Галактика (Черник)

BGSupporters форум

Галактика (Черник)

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2020 17:00 1 кръг Г Чернолик (Чернолик) 3:3
13.09.2020 17:00 2 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 2:2
20.09.2020 17:00 3 кръг Д Правда 1944 (Правда) 3:0
27.09.2020 17:00 4 кръг Г Дулово 2006 (Дулово) 2:0
03.10.2020 16:00 5 кръг Д Вихър (Любен) 0:1
11.10.2020 16:00 6 кръг Г Караджата (Брадвари) 1:2
17.10.2020 16:00 7 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 1:5
25.10.2020 15:00 8 кръг Г Светкавица 2020 (Поройно) 1:2
31.10.2020 15:00 9 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:4
21.03.2021 15:30 10 кръг Д Чернолик (Чернолик) 1:2
27.03.2021 15:30 11 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 2:1
10.04.2021 16:30 12 кръг Г Правда 1944 (Правда) 1:2
17.04.2021 16:30 13 кръг Д Дулово 2006 (Дулово) 3:0
24.04.2021 16:30 14 кръг Г Вихър (Любен) -:-
02.05.2021 17:30 15 кръг Д Караджата (Брадвари) -:-
08.05.2021 17:30 16 кръг Г Йълдъръм (Яребица) -:-
15.05.2021 17:30 17 кръг Д Светкавица 2020 (Поройно) -:-
23.05.2021 17:30 18 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Победа 2009 (Вокил) 12 5 3 4 20:18 18
6 Караджата (Брадвари) 12 4 6 2 26:23 18
7 Галактика (Черник) 13 4 2 7 20:24 14
8 Светкавица 2020 (Поройно) 12 3 2 7 17:28 11
9 Правда 1944 (Правда) 12 3 1 8 13:31 10

Галактика (Черник)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2020 15:00 1 кръг Г Чернолик (Чернолик) 0:3
13.09.2020 15:00 2 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 0:1
20.09.2020 15:00 3 кръг Д Правда 1944 (Правда) 3:0
27.09.2020 15:00 4 кръг Г Дулово 2006 (Дулово) 0:4
03.10.2020 14:00 5 кръг Д Вихър (Любен) 1:1
11.10.2020 14:00 6 кръг Г Караджата (Брадвари) 4:1
17.10.2020 14:00 7 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 3:1
25.10.2020 13:00 8 кръг Г Светкавица 2020 (Поройно) 5:0
31.10.2020 13:00 9 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:0
21.03.2021 14:00 10 кръг Д Чернолик (Чернолик) 4:0
27.03.2021 14:00 11 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 6:1
10.04.2021 15:00 12 кръг Г Правда 1944 (Правда) 3:0
17.04.2021 15:00 13 кръг Д Дулово 2006 (Дулово) 3:0
24.04.2021 15:00 14 кръг Г Вихър (Любен) -:-
02.05.2021 16:00 15 кръг Д Караджата (Брадвари) -:-
08.05.2021 16:00 16 кръг Г Йълдъръм (Яребица) -:-
15.05.2021 16:00 17 кръг Д Светкавица 2020 (Поройно) -:-
23.05.2021 16:00 18 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Чернолик (Чернолик) 12 9 2 1 29:7 29
2 Галактика (Черник) 13 9 1 3 35:12 28
3 Вихър (Любен) 12 7 3 2 38:16 24
4 Йълдъръм (Яребица) 12 6 1 5 22:20 19
5 Лудогорец 2011 (Паисиево) 12 5 2 5 25:21 17

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ СС 7 място
2018/2019 А ОФГ СС 6 място
2017/2018 А ОФГ СС 11 място
2016/2017 - -
2015/2016 А ОФГ СС 9 място
2014/2015 А ОФГ СС 5 място
2013/2014 А ОФГ СС 9 място
2012/2013 А ОФГ СС 11 място
2011/2012 А ОФГ СС 9 място
2010/2011 А ОФГ СС 9 място
2009/2010 А ОФГ СС 11 място

Интернет страници

 » няма интернет страници