кръг Д Чернолик (Чернолик) 4:0
08.10.2022 16:00 5 кръг Г Светкавица 2020 (Поройно) 1:2
15.10.2022 16:00 6 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 3:0
22.10.2022 16:00 7 кръг Г Вихър (Боил) 2:4
- 8 кръг
почива
06.11.2022 15:00 9 кръг Д Галактика (Черник) 1:1
- 10 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
- 11 кръг Г Караджата (Брадвари) -:-
- 12 кръг Д Дулово 2006 (Дулово) -:-
- 13 кръг Г Чернолик (Чернолик) -:-
- 14 кръг Д Светкавица 2020 (Поройно) -:-
- 15 кръг Г Йълдъръм (Яребица) -:-
- 16 кръг Д Вихър (Боил) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Галактика (Черник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Вихър (Боил) 8 4 2 2 23:11 14
4 Йълдъръм (Яребица) 8 3 2 3 10:15 11
5 Вихър (Любен) 8 3 1 4 17:18 10
6 Чернолик (Чернолик) 8 3 0 5 9:25 9
7 Галактика (Черник) 8 2 2 4 7:11 8

Вихър (Любен)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 15:30 1 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 2:2
11.09.2022 15:30 2 кръг Д Караджата (Брадвари) 2:3
18.09.2022 15:30 3 кръг Г Дулово 2006 (Дулово) 0:6
24.09.2022 15:30 4 кръг Д Чернолик (Чернолик) 3:0
08.10.2022 14:30 5 кръг Г Светкавица 2020 (Поройно) 3:0
15.10.2022 14:30 6 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 1:1
22.10.2022 14:30 7 кръг Г Вихър (Боил) 3:2
- 8 кръг
почива
06.11.2022 13:30 9 кръг Д Галактика (Черник) 2:0
- 10 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
- 11 кръг Г Караджата (Брадвари) -:-
- 12 кръг Д Дулово 2006 (Дулово) -:-
- 13 кръг Г Чернолик (Чернолик) -:-
- 14 кръг Д Светкавица 2020 (Поройно) -:-
- 15 кръг Г Йълдъръм (Яребица) -:-
- 16 кръг Д Вихър (Боил) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Галактика (Черник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Дулово 2006 (Дулово) 8 8 0 0 34:0 24
2 Караджата (Брадвари) 8 6 0 2 18:8 18
3 Вихър (Любен) 8 4 2 2 16:14 14
4 Вихър (Боил) 8 3 2 3 10:9 11
5 Йълдъръм (Яребица) 8 3 2 3 12:14 11

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2021/2022 А ОФГ СС 5 място
2020/2021 А ОФГ СС 1 място
2019/2020 А ОФГ СС 2 място
2018/2019 А ОФГ СС 2 място
2017/2018 А ОФГ СС 1 място
2016/2017 А ОФГ СС 4 място
2015/2016 А ОФГ СС 1 място
2014/2015 А ОФГ СС 1 място
2013/2014 А ОФГ СС 5 място
2012/2013 А ОФГ СС 5 място

Интернет страници

 » няма интернет страници