Вихър (Боил)

BGSupporters форум

Вихър (Боил)

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 17:00 1 кръг Г Галактика (Черник) 0:3
24.09.2023 17:00 2 кръг Г Правда 1944 (Правда) 0:3
01.10.2023 16:00 3 кръг Д Дулово 2006 (Дулово) 1:2
07.10.2023 16:00 4 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:2
14.10.2023 16:00 5 кръг Д Кале 2023 (Руйно) 3:3
21.10.2023 16:00 6 кръг Г Караджата (Брадвари) 1:4
04.11.2023 15:00 7 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 6:2
12.11.2023 15:00 8 кръг Г Чернолик (Чернолик) 2:0
18.11.2023 15:00 9 кръг Д Вихър (Любен) 4:0
16.03.2024 15:30 10 кръг Д Галактика (Черник) 2:1
24.03.2024 15:30 11 кръг Д Правда 1944 (Правда) 7:0
31.03.2024 15:30 12 кръг Г Дулово 2006 (Дулово) 1:2
07.04.2024 16:30 13 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:3
13.04.2024 16:30 14 кръг Г Кале 2023 (Руйно) 2:3
21.04.2024 16:30 15 кръг Д Караджата (Брадвари) -:-
- 16 кръг Г Йълдъръм (Яребица) -:-
- 17 кръг Д Чернолик (Чернолик) -:-
- 18 кръг Г Вихър (Любен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Караджата (Брадвари) 14 7 3 4 31:24 24
5 Кале 2023 (Руйно) 14 4 4 6 24:30 16
6 Вихър (Боил) 14 5 1 8 31:28 16
7 Правда 1944 (Правда) 13 4 2 7 18:37 14
8 Чернолик (Чернолик) 13 2 1 10 14:26 7

Вихър (Боил)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 15:30 1 кръг Г Галактика (Черник) 0:3
24.09.2023 15:30 2 кръг Г Правда 1944 (Правда) 2:1
01.10.2023 14:30 3 кръг Д Дулово 2006 (Дулово) 3:0
07.10.2023 14:30 4 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:1
14.10.2023 14:30 5 кръг Д Кале 2023 (Руйно) 4:1
21.10.2023 14:30 6 кръг Г Караджата (Брадвари) 7:1
04.11.2023 13:30 7 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 2:2
12.11.2023 13:30 8 кръг Г Чернолик (Чернолик) 3:0
18.11.2023 13:30 9 кръг Д Вихър (Любен) 3:2
16.03.2024 14:00 10 кръг Д Галактика (Черник) 0:1
24.03.2024 14:00 11 кръг Д Правда 1944 (Правда) 5:0
31.03.2024 14:00 12 кръг Г Дулово 2006 (Дулово) 2:1
07.04.2024 15:00 13 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 4:0
13.04.2024 15:00 14 кръг Г Кале 2023 (Руйно) 3:0
21.04.2024 15:00 15 кръг Д Караджата (Брадвари) -:-
- 16 кръг Г Йълдъръм (Яребица) -:-
- 17 кръг Д Чернолик (Чернолик) -:-
- 18 кръг Г Вихър (Любен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Галактика (Черник) 14 12 0 2 42:4 36
3 Вихър (Любен) 14 11 0 3 44:17 33
4 Вихър (Боил) 14 10 1 3 38:13 31
5 Лудогорец 2011 (Паисиево) 13 5 0 8 10:25 15
6 Дулово 2006 (Дулово) 13 4 2 7 18:26 14

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ СС 3 място
2021/2022 - -
2020/2021 - -
2019/2020 - -
2018/2019 А ОФГ СС 11 място
2017/2018 А ОФГ СС 3 място
2016/2017 А ОФГ СС 2 място
2015/2016 А ОФГ СС 3 място
2014/2015 А ОФГ СС 9 място
2013/2014 А ОФГ СС 12 място
2012/2013 А ОФГ СС 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници