Галактика (Черник)

BGSupporters форум

Галактика (Черник)

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2020 17:00 1 кръг Г Чернолик (Чернолик) 3:3
13.09.2020 17:00 2 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 2:2
20.09.2020 17:00 3 кръг Д Правда 1944 (Правда) 3:0
27.09.2020 17:00 4 кръг Г Дулово 2006 (Дулово) 2:0
03.10.2020 16:00 5 кръг Д Вихър (Любен) 0:1
11.10.2020 16:00 6 кръг Г Караджата (Брадвари) 1:2
17.10.2020 16:00 7 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 1:5
25.10.2020 15:00 8 кръг Г Светкавица 2020 (Поройно) 1:2
31.10.2020 15:00 9 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:4
- 10 кръг Д Чернолик (Чернолик) -:-
- 11 кръг Д Победа 2009 (Вокил) -:-
- 12 кръг Г Правда 1944 (Правда) -:-
- 13 кръг Д Дулово 2006 (Дулово) -:-
- 14 кръг Г Вихър (Любен) -:-
- 15 кръг Д Караджата (Брадвари) -:-
- 16 кръг Г Йълдъръм (Яребица) -:-
- 17 кръг Д Светкавица 2020 (Поройно) -:-
- 18 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Чернолик (Чернолик) 9 4 2 3 17:19 14
6 Победа 2009 (Вокил) 9 3 3 3 15:15 12
7 Галактика (Черник) 9 2 2 5 13:19 8
8 Правда 1944 (Правда) 9 2 1 6 9:24 7
9 Светкавица 2020 (Поройно) 9 2 1 6 11:23 7

Галактика (Черник)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2020 15:00 1 кръг Г Чернолик (Чернолик) 0:3
13.09.2020 15:00 2 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 0:1
20.09.2020 15:00 3 кръг Д Правда 1944 (Правда) 3:0
27.09.2020 15:00 4 кръг Г Дулово 2006 (Дулово) 0:4
03.10.2020 14:00 5 кръг Д Вихър (Любен) 1:1
11.10.2020 14:00 6 кръг Г Караджата (Брадвари) 4:1
17.10.2020 14:00 7 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 3:1
25.10.2020 13:00 8 кръг Г Светкавица 2020 (Поройно) 5:0
31.10.2020 13:00 9 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:0
- 10 кръг Д Чернолик (Чернолик) -:-
- 11 кръг Д Победа 2009 (Вокил) -:-
- 12 кръг Г Правда 1944 (Правда) -:-
- 13 кръг Д Дулово 2006 (Дулово) -:-
- 14 кръг Г Вихър (Любен) -:-
- 15 кръг Д Караджата (Брадвари) -:-
- 16 кръг Г Йълдъръм (Яребица) -:-
- 17 кръг Д Светкавица 2020 (Поройно) -:-
- 18 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Чернолик (Чернолик) 9 7 2 0 23:3 23
2 Дулово 2006 (Дулово) 9 7 1 1 39:9 22
3 Галактика (Черник) 9 5 1 3 19:11 16
4 Вихър (Любен) 9 4 3 2 25:13 15
5 Караджата (Брадвари) 9 4 1 4 21:21 13

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ СС 7 място
2018/2019 А ОФГ СС 6 място
2017/2018 А ОФГ СС 11 място
2016/2017 - -
2015/2016 А ОФГ СС 9 място
2014/2015 А ОФГ СС 5 място
2013/2014 А ОФГ СС 9 място
2012/2013 А ОФГ СС 11 място
2011/2012 А ОФГ СС 9 място
2010/2011 А ОФГ СС 9 място
2009/2010 А ОФГ СС 11 място

Интернет страници

 » няма интернет страници